T-Mobile Ekstraklasa

Piłkarz 29. kolejki: Barry Douglas

WCZORAJ WP | opinie 3

Lech Poznań w hicie 29. kolejki stłamsił w drugiej połowie Śląsk Wrocław, a jednym z głównych aktorów tego widowiska był Barry Douglas. To właśnie jego wybraliśmy na Piłkarza Kolejki. czytaj

pozostałe wiadomości

Były reprezentant w Lechu Poznań?

09:04 Były reprezentant w Lechu Poznań?

Były reprezentant w Lechu Poznań? 20 opinii

Fiński ofensywny pomocnik Lecha Poznań Kasper Hamalainen może odejść z klubu, bo chce spróbować sił w mocniejszych ligach. Jako jego następca rozważany jest Radosław Majewski, były reprezentant Polski.czytaj

Moskal o Guerrierze: nie do wiary 0 opinii

- Można powiedzieć, nie do wiary - w taki sposób wyczyny swojego piłkarza Wilde-Donalda Guerriera komentuje trener Wisły Kraków Kazimierz Moskal. W niedzielę Haitańczyk znowu błysnął formą, a "Biała Gwiazda" wygrała z Koroną Kielce. czytaj

Tarasiewicz: żadnych pretensji do moich piłkarzy

WCZORAJ Tarasiewicz: żadnych pretensji do moich piłkarzy

Tarasiewicz: żadnych pretensji do moich piłkarzy 0 opinii

Korona Kielce została zatrzymana w Krakowie. Złocisto-krwiści po kapitalnej serii kolejnych meczów bez porażki oddała Wiśle komplet punktów. Trener Ryszard Tarasiewicz nie miał jednak pretensji do swoich zawodników. czytaj

Wisła - Korona: Wilde Thing!

WCZORAJ Wisła - Korona: Wilde Thing!

Wisła - Korona: Wilde Thing! 22 opinie

Wisła Kraków wygrała w niedzielę z Koroną Kielce 2:0, a Wilde-Donald Guerrier nadal szaleje. Haitańczyk strzelił kapitalnego gola. Goście po dziewięciu meczach bez porażki w końcu oddali komplet punktów. czytaj

Brzęczek uradowany. A Szatałow? Wynik mógł być wyższy

WCZORAJ Brzęczek uradowany. A Szatałow? Wynik mógł być wyższy

Brzęczek uradowany. A Szatałow? Wynik mógł być wyższy 2 opinie

Lechia Gdańsk po naprawdę dobrym meczu wygrała z Górnikiem Łęczna 2:0. Goście zaprezentowali się katastrofalnie. Jak ten mecz skomentowali trenerzy obu klubów? czytaj

Lechia - Górnik: PGE Twierdza

WCZORAJ Lechia - Górnik: PGE Twierdza

Lechia - Górnik: PGE Twierdza 35 opinii

Na jedną kolejkę przed końcem sezonu zasadniczego Lechia Gdańsk wskoczyła do górnej połowy tabeli. Stało się tak po jej niedzielnym zwycięstwie z Górnikiem Łęczna 2:0. PGE Arena stała się prawdziwą twierdzą, bo gdańszczanie w tym roku jeszcze na niej nie przegrali. Ba! Nie stracili…czytaj

Ojrzyński: zostaliśmy rozmontowani. Latal: najgorszy mecz!

WCZORAJ Ojrzyński: zostaliśmy rozmontowani. Latal: najgorszy mecz!

Ojrzyński: zostaliśmy rozmontowani. Latal: najgorszy mecz! 2 opinie

- Zostaliśmy rozmontowani - przyznał po meczu z Piastem Gliwice trener Podbeskidzia Bielsko-Biała Leszek Ojrzyński. A trener zwycięskiej drużyny Radoslav Latal zaskoczył: to nasz najgorszy mecz. czytaj

Piast - Podbeskidzie: "Górale" posłani na deski

WCZORAJ Piast - Podbeskidzie: "Górale" posłani na deski

Piast - Podbeskidzie: "Górale" posłani na deski 27 opinii

Szalona końcówka spotkania zadecydowała o zwycięstwie Piasta Gliwice 3:0 w niedzielnym meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wszystkie bramki padły w ostatnich pięciu minutach spotkania.czytaj

Vrdoljak pójdzie w ślady Radovicia?

WCZORAJ Vrdoljak pójdzie w ślady Radovicia?

Vrdoljak pójdzie w ślady Radovicia? 56 opinii

Ivica Vrdoljak może latem odejść z Łazienkowskiej - donosi serwis transfering.pl. Chorwackim pomocnikiem interesują się kluby ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Chin.czytaj

Lech - Śląsk: fińska sauna przy Bułgarskiej 191 opinii

W hicie 29. kolejki T-ME górą piłkarze poznańskiego Lecha. Podopieczni Macieja Skorży po trafieniach Finów Kaspera Hamalainena oraz Paulusa Arajuuriego pokonali Śląsk Wrocław 2:0 (0:0). Tym samym "Kolejorz" zmniejszył straty do prowadzącej w tabeli warszawskiej Legii do zaledwie…czytaj

"Brunatna" niemoc Jagiellonii trwa

25.04.2015 "Brunatna" niemoc Jagiellonii trwa

"Brunatna" niemoc Jagiellonii trwa 10 opinii

W sobotnim meczu 29. kolejki T-ME GKS Bełchatów bezbramkowo zremisował z Jagiellonią Białystok. Tym samym podlaski klub podtrzymał niechlubną passę bez zwycięstwa na terenie "Brunatnych" w ekstraklasie. Z kolei drużyna Marka Zuba przerwała serię sześciu porażek z rzędu.czytaj

"Zorro" nienasycony, Pogoń znów zwycięska 29 opinii

Łukasz Zwoliński w trzecim kolejnym spotkaniu wpisał się na listę strzelców i Pogoń znów zgarnęła komplet punktów. "Portowcy" pokonali Górnika Zabrze 3:1 i zrobili duży krok, by rundę zasadniczą skończyć w górnej "ósemce".czytaj