EKSTRAKLASA

LE: zamieszki i przerwany mecz w Albanii. Ważne zwycięstwo Legii

WCZORAJ Wirtualna Polska | opinie 371

W pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Europy rozegranym w Albanii Legia Warszawa wygrała z KF Kukesi 2:1 (1:0). Spotkanie przerwano w 53. minucie w atmosferze skandalu, po tym jak Ondrej Duda został trafiony w głowę kamieniem rzuconym z trybun. Pojedynek zostanie najprawdopodobniej zweryfikowany jako walkower dla stołecznego zespołu. czytaj

pozostałe wiadomości

Albański portal szuka spisku. "To był teatr opracowany przez UEFA"

11:02 Albański portal szuka spisku. "To był teatr opracowany przez UEFA"

Albański portal szuka spisku. "To był teatr opracowany przez UEFA" 2 opinie

Nie opadły jeszcze emocje po czwartkowych wydarzeniach w Tiranie. Sprawę dodatkowo podgrzewają albańskie media. Portal minuta90.com sugeruje, że trafienie kamieniem w Ondreja Dudę... mogło być spiskiem UEFA.czytaj

Albańczycy mają pretensje do Nikolicia. "Prowokował kibiców"

08:17 Albańczycy mają pretensje do Nikolicia. "Prowokował kibiców"

Albańczycy mają pretensje do Nikolicia. "Prowokował kibiców" 68 opinii

Już pierwsza bramka strzelona przez Legię na stadionie w Tiranie pokazywała, że miejscowi kibice są zdolni do wszystkiego. Węgierski napastnik bardzo łatwo sprowokował fanów, którzy go obrzucali butelkami.czytaj

Delegat UEFA po meczu Legii z FK Kukesi

07:55 Delegat UEFA po meczu Legii z FK Kukesi

Delegat UEFA po meczu Legii z FK Kukesi 22 opinie

To nie była szybka decyzja. Skończmy dyskusję. Proszę nie pogarszać sytuacji swojego klubu. Ja się nie czuję tu bezpieczny - mówił na gorąco po meczu Legii z FK Kukesi delegat UEFA.czytaj

Wiemy, co powiedział delegat pracownikom Kukesi 7 opinii

Wszystko wskazuje na to, że Legia Warszawa już jest w IV rundzie eliminacji Ligi Europy. Pierwszy mecz z Kukesi został przerwany i Albańczycy otrzymają walkower. To efekt kamienia rzuconego z trybun, który trafił w głowę Ondreja Dudy. Wiemy, w jakich okolicznościach zapadła decyzja o…czytaj

Rzut kamieniem od Europy

WP | 2015-07-31 (06:49) | opinie 305 opinii
Marek Joźwiak: Nie ma ultimatum dla Brzęczka

WCZORAJ Marek Joźwiak: Nie ma ultimatum dla Brzęczka

Marek Joźwiak: Nie ma ultimatum dla Brzęczka 2 opinie

Marek Jóźwiak zapewnia, że posada Jerzego Brzęczka jest bezpieczna. Jeszcze kilka dni temu, po porażce w meczu ligowym z poznańskim Lechem, pojawiły się informacje, że zmiana trenera w Lechii to tylko kwestia czasu.czytaj

Polacy już wyszli z ery kamienia

WP | 2015-07-30 (22:27) | opinie 39 opinii
Engel: zero tolerancji dla takich zachowań

WCZORAJ Engel: zero tolerancji dla takich zachowań

Engel: zero tolerancji dla takich zachowań 7 opinii

Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel i Dariusz Wdowczyk w studio TVP rozmawiają o skandalicznej sytuacji, do jakiej doszło w Tiranie. Mecz FK Kukesi z Legią Warszawa został przerwany po tym, jak Ondriej Duda został uderzony kamieniem przez jednego z kibiców.czytaj

Eliminacje LM: Duda trafiony kamieniem - zobacz

WCZORAJ Eliminacje LM: Duda trafiony kamieniem - zobacz

Eliminacje LM: Duda trafiony kamieniem - zobacz 65 opinii

W 52. minucie pomocnik Legii Warszawa został zniesiony z boiska, ale po chwili z bandażem na głowie zszedł do szatni o własnych siłach. Rozgrywane w Tiranie spotkanie "Wojskowych" z albańskim Kukesi zostało przerwane.czytaj

Skandaliczny transparent albańskich kibiców

WCZORAJ Skandaliczny transparent albańskich kibiców

Skandaliczny transparent albańskich kibiców 260 opinii

Fani FK Kukesi przygotowali skandaliczny transparent na mecz z Legią Warszawa w III rundzie eliminacji Ligi Europy. Albańczycy grozili na nim śmiercią polskim kibicom.czytaj

