T-Mobile Ekstraklasa

Legia walcząca, ale na tarczy w meczu z Zenitem

WCZORAJ WP.PL | opinie 120

Legia Warszawa przegrała 2:3 z Zenitem Sankt Petersburg w drugim z wtorkowych meczów sparingowych rozegranych na zgrupowaniu w tureckim Belek. czytaj

pozostałe wiadomości

Guilherme twardo walczy z Hulkiem

00:25 Guilherme twardo walczy z Hulkiem

Guilherme twardo walczy z Hulkiem 0 opinii

Guilherme nie miał łatwego zadania w towarzyskim meczu z Zenitem Sankt Petersburg (2:3). Brazylijczyk musiał "zaopiekować" się swoim rodakiem - Hulkiem. Mimo dużej różnicy pod względem warunków fizycznych, defensor Legii nie unikał twardej walki.czytaj

Doskonałe okazje Sa

00:22 Doskonałe okazje Sa

Doskonałe okazje Sa 0 opinii

Orlando Sa zdobył jedną z bramek w towarzyskim meczu Legii z Zenitem Sankt Petersburg (2:3). Dorobek Portugalczyka powinien być bardziej okazały, ale napastnik mistrzów Polski zmarnował dwie doskonałe sytuacje.czytaj

Zobacz bramki z meczu Legia - Zenit

00:20 Zobacz bramki z meczu Legia - Zenit

Zobacz bramki z meczu Legia - Zenit 0 opinii

Aż pięć goli zostało strzelonych w towarzyskim meczu Legii z Zenitem Sankt Petersburg. Choć mistrzom Polski udało się odrobić dwubramkową stratę, w doliczonym czasie gry Rosjanie zdołali przeważyć szalę zwycięstwa na swoją stronę.czytaj

Odważny strzał Pinto 0 opinii

Helio Pinto nie zaliczy do udanych występu w meczu towarzyskim z Zenitem Sankt Petersburg, przegranym przez Legię 2:3. Portugalczyk wyróżnił sie jedynie odważną próbą strzału oddanego z własnej połowy boiska.czytaj

Poważny błąd Kuciaka

WCZORAJ Poważny błąd Kuciaka

Poważny błąd Kuciaka 0 opinii

Dusan Kuciak popełnił w towarzyskim meczu z Zenitem Sankt Petersburg jeden bardzo poważny błąd, który mówł drogo kosztować Legię. Na szczęście rywal nie zdołał wykorzystać jego pomyłki i skończyło się tylko na strachu.czytaj

Menadżer Masłowskiego: Michał nie jest piłkarzem Legii

WCZORAJ Menadżer Masłowskiego: Michał nie jest piłkarzem Legii

Menadżer Masłowskiego: Michał nie jest piłkarzem Legii 3 opinie

- Michał Masłowski nie jest piłkarzem Legii Warszawa. Aktualnie podróżuje z Zawiszą Bydgoszcz do Hiszpanii na obóz. Na ten moment tak wygląda sytuacja - powiedział agent Michała Masłowskiego, Kajetan Osuch.czytaj

Przepiękny gol Kucharczyka

WCZORAJ Przepiękny gol Kucharczyka

Przepiękny gol Kucharczyka 15 opinii

Legia Warszawa przegrała 2:3 z Zenitem Sankt Petersburg w drugim z wtorkowych meczów sparingowych rozegranych na zgrupowaniu w tureckim Belek. Ozdobą spotkania bez wątpienia był gol Michała Kucharczyka w 66. minucie.czytaj

Michał Masłowski w Legii Warszawa

WCZORAJ Michał Masłowski w Legii Warszawa

Michał Masłowski w Legii Warszawa 71 opinii

Legia Warszawa pozyskała z Zawiszy Bydgoszcz Michała Masłowskiego. Na oficjalny komunikat obu klubów musimy jeszcze poczekać, ale transfer 25-letniego rozgrywającego na Łazienkowską jest już przesądzony.czytaj

