ME piłkarzy ręcznych: 2 faza grupowa

WP.PL | dodane 2010-01-06 (10:47) 4 lata 9 miesięcy 25 dni 17 godzin i 21 minut temu | 1009 opinii

Przed ostatnią kolejką spotkań Polacy mają już zapewniony awans do półfinału. Gorzej nie będzie na pewno. Bez względu na wynik meczu z Francją biało-czerwoni nie spadną niżej, drugie miejsce mamy już pewne!

Polub sport.wp.pl na Facebooku

tak 2065 88.51%
nie 268 11.49%

Opinie (1009)

0
0
~krzysztof148 2010-01-29 (10:03) 4 lata 9 miesięcy 2 dni 18 godzin i 5 minut temu

Gdzie te jaja?
Polakom w meczu z Francją zabrakło jaj.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
Znawca sportu 2010-01-24 (20:23) 4 lata 9 miesięcy 7 dni 7 godzin i 45 minut temu

Obstawianie meczu Polska - Francja ,mój typ to 30 -27 dla Polski.

0
~henryk15o 2010-02-06 (11:14) 4 lata 8 miesięcy 25 dni 16 godzin i 54 minuty temu

Trzeba umiec takze przegrywac
Slabosc naszych pilkarzy to brak kondycji fizycznej i psychicznej nastepny raz bedzie lepiej NAPRZOD POLSKO!!!!!!!!!

odpowiedz

0
0
~kafelkarz 2010-01-20 (17:01) 4 lata 9 miesięcy 11 dni 11 godzin i 7 minut temu

Śpiący reporterzy
Jak dotąd, nikt nie poprawia oznaczenia drużyn w następnej fazie rozgrywek. W efekcie - w obu grupach "występują" tylko A1, A2, A3 i B1, B2, B3. A gdzie C1, C2, C3 i D1, D2, i D3 ???

Ocena pseudo-kibiców
Aż przykro czytać takie opinie... Chodzi mi o teksty w stylu "Polacy-do domu", "Beznadziejna gra" czy inne tego typu. Bardzo interesujące jest to, że kiedy piłkarze nożni kwalifikują się do Mundialu czy Mistrzostw Europy, to dla wszystkich oznacza to wielki sukces, a kiedy piłkarze ręczni zajmują trzecie lub czwarte miejsce, to wielka porażka. Przydałoby się wam trochę obiektywizmu, pseudo-kibice ;\ Tak samo było z siatkarzami na Igrzyskach Olimpijskich. Zajęli czwarte miejsce, ale każdy stwierdził, że to dno. Nie mówiąc już o tym, że te same osoby po zdobyciu przez siatkarzy złotego medalu na ME stali się ich wielkimi "kibicami". Pomyślcie trochę, zanim coś powiecie.

odpowiedz

0
0
~iboxx100 2010-01-31 (00:08) 4 lata 9 miesięcy 1 dzień 4 godziny i 1 minutę temu

najgorsi zawodnicy
najgorszymi zawodnikami sa sedziowie.....

odpowiedz

0
0
~SymXio 2010-01-30 (23:55) 4 lata 9 miesięcy 1 dzień 4 godziny i 13 minut temu

hehe - myślisz, że i będziemy mieć brązu?! A poza tym to nie są mistrzostwa świata tylko europy

odpowiedz

0
0
~kik 2010-01-29 (11:02) 4 lata 9 miesięcy 2 dni 17 godzin i 6 minut temu

Podaję wyniki MS
1. FRANCJA 2. CHORWACJA 3. ISLANDIA 4. POLSKA Tak wynika z analizy tabel.

odpowiedz

0
0
~Xy19822301 2010-01-30 (17:58) 4 lata 9 miesięcy 1 dzień 10 godzin i 10 minut temu

lapsy
lepiej by odsniezali Austrie to lepszy byl by z nich Pozytek graja jak inwalidzi na wuzkach .

GOOL
wbiega na boisko piękna młoda dziewczyna <ja> i zabiera piłkę francuzom, omija ich i z bara strzela pięknego gola Polakom xdd

odpowiedz

0
0
~ro 2010-01-30 (11:35) 4 lata 9 miesięcy 1 dzień 16 godzin i 33 minuty temu

Polska wygra
Jeśli polka i francja dostana sie do finalu to polska wygra ten mecz spokojnie. w poprzednim meczu polska nie grala bo juz miala pewny awans ale gdy graja o wszystko to daja z siebie wszystko

FRANCJA - POLSKA (0) :
Pomóż naszym!.Zdobądź bramkę dla POLSKI!!! JESTEŚMY SKAZANI NA ZŁOTO!!!

odpowiedz

pokaż 36 ukrytych odpowiedzi

0
0
~gość 2010-01-29 (13:33) 4 lata 9 miesięcy 2 dni 14 godzin i 35 minut temu

kolejna bramka !
prosze państwa co sie dzieje?!w ostatnich sekundach na boisko wbiega Robert Kubica i zdobywa bramkę dla Polski , która zdaniem sędziów, była tak efektowna, że liczy się ona poczwórnie, co daje Polakom pewną wygraną w tym meczu !

odpowiedz

0
0
~^^ 2010-01-29 (10:15) 4 lata 9 miesięcy 2 dni 17 godzin i 53 minuty temu

GOOOL
niespodziewanie na boisko wbiega RObert Kubica i swoim strzałem 300 km/h pokonuje bramkarza farncuskiego^^ GOOOL;]

odpowiedz

0
0
~seksi bicz 2010-01-29 (11:34) 4 lata 9 miesięcy 2 dni 16 godzin i 34 minuty temu