Izrael wygrywa na pocieszenie

WP.PL | aktualizacja 2011-10-11 (21:07) 2 lata 10 miesięcy 9 dni 13 godzin i 5 minut temu | 1 opinia

Malta przegrała z Izraelem 0:2 w meczu grupy F eliminacji Euro 2012. Obie drużyny nie miały już żadnych szans na grę w przyszłorocznym turnieju.

W 11. minucie Izrael objął prowadzenie. Tawatha wpadł w pole karne z lewej strony i spod końcowej linii dograł przed bramkę do Rafaelova, który ładnym strzałem z półobrotu pokonał bramkarza Malty.

Na drugiego gola czekaliśmy aż do doliczonego czasu gry. Wynik spotkania na 2:0 ustalił Gershon. Izrael zajął trzecie miejsce w grupie F, Malta ostatnie.