T-Mobile Ekstraklasa

Piłkarz 29. kolejki: Barry Douglas

26.04.2015 WP | opinie 10

Lech Poznań w hicie 29. kolejki stłamsił w drugiej połowie Śląsk Wrocław, a jednym z głównych aktorów tego widowiska był Barry Douglas. To właśnie jego wybraliśmy na Piłkarza Kolejki. czytaj

pozostałe wiadomości

Marek Jóźwiak szefem skautingu w Lechii

WCZORAJ Marek Jóźwiak szefem skautingu w Lechii

Marek Jóźwiak szefem skautingu w Lechii 2 opinie

Marek Jóźwiak został szefem skautingu występującej w piłkarskiej ekstraklasie Lechii. Były reprezentant Polski będzie, jako menedżer kadry, zajmował się również budowaniem pierwszej drużyny gdańskiego klubu.czytaj

PP: Stefański sędzią finału w Warszawie

WCZORAJ PP: Stefański sędzią finału w Warszawie

PP: Stefański sędzią finału w Warszawie 28 opinii

Daniel Stefański z Bydgoszczy będzie sędzią głównym finałowego meczu o Puchar Polski, w którym zagrają piłkarze Legii Warszawa i Lecha Poznań. Spotkanie odbędzie się 2 maja o godz. 16 na Stadionie Narodowym.czytaj

Pracowity tydzień Lecha Poznań

WCZORAJ Pracowity tydzień Lecha Poznań

Pracowity tydzień Lecha Poznań 10 opinii

Najbliższe dni będą niezwykle pracowite dla piłkarzy Lecha, których w środę czeka mecz ligowy z Podbeskidziem w Bielsku-Białej, a w sobotę finał Pucharu Polski na Stadionie Narodowym. Do Warszawy poznaniacy polecą samolotem z Katowic.czytaj

Chuligani Legii pobili piłkarza Polonii 39 opinii

Nienawiść między kibicami Legii Warszawa, a Polonii Warszawa znana jest od wielu pokoleń. Teraz jednak wymknęła się ona spod kontroli, bo jej konsekwencje na własnej skórze odczuł gracz "Czarnych Koszul". Chuligani pobili go na stacji kolejowej. - Było ich dwóch, jeden miał na…czytaj

Były reprezentant w Lechu Poznań?

WCZORAJ Były reprezentant w Lechu Poznań?

Były reprezentant w Lechu Poznań? 80 opinii

Fiński ofensywny pomocnik Lecha Poznań Kasper Hamalainen może odejść z klubu, bo chce spróbować sił w mocniejszych ligach. Jako jego następca rozważany jest Radosław Majewski, były reprezentant Polski.czytaj

Moskal o Guerrierze: nie do wiary 0 opinii

- Można powiedzieć, nie do wiary - w taki sposób wyczyny swojego piłkarza Wilde-Donalda Guerriera komentuje trener Wisły Kraków Kazimierz Moskal. W niedzielę Haitańczyk znowu błysnął formą, a "Biała Gwiazda" wygrała z Koroną Kielce. czytaj

Tarasiewicz: żadnych pretensji do moich piłkarzy

26.04.2015 Tarasiewicz: żadnych pretensji do moich piłkarzy

Tarasiewicz: żadnych pretensji do moich piłkarzy 0 opinii

Korona Kielce została zatrzymana w Krakowie. Złocisto-krwiści po kapitalnej serii kolejnych meczów bez porażki oddała Wiśle komplet punktów. Trener Ryszard Tarasiewicz nie miał jednak pretensji do swoich zawodników. czytaj

Wisła - Korona: Wilde Thing!

