Wiadomości dnia

UEFA wszczęła dochodzenie w sprawie meczu w Tiranie

11:40 PAP | 0

UEFA wszczęła dochodzenie w sprawie wydarzeń podczas meczu FK Kukesi z Legią Warszawa w 3. rundzie kwalifikacji Ligi Europejskiej. Sędzia przerwał spotkanie w drugiej połowie, gdy piłkarz gości Ondrej Duda został trafiony w głowę kamieniem rzuconym z trybun. UEFA decyzję ogłosi do poniedziałku. czytaj

pozostałe wiadomości

12:04 Kukesi - Legia: cała akcja bramkowa i skandaliczna reakcja trybun po golu Nikolicia

Kukesi - Legia: cała akcja bramkowa i skandaliczna reakcja trybun po golu Nikolicia 9 opinii

Albańscy realizatorzy pominęli okoliczności zdobycia przez Legię pierwszego gola w meczu z FK Kukesi. Okazuje się, że już po trafieniu Nemanji Nikolicia było bardzo gorąco!czytaj

Bereszyński: kibice nie zawsze muszą lubić przeciwną drużynę

11:45 Bereszyński: kibice nie zawsze muszą lubić przeciwną drużynę

Bereszyński: kibice nie zawsze muszą lubić przeciwną drużynę 1 opinia

Prawy obrońca Bartosz Bereszyński był jednym z nielicznych piłkarzy Legii, jacy dali się na Okęciu namówić na rozmowę po powrocie z meczu z FK Kukesi w Lidze Europejskiej.czytaj

11:40 UEFA wszczęła dochodzenie w sprawie meczu w Tiranie

UEFA wszczęła dochodzenie w sprawie meczu w Tiranie 0 opinii

UEFA wszczęła dochodzenie w sprawie wydarzeń podczas meczu FK Kukesi z Legią Warszawa w 3. rundzie kwalifikacji Ligi Europejskiej. Sędzia przerwał spotkanie w drugiej połowie, gdy piłkarz gości Ondrej Duda został trafiony w głowę kamieniem rzuconym z trybun.czytaj

Albański portal szuka spisku. "To był teatr opracowany przez UEFA"

11:02 Albański portal szuka spisku. "To był teatr opracowany przez UEFA"

Albański portal szuka spisku. "To był teatr opracowany przez UEFA" 5 opinii

Nie opadły jeszcze emocje po czwartkowych wydarzeniach w Tiranie. Sprawę dodatkowo podgrzewają albańskie media. Portal minuta90.com sugeruje, że trafienie kamieniem w Ondreja Dudę... mogło być spiskiem UEFA.czytaj

Albańczycy mają pretensje do Nikolicia. "Prowokował kibiców"

08:17 Albańczycy mają pretensje do Nikolicia. "Prowokował kibiców"

Albańczycy mają pretensje do Nikolicia. "Prowokował kibiców" 89 opinii

Już pierwsza bramka strzelona przez Legię na stadionie w Tiranie pokazywała, że miejscowi kibice są zdolni do wszystkiego. Węgierski napastnik bardzo łatwo sprowokował fanów, którzy go obrzucali butelkami.czytaj

Wiemy, co powiedział delegat pracownikom Kukesi

07:09 Wiemy, co powiedział delegat pracownikom Kukesi

Wiemy, co powiedział delegat pracownikom Kukesi 8 opinii

Wszystko wskazuje na to, że Legia Warszawa już jest w IV rundzie eliminacji Ligi Europy. Pierwszy mecz z Kukesi został przerwany i Albańczycy otrzymają walkower. To efekt kamienia rzuconego z trybun, który trafił w głowę Ondreja Dudy. Wiemy, w jakich okolicznościach zapadła decyzja o…czytaj

Marek Joźwiak: Nie ma ultimatum dla Brzęczka

WCZORAJ Marek Joźwiak: Nie ma ultimatum dla Brzęczka

Marek Joźwiak: Nie ma ultimatum dla Brzęczka 2 opinie

Marek Jóźwiak zapewnia, że posada Jerzego Brzęczka jest bezpieczna. Jeszcze kilka dni temu, po porażce w meczu ligowym z poznańskim Lechem, pojawiły się informacje, że zmiana trenera w Lechii to tylko kwestia czasu.czytaj