LE: bramki z meczu FK Kukesi - Legia Warszawa

WCZORAJ LE: bramki z meczu FK Kukesi - Legia Warszawa

LE: bramki z meczu FK Kukesi - Legia Warszawa 6 opinii

W meczu III rundy eliminacji Ligi Europy rozgrywanym w Tiranie Legia Warszawa do 53. minuty prowadziła z albańskim FK Kukesi 2:1 (1:0). Spotkanie zostało przerwane po tym, jak Ondrej Duda został trafiony w głowę kamieniem rzuconym z trybun. Stołecznemu zespołowi najprawdopodobniej zostanie…czytaj

Makuszewski i Borysiuk na dłużej w Lechii

WCZORAJ Makuszewski i Borysiuk na dłużej w Lechii

Makuszewski i Borysiuk na dłużej w Lechii 2 opinie

Lechia Gdańsk przedłużyła kontrakty z dwoma zawodnikami Maciejem Makuszewskim i Arielem Borysiukiem.czytaj

Kubicki: zagrać na "zero z tyłu" i zwyciężyć

WCZORAJ Kubicki: zagrać na "zero z tyłu" i zwyciężyć

Kubicki: zagrać na "zero z tyłu" i zwyciężyć 0 opinii

Kluczem do zwycięstwa będzie gra "na zero z tyłu". W takim przypadku do ostatniego gwizdka jest szansa na strzelenie bramki i zdobycie trzech punktów - powiedział trener Podbeskidzia Bielsko-Biała Dariusz Kubicki przed meczem z Cracovią w ekstraklasie.czytaj

Janicki: mecz z Pogonią ważniejszy od Juventusu

WCZORAJ Janicki: mecz z Pogonią ważniejszy od Juventusu

Janicki: mecz z Pogonią ważniejszy od Juventusu 5 opinii

Rafał Janicki uważa, że piątkowe spotkanie ekstraklasy z Pogonią Szczecin na PGE Arenie jest dla Lechii ważniejsze od środowej towarzyskiej potyczki z Juventusem Turyn. - Mecz z mistrzem Włoch był dla nas dodatkowym treningiem - ocenił gdański piłkarz.czytaj

Zieliński: liczę na szóste wyjazdowe zwycięstwo

WCZORAJ Zieliński: liczę na szóste wyjazdowe zwycięstwo

Zieliński: liczę na szóste wyjazdowe zwycięstwo 0 opinii

Pięć ostatnich wyjazdowych spotkań Cracovii w ekstraklasie zakończyło się zwycięstwem krakowskim piłkarzy. Trener Jacek Zieliński liczy, że w sobotę - w pojedynku z Podbeskidziem - jego podopieczni zainkasują trzy punkty na stadionie w Bielsku-Białej.czytaj

Sędziowie 3. kolejki

WCZORAJ Sędziowie 3. kolejki

Sędziowie 3. kolejki 1 opinia

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył obsady sędziowskie na najbliższe mecze Ekstraklasy. Kolejkę w Gliwicach rozpocznie Krzysztof Jakubik, a klasyk w Krakowie między Wisłą, a Lechem Poznań poprowadzi awansowany niedawno do najwyższej klasy sędziowskiej UEFA Szymon Marciniak.czytaj

Oficjalnie: Tuszyński i Dzalamidze w Turcji

WCZORAJ Oficjalnie: Tuszyński i Dzalamidze w Turcji

Oficjalnie: Tuszyński i Dzalamidze w Turcji 8 opinii

Patryk Tuszyński i Nika Dzalamidze w czwartek podpisali kontrakty z tureckim Rizesporem - poinformowała oficjalna strona Jagiellonii Białystok.czytaj

Dariusz Marzec, szef Ekstraklasy S.A:  mówmy głośno, że liga jest dobra

WCZORAJ Dariusz Marzec, szef Ekstraklasy S.A: mówmy głośno, że liga jest dobra

Dariusz Marzec, szef Ekstraklasy S.A:  mówmy głośno, że liga jest dobra 4 opinie

Ekstraklasa SA od 1 lipca ma nowego prezesa. O dekadę młodszego od poprzednika, ze sportowym życiorysem i już doświadczonego w sportowym biznesie. Czy okaże się przygotowany do podwojenia frekwencji na polskich stadionach – a takie ambitne zadanie wyznaczył sobie Dariusz Marzec na…czytaj