dziś:
Premier League
  • godz.
  • 13:45
  • Hull City
  • Newcastle
MŚ piłkarzy ręcznych 2015
  • godz.
  • 14:30
  • Niemcy
  • Słowenia
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 14:45
  • Cuprum Lubin
  • Lotos Trefl
Serie A
  • godz.
  • 15:00
  • Atalanta
  • Cagliari
test
Skoki
  • godz.
  • 15:00
  • Willingen
  • Trening k130
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Schalke
  • Hannover
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Stuttgart
  • M'gladbach
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 17:00
  • BBTS
  • Częstochowa
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • HSV
  • Koeln
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Mainz
  • Paderborn
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 18:00
  • PGE Skra
  • Transfer
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Freiburg
  • Eintracht
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 16:00
  • Resovia
  • Effector
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 17:00
  • Politechnika
  • ZAKSA
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Sunderland
  • Burnley
test
Skoki
  • godz.
  • 16:00
  • Willingen
  • 1 Seria k130
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Stoke
  • QPR
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • WBA
  • Tottenham
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Man Utd
  • Leicester
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Liverpool
  • West Ham
Primera Division
  • godz.
  • 16:00
  • Real Madryt
  • Sociedad
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Palace
  • Everton
Ligue 1
  • godz.
  • 16:30
  • Ol. Marsylia
  • Evian
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 17:00
  • Czarni Radom
  • JSW
MŚ piłkarzy ręcznych 2015
  • godz.
  • 17:15
  • Chorwacja
  • Dania
test
Skoki
  • godz.
  • 17:15
  • Willingen
  • 2 Seria k130
Primera Division
  • godz.
  • 18:00
  • Eibar
  • Atletico
Serie A
  • godz.
  • 18:00
  • Genoa
  • Fiorentina
Bundesliga
  • godz.
  • 18:30
  • Bayer
  • Dortmund
Premier League
  • godz.
  • 18:30
  • Chelsea
  • Man City
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Lens
  • Bastia
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Toulouse
  • Reims
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Nantes
  • Lille
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Lorient
  • Montpellier
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Metz
  • Nice
Primera Division
  • godz.
  • 20:00
  • Granada
  • Elche
Serie A
  • godz.
  • 20:45
  • Roma
  • Empoli
Primera Division
  • godz.
  • 22:00
  • Celta Vigo
  • Cordoba
NBA
  • godz.
  • 01:00
  • Wizards
  • Raptors
NBA
  • godz.
  • 01:00
  • Magic
  • Mavericks
NBA
  • godz.
  • 01:00
  • Pacers
  • Kings
NBA
  • godz.
  • 01:30
  • Hawks
  • 76ers
NBA
  • godz.
  • 01:30
  • Pistons
  • Rockets
NBA
  • godz.
  • 02:00
  • Timberwolves
  • Cavaliers
NBA
  • godz.
  • 02:00
  • Grizzlies
  • Thunder
NBA
  • godz.
  • 02:30
  • Bucks
  • Blazers
NBA
  • godz.
  • 03:00
  • Nuggets
  • Hornets
NBA
  • godz.
  • 03:00
  • Spurs
  • Clippers
NBA
  • godz.
  • 04:30
  • Warriors
  • Suns
poprzednia następna

Terminarz - Skoki narciarskie - Soczi 2014

Skoki narciarskie Skoki narciarskie
  • 08 lutego
  • (Występ Polaków)
    KONIEC
    Konkurs indywidualny na skoczni normalnej mężczyzn – Kwalifikacje
  • 09 lutego
  • (Występ Polaków)
    KONIEC
    Konkurs indywidualny na skoczni normalnej mężczyzn – 1. seria
  • (Występ Polaków)
    KONIEC
    Słowenia Srebro Peter Prevc
    Norwegia Brąz Anders Bardal
    Konkurs indywidualny na skoczni normalnej mężczyzn – 2. seria
  • 11 lutego
  • KONIEC
    Konkurs indywidualny na skoczni normalnej kobiet – 1. seria
  • KONIEC
    Niemcy Złoto Carina Vogt
    Austria Srebro Daniela Iraschko-Stolz
    Francja Brąz Coline Mattel
    Konkurs indywidualny na skoczni normalnej kobiet – 2. seria
  • 14 lutego
  • (Występ Polaków)
    KONIEC
    Konkurs indywidualny na dużej skoczni mężczyzn – Kwalifikacje
  • 15 lutego
  • (Występ Polaków)
    KONIEC
    Konkurs indywidualny na dużej skoczni mężczyzn – 1. seria
  • (Występ Polaków)
    KONIEC
    Japonia Srebro Noriaki Kasai
    Słowenia Brąz Peter Prevc
    Konkurs indywidualny na dużej skoczni mężczyzn – 2. seria
  • 17 lutego
  • (Występ Polaków)
    KONIEC
    Konkurs drużynowy mężczyzn – 1. seria
  • (Występ Polaków)
    KONIEC
    Niemcy Złoto Niemcy
    Austria Srebro Austria
    Japonia Brąz Japonia
    Polska 4. Polska
    Konkurs drużynowy mężczyzn – 2. seria