Wiadomości dnia

Majka ukarany za odepchnięcie się od motocykla

00:30 wp.pl | 178

Rafał Majka, zwycięzca 17. etapu Tour de France 2014, został ukarany przez jury wyścigu za odepchnięcie się od motocykla na ostatnim podjeździe przed metą w Saint-Lary-Soulan Pla d'Adet. Kara nie jest jednak dotkliwa dla polskiego kolarza. czytaj

pozostałe wiadomości

NBA: Chicago Bulls też walczą o Love'a, Allen w Cavs?

12:06 NBA: Chicago Bulls też walczą o Love'a, Allen w Cavs?

NBA: Chicago Bulls też walczą o Love'a, Allen w Cavs? 0 opinii

Ray Allen jest bliski dołączenia do LeBrona Jamesa w Cleveland Cavaliers. Tymczasem Minnesota Timberwolves zastanawiają się, która oferta za Kevina Love'a pasuje im bardziej - ta od Cavaliers, czy też nowa, wystosowana w środę przez Chicago Bulls.czytaj

"Adamek nie będzie miał problemów ze Szpilką"

11:54 "Adamek nie będzie miał problemów ze Szpilką"

"Adamek nie będzie miał problemów ze Szpilką" 0 opinii

Dariusz Snarski nie ma żadnych wątpliwości, kto wyjdzie zwycięsko z zaplanowanej na 8 listopada walki Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) - Artur Szpilka (16-1, 12 KO). Starcie "Górala" ze "Szpilą" będzie główną atrakcją gali Polsat Boxing Night w Krakowie.czytaj

MŚJ: piąta lokata Swobody w biegu na 100 m

11:05 MŚJ: piąta lokata Swobody w biegu na 100 m

MŚJ: piąta lokata Swobody w biegu na 100 m 0 opinii

Ewa Swoboda zajęła wynikiem 11,59 piąte miejsce w biegu na 100 m w lekkoatletycznych mistrzostwach świata juniorów w Eugene. To największy sukces niespełna 17-letniej podopiecznej Iwony Krupy. Siódma w konkursie rzutu młotem była Katarzyna Furmanek.czytaj

Mundial 2014

poprzednia następna
1 2
"Suareza potraktowano jak mordercę"

11:05 "Suareza potraktowano jak mordercę"

"Suareza potraktowano jak mordercę" 3 opinie

- Luis Suarez został potraktowany jak morderca, a nie jak piłkarz - mówi hiszpański napastnik Iago Aspas o karze, jaką otrzymał Urugwajczyk za ugryzienie Giorgio Chiellinego podczas meczu fazy grupowej z Włochami na mistrzostwach świata w Brazylii.czytaj

Tomaszewski: politycy, odpieprzcie się od sportu!

11:04 Tomaszewski: politycy, odpieprzcie się od sportu!

Tomaszewski: politycy, odpieprzcie się od sportu! 3 opinie

Po katastrofie malezyjskiego samolotu pasażerskiego na Ukrainie, niektórzy zachodnioeuropejscy politycy wezwali do bojkotu zaplanowanych na 2018 rok mistrzostw świata w piłce nożnej, których gospodarzem ma być Rosja. Taka ewentualność jest nie do przyjęcia dla Jana Tomaszewskiego. -…czytaj

Znamy datę meczu Legii z Celtikiem

10:47 Znamy datę meczu Legii z Celtikiem

Znamy datę meczu Legii z Celtikiem 9 opinii

Poznaliśmy datę i godzinę pierwszego meczu z Celtikiem Glasgow w eliminacjach do Ligi Mistrzów - poinformował stołeczny klub. czytaj

Uśmiechnięty Paixao rozpoczął rehabilitację

10:02 Uśmiechnięty Paixao rozpoczął rehabilitację

Uśmiechnięty Paixao rozpoczął rehabilitację 0 opinii

Marco Paixao rozpoczął rehabilitację kontuzjowanej nogi. Piłkarz jest bardzo pozytywnie nastawiony, na razie nic go nie boli.czytaj

