EKSTRAKLASA

LE: zamieszki i przerwany mecz w Albanii. Ważne zwycięstwo Legii

WCZORAJ Wirtualna Polska | opinie 371

W pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Europy rozegranym w Albanii Legia Warszawa wygrała z KF Kukesi 2:1 (1:0). Spotkanie przerwano w 53. minucie w atmosferze skandalu, po tym jak Ondrej Duda został trafiony w głowę kamieniem rzuconym z trybun. Pojedynek zostanie najprawdopodobniej zweryfikowany jako walkower dla stołecznego zespołu. czytaj

pozostałe wiadomości

Albańczycy mają pretensje do Nikolicia. "Prowokował kibiców"

08:17 Albańczycy mają pretensje do Nikolicia. "Prowokował kibiców"

Albańczycy mają pretensje do Nikolicia. "Prowokował kibiców" 3 opinie

Już pierwsza bramka strzelona przez Legię na stadionie w Tiranie pokazywała, że miejscowi kibice są zdolni do wszystkiego. Węgierski napastnik bardzo łatwo sprowokował fanów, którzy go obrzucali butelkami.czytaj

Delegat UEFA po meczu Legii z FK Kukesi

07:55 Delegat UEFA po meczu Legii z FK Kukesi

Delegat UEFA po meczu Legii z FK Kukesi 3 opinie

To nie była szybka decyzja. Skończmy dyskusję. Proszę nie pogarszać sytuacji swojego klubu. Ja się nie czuję tu bezpieczny - mówił na gorąco po meczu Legii z FK Kukesi delegat UEFA.czytaj

Wiemy, co powiedział delegat pracownikom Kukesi

07:09 Wiemy, co powiedział delegat pracownikom Kukesi

Wiemy, co powiedział delegat pracownikom Kukesi 2 opinie

Wszystko wskazuje na to, że Legia Warszawa już jest w IV rundzie eliminacji Ligi Europy. Pierwszy mecz z Kukesi został przerwany i Albańczycy otrzymają walkower. To efekt kamienia rzuconego z trybun, który trafił w głowę Ondreja Dudy. Wiemy, w jakich okolicznościach zapadła decyzja o…czytaj

Marek Joźwiak: Nie ma ultimatum dla Brzęczka 2 opinie

Marek Jóźwiak zapewnia, że posada Jerzego Brzęczka jest bezpieczna. Jeszcze kilka dni temu, po porażce w meczu ligowym z poznańskim Lechem, pojawiły się informacje, że zmiana trenera w Lechii to tylko kwestia czasu.czytaj

Polacy już wyszli z ery kamienia

WP | 2015-07-30 (22:27) | opinie 5 opinii
Engel: zero tolerancji dla takich zachowań

WCZORAJ Engel: zero tolerancji dla takich zachowań

Engel: zero tolerancji dla takich zachowań 2 opinie

Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel i Dariusz Wdowczyk w studio TVP rozmawiają o skandalicznej sytuacji, do jakiej doszło w Tiranie. Mecz FK Kukesi z Legią Warszawa został przerwany po tym, jak Ondriej Duda został uderzony kamieniem przez jednego z kibiców.czytaj

Eliminacje LM: Duda trafiony kamieniem - zobacz

WCZORAJ Eliminacje LM: Duda trafiony kamieniem - zobacz

Eliminacje LM: Duda trafiony kamieniem - zobacz 61 opinii

W 52. minucie pomocnik Legii Warszawa został zniesiony z boiska, ale po chwili z bandażem na głowie zszedł do szatni o własnych siłach. Rozgrywane w Tiranie spotkanie "Wojskowych" z albańskim Kukesi zostało przerwane.czytaj

Skandaliczny transparent albańskich kibiców

WCZORAJ Skandaliczny transparent albańskich kibiców

Skandaliczny transparent albańskich kibiców 141 opinii

Fani FK Kukesi przygotowali skandaliczny transparent na mecz z Legią Warszawa w III rundzie eliminacji Ligi Europy. Albańczycy grozili na nim śmiercią polskim kibicom.czytaj

LE: bramki z meczu FK Kukesi - Legia Warszawa

WCZORAJ LE: bramki z meczu FK Kukesi - Legia Warszawa

LE: bramki z meczu FK Kukesi - Legia Warszawa 6 opinii

W meczu III rundy eliminacji Ligi Europy rozgrywanym w Tiranie Legia Warszawa do 53. minuty prowadziła z albańskim FK Kukesi 2:1 (1:0). Spotkanie zostało przerwane po tym, jak Ondrej Duda został trafiony w głowę kamieniem rzuconym z trybun. Stołecznemu zespołowi najprawdopodobniej zostanie…czytaj

