T-Mobile Ekstraklasa

Ruch - GKS: koncert Piecha na Cichej

WCZORAJ WP | opinie 14

GKS Bełchatów odniósł bardzo ważne zwycięstwo, wygrywając w ostatnim meczu 34. kolejki ekstraklasy z Ruchem Chorzów 4:2. Wszystkie bramki dla "Brunatnych" zdobył Arkadiusz Piech. czytaj

pozostałe wiadomości

Piłkarz 34. kolejki: Arkadiusz Piech

WCZORAJ Piłkarz 34. kolejki: Arkadiusz Piech

Piłkarz 34. kolejki: Arkadiusz Piech 1 opinia

Cztery bramki zdobyte przed jednego zawodnika stają się w ekstraklasie czym powszednim? Po Kamilu Wilczku dokonał tego w poniedziałek Arkadiusz Piech i został naszym piłkarzem 34. kolejki.czytaj

Prusak chce wytoczyć proces Osuchowi 1 opinia

Sergiusz Prusak zamierza wytoczyć proces Radosławowi Osuchowi za to, że w jednym z wywiadów został nazwany "alkoholikiem i osobą z problemami hazardowymi".czytaj

Koniec sezonu dla Grzegorza Bonina

24.05.2015 Koniec sezonu dla Grzegorza Bonina

Koniec sezonu dla Grzegorza Bonina 4 opinie

W trzech ostatnich meczach fazy finałowej t-Mobile Ekstraklasy 2014/2015 Górnik Łęczna będzie musiał radzić sobie bez Grzegorza Bonina.czytaj

Skorża triumfuje: ogromny szacunek dla zawodników

24.05.2015 Skorża triumfuje: ogromny szacunek dla zawodników

Skorża triumfuje: ogromny szacunek dla zawodników 19 opinii

Maciej Skorża triumfuje. Wygrana z Lechią Gdańsk znacznie przybliżyła lechitów do mistrzostwa Polski. - Mam ogromny szacunek dla swoich zawodników. czytaj

Burić znowu z urazem. Prawdopodobnie koniec sezonu

24.05.2015 Burić znowu z urazem. Prawdopodobnie koniec sezonu

Burić znowu z urazem. Prawdopodobnie koniec sezonu 8 opinii

Ogromny pech Jasmina Buricia. Wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie Bośniaka na boisku już nie zobaczymy.czytaj

Brzęczek: nie ma wielkiej różnicy między Lechią i Lechem

24.05.2015 Brzęczek: nie ma wielkiej różnicy między Lechią i Lechem

Brzęczek: nie ma wielkiej różnicy między Lechią i Lechem 17 opinii

Lechia Gdańsk przegrała z Lechem Poznań, ale Jerzy Brzęczek jest zadowolony ze swoich piłkarzy. Jak podkreślił, pomiędzy jego drużyną a liderem tabeli nie ma wielkiej różnicy. czytaj

1. liga: awans Zagłębia, niespodzianka w Płocku

24.05.2015 1. liga: awans Zagłębia, niespodzianka w Płocku

1. liga: awans Zagłębia, niespodzianka w Płocku 1 opinia

Piłkarze Zagłębie Lubin po rocznej przerwie wrócili do ekstraklasy. Na dwie kolejki przed końcem sezonu prowadzący w tabeli "Miedziowi" mają już osiem punktów przewagi nad trzecią Wisłą Płock, która niespodziewanie zremisowała u siebie z Chojniczanką 1:1.czytaj

KGHM Zagłębie Lubin awansowało do T-Mobile Ekstraklasy!

24.05.2015 KGHM Zagłębie Lubin awansowało do T-Mobile Ekstraklasy!

KGHM Zagłębie Lubin awansowało do T-Mobile Ekstraklasy! 5 opinii

W związku z remisem Wisły Płock z Chojniczanką Chojnice nic już nie odbierze piłkarzom KGHM Zagłębia Lubin awansu do T-Mobile Ekstraklasy. Miedziowi do elity wracają po roku przerwy.czytaj

Lech pokonuje Lechię w Gdańsku. Mistrzostwo coraz bliżej

24.05.2015 Lech pokonuje Lechię w Gdańsku. Mistrzostwo coraz bliżej

Lech pokonuje Lechię w Gdańsku. Mistrzostwo coraz bliżej 327 opinii

Lech Poznań pokonał Lechię Gdańsk 2:1 w wyjazdowym meczu 34. kolejki T-ME Ekstraklasy. Dzięki kompletowi punktów Lechici wrócili na fotel lidera Ekstraklasy i zrobili kolejny ważny krok w drodze do mistrzostwa Polski. czytaj

Latal: cenne trzy punkty. Kubicki: wyrównane spotkanie

24.05.2015 Latal: cenne trzy punkty. Kubicki: wyrównane spotkanie

Latal: cenne trzy punkty. Kubicki: wyrównane spotkanie 2 opinie

Oto, co po meczu Piasta Gliwice z Podbeskidziem Bielsko-Biała (2:0) mieli do powiedzenia trenerzy obu drużyn.czytaj

Piast - Podbeskidzie: Górale idą w dół

24.05.2015 Piast - Podbeskidzie: Górale idą w dół

Piast - Podbeskidzie: Górale idą w dół 7 opinii

Piast znowu zwycięski. Po rozbiciu u siebie GKS tym razem gliwiczanie na swoim boisku odprawili z kwitkiem "górali" z Podbeskidzia. Wynik 2:0. czytaj

Moskal: nie ma co komentować

23.05.2015 Moskal: nie ma co komentować

Moskal: nie ma co komentować 5 opinii

Trener Wisły Kraków nie miał wiele do powiedzenia na konferencji prasowej, po porażce swojego zespołu z Jagiellonią Białystok.czytaj

Probierz: dziś pijcie, bawcie się

23.05.2015 Probierz: dziś pijcie, bawcie się

Probierz: dziś pijcie, bawcie się 18 opinii

Trener Jagiellonii Michał Probierz powiedział po zwycięskim 2:1 meczu z Wisłą:czytaj

"Biała Gwiazda" zgaszona w Białymstoku

23.05.2015 "Biała Gwiazda" zgaszona w Białymstoku

"Biała Gwiazda" zgaszona w Białymstoku 337 opinii

Niesamowita końcówka meczu w Białymstoku! Do 87. minuty Jagiellonia przegrywała z Wisłą, ale ostatecznie wygrała 2:1!czytaj

Pogoń - Legia: nieSAwodny!

23.05.2015 Pogoń - Legia: nieSAwodny!

Pogoń - Legia: nieSAwodny! 216 opinii

Legia Warszawa pokonała 1:0 Pogoń Szczecin po goli Orlando Sa w meczu 34. kolejki T-ME. Dzięki temu zwycięstwu "Wojskowi" odzyskali, przynajmniej do niedzieli, fotel lidera.czytaj

Górnik zaIWANił Śląskowi zwycięstwo

23.05.2015 Górnik zaIWANił Śląskowi zwycięstwo

Górnik zaIWANił Śląskowi zwycięstwo 26 opinii

Śląsk Wrocław zremisował 1:1 z Górnikiem Zabrze w meczu 34. kolejki ekstraklasy. Gospodarze stracili zwycięstwo w samej końcówce spotkania po goli Bartosza Iwana.czytaj