Robak trenuje z Pogonią. Klub czeka

09:41 Robak trenuje z Pogonią. Klub czeka

Robak trenuje z Pogonią. Klub czeka 11 opinii

Marcin Robak rozpoczyna treningi z Pogonią Szczecin. Na razie gościnne, ale w klubie bardzo chcieliby, aby król strzelców T-ME wrócił do zespołu jak najszybciej.czytaj

PSG pozyskało nowego obrońcę

09:31 PSG pozyskało nowego obrońcę

PSG pozyskało nowego obrońcę 5 opinii

Serge Aurier został nowym zawodnikiem Paris-Saint Germain. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej trafił tam z Tuluzy na zasadzie wypożyczenia.czytaj

Drewniak chciał grać z Lechem. Nic nie wskórał

09:15 Drewniak chciał grać z Lechem. Nic nie wskórał

Drewniak chciał grać z Lechem. Nic nie wskórał 6 opinii

Szymon Drewniak nie zagra z Lechem. Piłkarz przyznał, że dzwonił do Poznania i prosił o zmianę stanowiska klubu, ale nic nie wskórał.czytaj

Wysokie zwycięstwo Manchesteru United

08:58 Wysokie zwycięstwo Manchesteru United

Wysokie zwycięstwo Manchesteru United 24 opinie

Bardzo okazale wypadł debiut Louisa van Gaala w Manchesterze United. "Czerwone Diabły" pokonały w meczu towarzyskim Los Angeles Galaxy aż 7:0 (3:0). Znakomicie w barwach nowej drużyny spisał się hiszpański pomocnik Ander Herrera.czytaj

Dobry występ Skorupskiego z Liverpoolem

08:28 Dobry występ Skorupskiego z Liverpoolem

Dobry występ Skorupskiego z Liverpoolem 14 opinii

Łukasz Skorupski znalazł się w podstawowym składzie drużyny Romy na mecz towarzyski z Liverpoolem. Polski bramkarz przebywał na murawie do 60. minuty i przez ten czas nie dał się pokonać zawodnikom "The Reds". Ostatecznie Włosi wygrali 1:0.czytaj

Krychowiak zaliczył debiut w Sevilli

08:07 Krychowiak zaliczył debiut w Sevilli

Krychowiak zaliczył debiut w Sevilli 11 opinii

W środę Sevilla FC zremisowała z Olympique Lyon 0:0 w meczu towarzyskim rozegranym na Stade de Gerlande. Debiut w barwach drużyny z Andaluzji zaliczył Grzegorz Krychowiak, który dopiero na kilka godzin przed spotkaniem podpisał z nowym klubem kontrakt.czytaj

Celtic o Legii: imponująca

07:53 Celtic o Legii: imponująca

Celtic o Legii: imponująca 136 opinii

Imponujące - takim przymiotnikiem Celtic Glasgow określił zwycięstwo Legii Warszawa z St. Patrick's Athletic. Szkoci będą kolejnym rywalem mistrzów Polski w walce o Ligę Mistrzów.czytaj

Piłkarze Maccabi Hajfa pobici przez Palestyńczyków

07:26 Piłkarze Maccabi Hajfa pobici przez Palestyńczyków

Piłkarze Maccabi Hajfa pobici przez Palestyńczyków 277 opinii

Towarzyski mecz pomiędzy Maccabi Hajfa i OSC Lille został przerwany w 86. minucie, kiedy to grupka mężczyzn z flagami Palestyny wtargnęła na boisko i zaatakowała piłkarzy z Izraela. Pomiędzy obiema stronami doszło do bójki, która trwała kilka minut.czytaj

St Patrick's - Legia: zobacz skrót meczu

00:12 St Patrick's - Legia: zobacz skrót meczu

St Patrick's - Legia: zobacz skrót meczu 19 opinii

Legia Warszawa w rewanżowym spotkaniu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów pokonała na wyjeździe Irlandzki Saint Patrick's Athletic 5:0. Zobacz, jak padały gole dla mistrzów Polski.czytaj