poprzednia następna

T-Mobile Ekstraklasa

Wisła - Górnik Ł.: BOGUski DZIĘKI!

WCZORAJ WP.PL | opinie 37

Wisła Kraków udanie rozpoczęła rundę rewanżową. Piłkarze "Białej Gwiazdy" pokonali Górnik Łęczna 2:0 (1:0). czytaj

pozostałe wiadomości

Korona - Zawisza: stanęli na czerwonej latarni

WCZORAJ Korona - Zawisza: stanęli na czerwonej latarni

Korona - Zawisza: stanęli na czerwonej latarni 3 opinie

Piłkarzom Korony Kielce nie udało się przedłużyć passy zwycięstw do czterech meczów. W sobotę podopieczni Ryszarda Tarasiewicza musieli zadowolić się remisem 2:2 z Zawiszą Bydgoszcz. Oba zespoły kończyły spotkanie w dziesiątkę.czytaj

8
Pogoń - Podbeskidzie: podCHMIELeni "Portowcy"

WCZORAJ Pogoń - Podbeskidzie: podCHMIELeni "Portowcy"

Pogoń - Podbeskidzie: podCHMIELeni "Portowcy" 40 opinii

Pogoń Szczecin słabo rozpoczęła rundę rewanżową. "Portowcy" przegrali na własnym terenie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:2 (1:1), tracąc gola w ostatnich sekundach gry. Tym samym goście przerwali kilkumiesięczną passę bez zwycięstwa na wyjeździe.czytaj

Sobota: "Franz" przed Realem

WCZORAJ Sobota: "Franz" przed Realem

Sobota: "Franz" przed Realem 1 opinia

W sobotę czeka nas kilka ciekawych spotkań. Jeżeli jednak szkoleniowiec krakowskiej Wisły Franciszek Smuda zapewnia, że jego zespół musi w starciu z Górnikiem Łęczna musi potraktować rywala jak Real Madryt, to chyba nie ma wątpliwości, które wysuwa się na pierwszy plan.czytaj

"5-letni kontrakt dla Mili to futurystyczna oferta"

WCZORAJ "5-letni kontrakt dla Mili to futurystyczna oferta"

"5-letni kontrakt dla Mili to futurystyczna oferta" 2 opinie

Według polskich mediów Sebastian Mila otrzymał od Lechii Gdańsk propozycję 5,5-letniego kontraktu. Były trener klubu z Trójmiasta Bogusław Kaczmarek przyznał, że sam swego czasu prowadził rozmowy z piłkarzem Śląska. - Spotykaliśmy się wielokrotnie, natomiast ludzie, którzy zajmowali…czytaj

Bieniuk: rozmowy z Milą trwają

WCZORAJ Bieniuk: rozmowy z Milą trwają

Bieniuk: rozmowy z Milą trwają 46 opinii

Wciąż nie milkną spekulacje na temat przenosin Sebastiana Mili do Lechii Gdańsk. Jarosław Bieniuk - pełnomocnik zarządu "Biało-Zielonych" ds. sportowych - przyznał, że jego klub prowadzi rozmowy z pomocnikiem Śląska Wrocław.czytaj

Kędziora przedłużył kontrakt z Lechem

WCZORAJ Kędziora przedłużył kontrakt z Lechem

Kędziora przedłużył kontrakt z Lechem 34 opinie

Tomasz Kędziora podpisał nowy kontrakt z Lechem Poznań. Będzie on obowiązywał przez trzy lata, a wejdzie w życie z dniem 1 lipca 2015 roku.czytaj

Kiereś: nie zakładaliśmy porażki

WCZORAJ Kiereś: nie zakładaliśmy porażki

Kiereś: nie zakładaliśmy porażki 1 opinia

W meczu 16. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała GKS Bełchatów 3:0. Bramki dla mistrza Polski zdobyli Jakub Kosecki, Ondrej Duda i Jakub Rzeźniczak. Po spotkaniu szkoleniowiec gospodarzy zapewniał, że nie zakładał porażki, a jego zespół chciał sprawić niespodziankę.czytaj

"Trzeba pokazać jaja w następnych meczach"

WCZORAJ "Trzeba pokazać jaja w następnych meczach"

