EKSTRAKLASA

Lechia - Pogoń: chaos i marazm w Gdańsku

WCZORAJ Wirtualna Polska | opinie 37

Lechia Gdańsk wciąż nie potrafi wygrać meczu w Ekstraklasie. W meczu 3. kolejki Biało-Zieloni zremisowali z Pogonią Szczecin 1:1 (1:1). Po piątkowym spotkaniu piłkarzy żegnały przeciągłe gwizdy. Czy słaba gra i wyniki gdańskiego zespołu przyczynią się do zwolnienia trenera - Jerzego Brzęczka? czytaj

pozostałe wiadomości

Michniewicz: jestem zadowolony z remisu

WCZORAJ Michniewicz: jestem zadowolony z remisu

Michniewicz: jestem zadowolony z remisu 0 opinii

- Z remisu jestem względnie zadowolony. To zdobyty punkt, a nie stracone dwa oczka. Mamy dobry początek - w trzech meczach ugraliśmy 5 oczek. Patrzymy z pokorą na to, co się dzieje w drużynie i wokół nas. Przed nami mecz u siebie i chcemy to kontynuować - powiedział po remisie z Lechią…czytaj

Brzęczek: musimy być szczęśliwi, że nie przegraliśmy

WCZORAJ Brzęczek: musimy być szczęśliwi, że nie przegraliśmy

Brzęczek: musimy być szczęśliwi, że nie przegraliśmy 0 opinii

- Musimy być naprawdę szczęśliwi z tego powodu, że tego meczu nie przegraliśmy - powiedział po remisie z Pogonią Szczecin (1:1) trener Lechii Gdańsk Jerzy Brzęczek.czytaj

Szalony mecz w Gliwicach. Wyjazdowa niemoc Górnika trwa 16 opinii

Świetnie rozpoczęła się 3. kolejka Ekstraklasy. W pierwszym, zwariowanym meczu Piast Gliwice pokonał Górnik Zabrze 3:2 (1:0). Warto podkreślić, że aż 4 gole padły w przeciągu zaledwie 10 minut. Zabrzanie mają na swoim koncie już trzy mecze wyjazdowe, w których nie potrafili odnieść…czytaj

Wisła z Lechem bez Sadloka

WCZORAJ Wisła z Lechem bez Sadloka

Wisła z Lechem bez Sadloka 1 opinia

Bez podstawowego lewego obrońcy Macieja Sadloka zagrają piłkarze Wisły w sobotnim meczu ligowym w Krakowie z mistrzem Polski Lechem Poznań. Zastąpi go Łukasz Burliga. Sadlok doznał urazu stopy w spotkaniu derbowym z Cracovią w poprzedni piątek.czytaj

Lech w Krakowie chce odzyskać pewność siebie

WCZORAJ Lech w Krakowie chce odzyskać pewność siebie

Lech w Krakowie chce odzyskać pewność siebie 47 opinii

Mecz krakowskiej Wisły z mistrzem Polski Lechem Poznań to jedno z najciekawszych wydarzeń 3. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. "Kolejorz" po porażce w eliminacjach LM z FC Basel liczy na zwycięstwo pod Wawelem, które pozwoli odzyskać pewność siebie.czytaj

Naga liga, czyli Ekstraklasa bez sponsora

WCZORAJ Naga liga, czyli Ekstraklasa bez sponsora

Naga liga, czyli Ekstraklasa bez sponsora 11 opinii

To sytuacja „kompromitująca, dziwna i trudna do wytłumaczenia” – mówią nam eksperci od marketingu sportowego. czytaj

Śląsk powalczy o pierwsze zwycięstwo w sezonie

WCZORAJ Śląsk powalczy o pierwsze zwycięstwo w sezonie

Śląsk powalczy o pierwsze zwycięstwo w sezonie 2 opinie

Trener piłkarzy Śląska Tadeusz Pawłowski zapowiedział, że w niedzielnym meczu z beniaminkiem Termaliką Bruk-Bet Nieciecza jego drużyna powalczy o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie ekstraklasy. Dotychczas wrocławianie zdobyli zaledwie jeden punkt.czytaj

Ondrej Duda: Rana? Zagoi się

WCZORAJ Ondrej Duda: Rana? Zagoi się

Ondrej Duda: Rana? Zagoi się 11 opinii

- Z moim stanem zdrowia wszystko jest dobrze. Mogę trenować na sto procent, nic mi nie grozi. Czy rana jest poważna? Zagoi się - pisze nam w smsie pomocnik wicemistrzów Polski. czytaj

WCZORAJ Kukesi - Legia: cała akcja bramkowa i skandaliczna reakcja trybun po golu Nikolicia