26.04.2015 Wisła - Korona: Wilde Thing!

Wisła - Korona: Wilde Thing! 24 opinie

Wisła Kraków wygrała w niedzielę z Koroną Kielce 2:0, a Wilde-Donald Guerrier nadal szaleje. Haitańczyk strzelił kapitalnego gola. Goście po dziewięciu meczach bez porażki w końcu oddali komplet punktów. czytaj

Brzęczek uradowany. A Szatałow? Wynik mógł być wyższy

26.04.2015 Brzęczek uradowany. A Szatałow? Wynik mógł być wyższy

Brzęczek uradowany. A Szatałow? Wynik mógł być wyższy 2 opinie

Lechia Gdańsk po naprawdę dobrym meczu wygrała z Górnikiem Łęczna 2:0. Goście zaprezentowali się katastrofalnie. Jak ten mecz skomentowali trenerzy obu klubów? czytaj

Lechia - Górnik: PGE Twierdza

26.04.2015 Lechia - Górnik: PGE Twierdza

Lechia - Górnik: PGE Twierdza 37 opinii

Na jedną kolejkę przed końcem sezonu zasadniczego Lechia Gdańsk wskoczyła do górnej połowy tabeli. Stało się tak po jej niedzielnym zwycięstwie z Górnikiem Łęczna 2:0. PGE Arena stała się prawdziwą twierdzą, bo gdańszczanie w tym roku jeszcze na niej nie przegrali. Ba! Nie stracili…czytaj

Ojrzyński: zostaliśmy rozmontowani. Latal: najgorszy mecz!

26.04.2015 Ojrzyński: zostaliśmy rozmontowani. Latal: najgorszy mecz!

Ojrzyński: zostaliśmy rozmontowani. Latal: najgorszy mecz! 2 opinie

- Zostaliśmy rozmontowani - przyznał po meczu z Piastem Gliwice trener Podbeskidzia Bielsko-Biała Leszek Ojrzyński. A trener zwycięskiej drużyny Radoslav Latal zaskoczył: to nasz najgorszy mecz. czytaj

Piast - Podbeskidzie: "Górale" posłani na deski

26.04.2015 Piast - Podbeskidzie: "Górale" posłani na deski

Piast - Podbeskidzie: "Górale" posłani na deski 27 opinii

Szalona końcówka spotkania zadecydowała o zwycięstwie Piasta Gliwice 3:0 w niedzielnym meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wszystkie bramki padły w ostatnich pięciu minutach spotkania.czytaj

Vrdoljak pójdzie w ślady Radovicia?

26.04.2015 Vrdoljak pójdzie w ślady Radovicia?

Vrdoljak pójdzie w ślady Radovicia? 56 opinii

Ivica Vrdoljak może latem odejść z Łazienkowskiej - donosi serwis transfering.pl. Chorwackim pomocnikiem interesują się kluby ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Chin.czytaj

Lech - Śląsk: fińska sauna przy Bułgarskiej 196 opinii

W hicie 29. kolejki T-ME górą piłkarze poznańskiego Lecha. Podopieczni Macieja Skorży po trafieniach Finów Kaspera Hamalainena oraz Paulusa Arajuuriego pokonali Śląsk Wrocław 2:0 (0:0). Tym samym "Kolejorz" zmniejszył straty do prowadzącej w tabeli warszawskiej Legii do zaledwie…czytaj

"Brunatna" niemoc Jagiellonii trwa

25.04.2015 "Brunatna" niemoc Jagiellonii trwa

"Brunatna" niemoc Jagiellonii trwa 10 opinii

W sobotnim meczu 29. kolejki T-ME GKS Bełchatów bezbramkowo zremisował z Jagiellonią Białystok. Tym samym podlaski klub podtrzymał niechlubną passę bez zwycięstwa na terenie "Brunatnych" w ekstraklasie. Z kolei drużyna Marka Zuba przerwała serię sześciu porażek z rzędu.czytaj

Michniewicz: wygraliśmy półfinał i jedziemy na finał do Warszawy

25.04.2015 Michniewicz: wygraliśmy półfinał i jedziemy na finał do Warszawy

Michniewicz: wygraliśmy półfinał i jedziemy na finał do Warszawy 14 opinii

Trener Pogoni Szczecin powiedział po meczu z Górnikiem Zabrze (3:1):czytaj