Makuszewski i Borysiuk na dłużej w Lechii

WCZORAJ Makuszewski i Borysiuk na dłużej w Lechii

Makuszewski i Borysiuk na dłużej w Lechii 2 opinie

Lechia Gdańsk przedłużyła kontrakty z dwoma zawodnikami Maciejem Makuszewskim i Arielem Borysiukiem.czytaj

Kubicki: zagrać na "zero z tyłu" i zwyciężyć

WCZORAJ Kubicki: zagrać na "zero z tyłu" i zwyciężyć

Kubicki: zagrać na "zero z tyłu" i zwyciężyć 0 opinii

Kluczem do zwycięstwa będzie gra "na zero z tyłu". W takim przypadku do ostatniego gwizdka jest szansa na strzelenie bramki i zdobycie trzech punktów - powiedział trener Podbeskidzia Bielsko-Biała Dariusz Kubicki przed meczem z Cracovią w ekstraklasie.czytaj

Janicki: mecz z Pogonią ważniejszy od Juventusu

WCZORAJ Janicki: mecz z Pogonią ważniejszy od Juventusu

Janicki: mecz z Pogonią ważniejszy od Juventusu 5 opinii

Rafał Janicki uważa, że piątkowe spotkanie ekstraklasy z Pogonią Szczecin na PGE Arenie jest dla Lechii ważniejsze od środowej towarzyskiej potyczki z Juventusem Turyn. - Mecz z mistrzem Włoch był dla nas dodatkowym treningiem - ocenił gdański piłkarz.czytaj

Zieliński: liczę na szóste wyjazdowe zwycięstwo

WCZORAJ Zieliński: liczę na szóste wyjazdowe zwycięstwo

Zieliński: liczę na szóste wyjazdowe zwycięstwo 0 opinii

Pięć ostatnich wyjazdowych spotkań Cracovii w ekstraklasie zakończyło się zwycięstwem krakowskim piłkarzy. Trener Jacek Zieliński liczy, że w sobotę - w pojedynku z Podbeskidziem - jego podopieczni zainkasują trzy punkty na stadionie w Bielsku-Białej.czytaj

Sędziowie 3. kolejki

WCZORAJ Sędziowie 3. kolejki

Sędziowie 3. kolejki 1 opinia

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył obsady sędziowskie na najbliższe mecze Ekstraklasy. Kolejkę w Gliwicach rozpocznie Krzysztof Jakubik, a klasyk w Krakowie między Wisłą, a Lechem Poznań poprowadzi awansowany niedawno do najwyższej klasy sędziowskiej UEFA Szymon Marciniak.czytaj

Oficjalnie: Tuszyński i Dzalamidze w Turcji

WCZORAJ Oficjalnie: Tuszyński i Dzalamidze w Turcji

Oficjalnie: Tuszyński i Dzalamidze w Turcji 8 opinii

Patryk Tuszyński i Nika Dzalamidze w czwartek podpisali kontrakty z tureckim Rizesporem - poinformowała oficjalna strona Jagiellonii Białystok.czytaj

Dariusz Marzec, szef Ekstraklasy S.A:  mówmy głośno, że liga jest dobra

WCZORAJ Dariusz Marzec, szef Ekstraklasy S.A: mówmy głośno, że liga jest dobra

Dariusz Marzec, szef Ekstraklasy S.A:  mówmy głośno, że liga jest dobra 3 opinie

Ekstraklasa SA od 1 lipca ma nowego prezesa. O dekadę młodszego od poprzednika, ze sportowym życiorysem i już doświadczonego w sportowym biznesie. Czy okaże się przygotowany do podwojenia frekwencji na polskich stadionach – a takie ambitne zadanie wyznaczył sobie Dariusz Marzec na…czytaj

FC Basel sprzedało Derlisa Gonzaleza do Dynama Kijów

WCZORAJ FC Basel sprzedało Derlisa Gonzaleza do Dynama Kijów

FC Basel sprzedało Derlisa Gonzaleza do Dynama Kijów 8 opinii

FC Basel, rywal Lecha Poznań w 3. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, sprzedał paragwajskiego piłkarza Derlisa Gonzaleza do Dynama Kijów. Umowa została podpisana na pięć lat, ale warunków finansowych nie ujawniono.czytaj