Kukesi - Legia: cała akcja bramkowa i skandaliczna reakcja trybun po golu Nikolicia 32 opinie

Albańscy realizatorzy pominęli okoliczności zdobycia przez Legię pierwszego gola w meczu z FK Kukesi. Okazuje się, że już po trafieniu Nemanji Nikolicia było bardzo gorąco!czytaj

Bereszyński: kibice nie zawsze muszą lubić przeciwną drużynę

WCZORAJ Bereszyński: kibice nie zawsze muszą lubić przeciwną drużynę

Bereszyński: kibice nie zawsze muszą lubić przeciwną drużynę 5 opinii

Prawy obrońca Bartosz Bereszyński był jednym z nielicznych piłkarzy Legii, jacy dali się na Okęciu namówić na rozmowę po powrocie z meczu z FK Kukesi w Lidze Europejskiej.czytaj

UEFA wszczęła dochodzenie w sprawie meczu w Tiranie

WCZORAJ UEFA wszczęła dochodzenie w sprawie meczu w Tiranie

UEFA wszczęła dochodzenie w sprawie meczu w Tiranie 4 opinie

UEFA wszczęła dochodzenie w sprawie wydarzeń podczas meczu FK Kukesi z Legią Warszawa w 3. rundzie kwalifikacji Ligi Europejskiej. Sędzia przerwał spotkanie w drugiej połowie, gdy piłkarz gości Ondrej Duda został trafiony w głowę kamieniem rzuconym z trybun. UEFA decyzję ogłosi do…czytaj

Prezes FK Kukesi: Delegat był stronniczy

WCZORAJ Prezes FK Kukesi: Delegat był stronniczy

Prezes FK Kukesi: Delegat był stronniczy 5 opinii

- Delegat oraz sędzia byli stronniczy podczas podejmowania decyzji w sprawie zakończenia meczu - mówi prezes FK Kukesi Jonuz Hallaci na łamach tamtejszej prasy.czytaj

Albański portal szuka spisku. "To był teatr opracowany przez UEFA"

WCZORAJ Albański portal szuka spisku. "To był teatr opracowany przez UEFA"

Albański portal szuka spisku. "To był teatr opracowany przez UEFA" 117 opinii

Nie opadły jeszcze emocje po czwartkowych wydarzeniach w Tiranie. Sprawę dodatkowo podgrzewają albańskie media. Portal minuta90.com sugeruje, że trafienie kamieniem w Ondreja Dudę... mogło być spiskiem UEFA.czytaj

Albańczycy mają pretensje do Nikolicia. "Prowokował kibiców"

WCZORAJ Albańczycy mają pretensje do Nikolicia. "Prowokował kibiców"

Albańczycy mają pretensje do Nikolicia. "Prowokował kibiców" 98 opinii

Już pierwsza bramka strzelona przez Legię na stadionie w Tiranie pokazywała, że miejscowi kibice są zdolni do wszystkiego. Węgierski napastnik bardzo łatwo sprowokował fanów, którzy go obrzucali butelkami.czytaj

Delegat UEFA po meczu Legii z FK Kukesi

WCZORAJ Delegat UEFA po meczu Legii z FK Kukesi

Delegat UEFA po meczu Legii z FK Kukesi 45 opinii

To nie była szybka decyzja. Skończmy dyskusję. Proszę nie pogarszać sytuacji swojego klubu. Ja się nie czuję tu bezpieczny - mówił na gorąco po meczu Legii z FK Kukesi delegat UEFA.czytaj

Wiemy, co powiedział delegat pracownikom Kukesi

WCZORAJ Wiemy, co powiedział delegat pracownikom Kukesi

Wiemy, co powiedział delegat pracownikom Kukesi 11 opinii

Wszystko wskazuje na to, że Legia Warszawa już jest w IV rundzie eliminacji Ligi Europy. Pierwszy mecz z Kukesi został przerwany i Albańczycy otrzymają walkower. To efekt kamienia rzuconego z trybun, który trafił w głowę Ondreja Dudy. Wiemy, w jakich okolicznościach zapadła decyzja o…czytaj

Rzut kamieniem od Europy

WP | 2015-07-31 (06:49) | opinie 401 opinii
Marek Joźwiak: Nie ma ultimatum dla Brzęczka

30.07.2015 Marek Joźwiak: Nie ma ultimatum dla Brzęczka

Marek Joźwiak: Nie ma ultimatum dla Brzęczka 4 opinie

Marek Jóźwiak zapewnia, że posada Jerzego Brzęczka jest bezpieczna. Jeszcze kilka dni temu, po porażce w meczu ligowym z poznańskim Lechem, pojawiły się informacje, że zmiana trenera w Lechii to tylko kwestia czasu.czytaj