Michał Kołodziejczyk: Duda został trafiony kamieniem

WCZORAJ Michał Kołodziejczyk: Duda został trafiony kamieniem

Michał Kołodziejczyk: Duda został trafiony kamieniem 48 opinii

Do skandalicznego zdarzenia doszło w 53, minucie meczu FK Kukesi - Legia Warszawa. Pomocnik wicemistrza Polski Ondrej Duda został trafiony przedmiotem rzuconym z trybun.czytaj

Polacy już wyszli z ery kamienia

WP | 2015-07-30 (22:27) | opinie 59 opinii
Engel: zero tolerancji dla takich zachowań

WCZORAJ Engel: zero tolerancji dla takich zachowań

Engel: zero tolerancji dla takich zachowań 8 opinii

Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel i Dariusz Wdowczyk w studio TVP rozmawiają o skandalicznej sytuacji, do jakiej doszło w Tiranie. Mecz FK Kukesi z Legią Warszawa został przerwany po tym, jak Ondriej Duda został uderzony kamieniem przez jednego z kibiców.czytaj

Eliminacje LM: Duda trafiony kamieniem - zobacz

WCZORAJ Eliminacje LM: Duda trafiony kamieniem - zobacz

Eliminacje LM: Duda trafiony kamieniem - zobacz 68 opinii

W 52. minucie pomocnik Legii Warszawa został zniesiony z boiska, ale po chwili z bandażem na głowie zszedł do szatni o własnych siłach. Rozgrywane w Tiranie spotkanie "Wojskowych" z albańskim Kukesi zostało przerwane.czytaj

Skandaliczny transparent albańskich kibiców

WCZORAJ Skandaliczny transparent albańskich kibiców

Skandaliczny transparent albańskich kibiców 301 opinii

Fani FK Kukesi przygotowali skandaliczny transparent na mecz z Legią Warszawa w III rundzie eliminacji Ligi Europy. Albańczycy grozili na nim śmiercią polskim kibicom.czytaj

LE: zamieszki i przerwany mecz w Albanii. Ważne zwycięstwo Legii

WCZORAJ LE: zamieszki i przerwany mecz w Albanii. Ważne zwycięstwo Legii

LE: zamieszki i przerwany mecz w Albanii. Ważne zwycięstwo Legii 371 opinii

W pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Europy rozegranym w Albanii Legia Warszawa wygrała z KF Kukesi 2:1 (1:0). Spotkanie przerwano w 53. minucie w atmosferze skandalu, po tym jak Ondrej Duda został trafiony w głowę kamieniem rzuconym z trybun. Pojedynek zostanie najprawdopodobniej…czytaj

Rajd Finlandii: Kubica czwarty, prowadzi Ogier

WCZORAJ Rajd Finlandii: Kubica czwarty, prowadzi Ogier

Rajd Finlandii: Kubica czwarty, prowadzi Ogier 3 opinie

Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) zajął czwarte miejsce na pierwszym odcinku specjalnym Rajdu Finlandii. Najszybszy był broniący tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Ogier (Volkswagen Polo WRC).czytaj

Rajd Finlandii: Robert Kubica blisko podium na inauguracyjnym oesie!

WCZORAJ Rajd Finlandii: Robert Kubica blisko podium na inauguracyjnym oesie!

Rajd Finlandii: Robert Kubica blisko podium na inauguracyjnym oesie! 0 opinii

Czwarty czas uzyskał Robert Kubica na pierwszym odcinku specjalnym Rajdu Finlandii. Zwycięzcą oesu okazał się mistrz świata Sebastien Ogier z Volkswagena.czytaj

Jan Błachowicz wypada z "walki życia"! Polak nie zmierzy się z gwiazdą UFC

WCZORAJ Jan Błachowicz wypada z "walki życia"! Polak nie zmierzy się z gwiazdą UFC

Jan Błachowicz wypada z "walki życia"! Polak nie zmierzy się z gwiazdą UFC 3 opinie

To miał być największy pojedynek w historii męskiego MMA nad Wisłą. Jan Błachowicz (18-4) ostatecznie nie powalczy z gwiazdą UFC na gali w Las Vegas.czytaj