"Trzeba pokazać jaja w następnych meczach" 7 opinii

W meczu otwierającym 16. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy Ruch Chorzów pokonał na swoim boisku Śląsk Wrocław 1:0. Gola na wagę zwycięstwa strzelił w 90. minucie spotkania Grzegorz Kuświk. Piłkarze WKS-u podkreślają, że ten wynik jeszcze bardziej zmotywuje ich do pracy.czytaj

GKS - Legia: "Wojskowi" zdobyli twierdzę Bełchatów

21.11.2014 GKS - Legia: "Wojskowi" zdobyli twierdzę Bełchatów

GKS - Legia: "Wojskowi" zdobyli twierdzę Bełchatów 100 opinii

Legia Warszawa zdobyła "twierdzę" Bełchatów. W piątek GKS po raz pierwszy w tym sezonie doznał porażki na własnym terenie. "Wojskowi" pokonali "Brunatnych" 3:0 (2:0) i tym samym umocnili się na pozycji lidera T-ME.czytaj

Ruch - Śląsk: doKUŚWIKali do zwycięstwa

21.11.2014 Ruch - Śląsk: doKUŚWIKali do zwycięstwa

Ruch - Śląsk: doKUŚWIKali do zwycięstwa 43 opinie

Runda rewanżowa T-ME rozpoczęła się dość niemrawo. W pierwszym piątkowym meczu 16. kolejki Ruch Chorzów po stojącym na słabym poziomie spotkaniu pokonał Śląsk Wrocław 1:0 (0:0). Gola na wagę zwycięstwa dla "Niebieskich" zdobył w ostatniej minucie Grzegorz Kuświk.czytaj

Lech lubi grać w Piastem Gliwice

21.11.2014 Lech lubi grać w Piastem Gliwice

Lech lubi grać w Piastem Gliwice 6 opinii

14 zwycięstw, dwa remisy i tyko cztery porażki to bilans wszystkich oficjalnych meczów Lecha Poznań z Piastem Gliwice. W najbliższą niedzielę w 16. kolejce ekstraklasy piłkarze "Kolejorza" będą chcieli podtrzymać dobrą passę ze śląskim rywalem.czytaj

Piątek: pokonać milę, zdobyć twierdzę

21.11.2014 Piątek: pokonać milę, zdobyć twierdzę

Piątek: pokonać milę, zdobyć twierdzę 2 opinie

Emocje związane z meczami reprezentacji za nami, czas więc na powrót na ligowe boiska. Start drugiej rundy zapowiada się bardzo interesująco. Ruch ma ochotę utrzeć nosa kolejnemu faworytowi, a Legia bardzo chciałaby zrewanżować się GKS-owi za lipcową porażkę na Łazienkowskiej.czytaj

Vasconcelos rozwiązał kontrakt z Zawiszą

21.11.2014 Vasconcelos rozwiązał kontrakt z Zawiszą

Vasconcelos rozwiązał kontrakt z Zawiszą 8 opinii

Bernardo Vasconcelos rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Zawiszą Bydgoszcz - poinformowała oficjalna strona klubu.czytaj

Smuda: nie postawię na Haitańczyków

21.11.2014 Smuda: nie postawię na Haitańczyków

Smuda: nie postawię na Haitańczyków 2 opinie

Dwaj piłkarze z Haiti, którzy grają w Wiśle Kraków - Wilde-Donald Guerrier i Emmanuel Sarki - na pewno nie zagrają od pierwszej minuty w spotkaniu z Górnikiem Łęczna - poinformował trener krakowian Franciszek Smuda.czytaj

Miśkiewicz trafi do Śląska?

21.11.2014 Miśkiewicz trafi do Śląska?

Miśkiewicz trafi do Śląska? 5 opinii

Michał Miśkiewicz może zostać od nowego roku piłkarzem Śląska - donosi "Dziennik Polski". Wrocławianie rozpoczęli poszukiwania bramkarza, ponieważ z klubu chce odejść Wojciech Pawłowski.czytaj

Borysiuk: żarty się skończyły

21.11.2014 Borysiuk: żarty się skończyły

Borysiuk: żarty się skończyły 1 opinia

Piłkarze Lechii zapowiadają w rundzie rewanżowej zdecydowaną walkę o poprawę swojej pozycji w ekstraklasie. - Wystarczy spojrzeć na nasze miejsce w tabeli. Wiemy, że żarty się skończyły - powiedział pomocnik gdańskiego zespołu Ariel Borysiuk.czytaj