Ryczkowski trafia w poprzeczkę

WCZORAJ Ryczkowski trafia w poprzeczkę

Ryczkowski trafia w poprzeczkę 4 opinie

Adam Ryczkowski w końcówce meczu towarzyskiego Legii Warszawa z Karabachem Agdam (0:2) oddał soczysty strzał z dystansu. Piłka wylądowała na poprzeczce.czytaj

Zwycięski sparing Lechii

WCZORAJ Zwycięski sparing Lechii

Zwycięski sparing Lechii 11 opinii

Przebywający na zgrupowaniu w Hiszpanii piłkarze występującej w ekstraklasie Lechii pokonali w sparingu 2:1 (1:1) trzeci zespół ligi ukraińskiej Dnipro Dniepropietrowsk. Bramki dla gdańszczan zdobyli Piotr Grzelczak w 37. i Antonio Colak w 56. minucie.czytaj

Doskonała okazja Saganowskiego

WCZORAJ Doskonała okazja Saganowskiego

Doskonała okazja Saganowskiego 0 opinii

W 21. minucie meczu Legii Warszawa z Karabachem Agdam, bramkarz rywali Qara Qarayev błysnął refleksem przy strzale Marka Saganowskiego z bliskiej odległości po zamieszaniu podbramkowym. czytaj

Świetny refleks Budziłka

WCZORAJ Świetny refleks Budziłka

Świetny refleks Budziłka 28 opinii

Łukasz Budziłek popisał się znakomitym refleksem w 38. minucie sparingowego meczu Legii Warszawa z Karabachem Agdam. Młody bramkarz mistrza Polski kapitalnie odbił piłkę po mocnym strzale Reynaldo Silvy. Ostatecznie mecz zakończył się porażką Legii 0:2.czytaj

Kapitalna akcja i zaskakujący strzał Furmana

WCZORAJ Kapitalna akcja i zaskakujący strzał Furmana

Kapitalna akcja i zaskakujący strzał Furmana 1 opinia

Legia Warszawa przegrała mecz towarzyski z Karabachem Agdam 0:2 w swoim pierwszym wtorkowym meczu sparingowym podczas zgrupowania w Belek. W 25. minucie spotkania Dominik Furman z około 30 metrów, zdecydował się na zaskakujący strzał. Próbował lobować golkipera rywali, ale piłka…czytaj

Zobacz bramki z meczu Legia - Karabach

WCZORAJ Zobacz bramki z meczu Legia - Karabach

Zobacz bramki z meczu Legia - Karabach 21 opinii

Karabach Agdam pokonał Legię 2:0 w meczu sparingowym. Pierwszą bramkę dla azerskiej drużyny po pięknej indywidualnej akcji zdobył Reynaldo. Brazylijczyk zakręcił obrońcami z Warszawy, uderzył po ziemi i pokonał Jałochę. Drugi gol dla Karabachu obciąża konto sprawdzanego przez Legię…czytaj

Stolarczyk nowym dyrektorem sportowym Pogoni

WCZORAJ Stolarczyk nowym dyrektorem sportowym Pogoni

Stolarczyk nowym dyrektorem sportowym Pogoni 0 opinii

Maciej Stolarczyk został powołany przez zarząd Pogoni Szczecin na pełniącego obowiązki dyrektora sportowego klubu - poinformowała oficjalna strona "Portowców". Na stanowisku zastąpi Grzegorza Smolnego, który we wtorek złożył rezygnację.czytaj

Remis Piasta w sparingu

WCZORAJ Remis Piasta w sparingu

Remis Piasta w sparingu 0 opinii

Piast Gliwice zremisował 3:3 z Wolfsberger AC - wiceliderem ligi austriackiej - w meczu sparingowym rozegranym we wtorek na zgrupowaniu w Turcji.czytaj

Bach, bach, jednak Karabach. Legia przegrała z Azerami

WCZORAJ Bach, bach, jednak Karabach. Legia przegrała z Azerami

Bach, bach, jednak Karabach. Legia przegrała z Azerami 123 opinie

Legia Warszawa przegrała z azerskim Karabachem Agdam 0:2 w swoim pierwszym wtorkowym meczu sparingowym podczas zgrupowania w Belek. Na boisku zobaczyliśmy potencjalny nowy nabytek mistrzów Polski - Taye Taiwo. czytaj