Logo dostawcy Skworcowa tajemniczą blondynką u boku Putina

PAP | dodane 2014-02-08 (09:55) 1 rok 6 miesięcy 25 dni 13 godzin i 50 minut temu | 1 opinia
 
Pytanie kim jest tajemnicza blondynka u boku prezydenta Rosji Władimira Putina w trakcie ceremonii otwarcia igrzysk w Soczi, było jednym z najczęściej zadawanych przez światowe media. Okazała się nią była bobsleistka Irina Skworcowa, która miała poważny wypadek.

Osiem miesięcy po rozstaniu z żoną Ludmiłą media spekulowały na temat obecnej partnerki przywódcy Rosji. Dodatkowe domysły pojawiły się w trakcie ceremonii otwarcia igrzysk, kiedy u boku Putina siedziała urocza blondynka. 25-latka w listopadzie 2009 roku miała poważny wypadek na torze w Koenigssee. W wyniku obrażeń nigdy nie wróci do sportu.

- Spełniło się moje marzenie: byłam na igrzyskach w Soczi, choć już nie jako sportowiec - powiedziała Skworcowa, która obecnie studiuje w Moskwie psychologię.

Do jej wypadku doszło w trakcie treningów przed zawodami Pucharu Europy. Skworcowa wraz ze swoją pilotką dostały pozwolenie na start, mimo że niemal w tej samej chwili ruszyli z wyższego punktu toru jej rodacy Jewgienij Paszkow i Andriej Matiuszko. Doszło do zderzenia, w którym najbardziej poszkodowana była Skworcowa.

Rosjanka wiele tygodni była w śpiączce, przeszła szereg operacji i nadal ma poważne problemy z chodzeniem. Leczenie się nie zakończyło i byłą zawodniczkę czeka jeszcze kilka zabiegów. Od niemieckiej federacji saneczkowej i bobslejowej (BSD) otrzymała 650 tys. euro odszkodowania.

Polub WP Sport na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%


Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

3
1
piotruspan661 2014-02-08 (10:49) 1 rok 6 miesięcy 25 dni 12 godzin i 56 minut temu

"Osiem miesięcy po rozstaniu z żoną Ludmiłą media spekulowały..." Dlaczego media rozstały się z żoną ? Próbuję spekulować.

odpowiedz