Liga Światowa 2011 w Polsce

PZPS | aktualizacja 2011-06-20 (15:03) 6 lat 3 miesiące 29 dni 5 godzin i 15 minut temu | 21 opinii
 
Mistrzowie Europy oraz mistrzowie olimpijscy w łódzkiej Atlas Arenie

Biało – czerwoni po raz pierwszy w Orlen Arenie

Liga Światowa w Polsce to wyjątkowe siatkarskie święto. Tysiące kibiców w halach, miliony przed telewizorami – rozgrywki popularnej „światówki” przyciągają rzesze fanów tej najpiękniejszej z dyscyplin. Po raz pierwszy w historii rozgrywek największa komercyjna siatkarska impreza na świecie zawita do Płocka. W dniach 24 – 26 czerwca oczy siatkarskiej Polski zwrócone będą na Orlen Arenę. To właśnie tutaj biało-czerwoni pod wodzą Andrea Anastasiego będą walczyć o punkty z reprezentacją Portoryko. Przez wielu niedoceniana może sprawić sporo problemów reprezentacji Polski – w składzie z najlepszym rozgrywającym turnieju kwalifikacyjnego do ubiegłorocznych Mistrzostw Świata Angela Pereza, Hectorem Soto czy Jose Riverom na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem.

Bilety: www.ticketpro.pl

Najlepsi spotkają się w Spodku

Mistrzowie świata kontra mistrzowie Europy – świadkami takiego pojedynku będą Ci wszyscy, którzy w dniach 29-30 czerwca pojawią się w katowickim Spodku. W ramach rundy interkontynentalnej Ligi Światowej naprzeciw siebie staną reprezentacją Polski oraz Brazylii. Biało – czerwoni po przegranej 3:0 w ubiegłorocznych mistrzostwach świata z drużyną Bernardo Rezende, na pewno będą chcieli pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy. Dwumecz obu drużyn zapowiadany jest jako mały finał Ligi Światowej.

Spotkania w mekce polskiej siatkówki jaką jest katowicki Spodek, zawsze przechodzą do historii. To właśnie tutaj dwukrotnie odbywały się finały Ligi Światowej w roku 2001 oraz 2007 – obie imprezy uznane zostały najlepiej przygotowanymi finałami w historii ich rozgrywek, to tutaj po raz pierwszy, władze Światowej Federacji Piłki Siatkowej nazwały polskich kibiców, najlepszymi kibicami na świecie, na końcu to właśnie w Katowicach jak sami siatkarze podkreślają gra im się najlepiej.

Weź udział w prawdziwie siatkarskim święcie razem z biało-czerwonymi!

Bilety: www.ticketpro.pl

Polecamy także:
- Światówka ponownie w Polsce
- Reprezentacja Polski w Lidze Światowej
- Mistrzowie Europy oraz mistrzowie olimpijscy w łódzkiej Atlas Arenie

Polub Sportowybar na Facebooku

oceń
tak 57 79.17%
nie 15 20.83%

Opinie (21)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~lila 2012-10-17 (19:33) 5 lat 2 dni i 45 minut temu

Wynik odzwierciedla grę na boisku Anglicy zagrali przeciętnie(asekuracyjnie i ospale) a nasi w końcu zaczęli się ruszać.

odpowiedz

0
1
mindek1968 2012-10-17 (13:59) 5 lat 2 dni 6 godzin i 19 minut temu

"rządzi" ten pieprzony PZPN jak schizofrenik chory na alzheimera. Od dziesiątek lat te same gęby, prostaków i antyinteligentów. Każdy to pikuś przy Dyzmie ale tak samo kochają siedzieć na kasie. Złodziej na złodzieju złodziejem pogania. Fryzjer przecież sam przekrętów nie wymyślił. Dachu nawet nie potrafią zasunąć w wpółpracy z FIFA. Dyplomy sami sobie drukują pochwalne i rozdają złote buty.

odpowiedz

11
8
~bnk 2011-11-01 (23:00) 5 lat 11 miesięcy 17 dni 21 godzin i 18 minut temu

Protest przeciwko rosnącym cenom paliwa Do wszystkich kierowców. Bardzo dobry pomysł. (koniecznie przeczytaj do końca!) Ceny paliwa poszybowały w górę. Jeszcze trochę i zobaczymy 6 PLN za litr, a potem może i więcej. Poniższa propozycja ma znacznie więcej sensu niż kampanie typu "nie kupuj paliwa w danym dniu", które było przeprowadzane kilka miesięcy temu. Producenci paliw śmiali się jedynie, bo wiedzieli, ze nie będziemy kontynuować akcji krzywdząc samych siebie rezygnując całkowicie z zakupu paliwa. Było to bardziej niekorzystne dla nas niż problem dla nich. Ale myśląc o tamtym pomyśle powstała idea, która może przynieść rzeczywiste korzyści. Przeczytaj proszę i przyłącz się! Przy cenach paliw rosnących każdego dnia my konsumenci musimy podjąć akcję. Jedynym sposobem abyśmy zobaczyli, ze ceny paliwa idą w dół jest trafienie kogoś w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I możemy zrobić to BEZ narażania się na niewygody. Oto pomysł: Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW od dwóch największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jeśli nie będą sprzedawały paliwa, będą zmuszone do obniżenia ceny. Jeśli one obniżą ceny, inne firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąć efekt musimy pozbawić te dwie firmy milionów klientów. Wbrew pozorom jest to całkiem łatwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy do milionów. Wysyłam tę wiadomość do 30 osób. Jeśli każda z nich wyśle ją do kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i każda następna do kolejnych 10 i tak dalej to juz w szóstej kolejce wiadomość ta dotrze do 3 milionów ludzi. Jeśli każda z nich wyśle do kolejnych 10... Wszystko, co należy zrobić to wysłać tę wiadomość do 10 znajomych osób i nie kupować paliwa na stacjach BP i STATOIL. To jest ogólnoświatowa akcja. Ile to potrwa? Jeśli każdy, kto otrzyma tę wiadomość przęśle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionów konsumentów w ciągu 8 dni! Założę się, ze nie sądziłeś, ze masz taki potencjał, prawda? W grupie siła i nawet najgrubsza gałąź złamie się, jeśli spadnie na nią wystarczająco duża ilość niezmiernie lekkich płatków śniegu. Jeśli uważasz, ze ta akcja ma sens prześlij dalej tę wiadomość. WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AZ CENY PALIWA WRÓCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU (ok.4,0 PLN /litr). Razem możemy to zrobić. Prześlij tę wiadomość nie kupuj paliwa na BP i STATOIL. TO TY MOŻESZ USTALIĆ CENĘ

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~bolek elektryk 2012-07-05 (10:25) 5 lat 3 miesiące 14 dni 9 godzin i 53 minuty temu

Wychodzi "błazenada" najpierw trzeba coś prezentować(osiągnąć) a póżniej można "GWIAZDORZYĆ" tak to w niedługim czasie staniesz się pośmiewiskiem tak jak niejaki TESTOSTERON

odpowiedz

1
5
~Radek 2012-04-18 (10:25) 5 lat 6 miesięcy 1 dzień 9 godzin i 53 minuty temu

W tym roku myślę że uda się Kubie wygrać Ligę Światową, chociaż często oni nie wygrywali.

odpowiedz

3
16
~frant40 2011-08-31 (07:46) 6 lat 1 miesiąc 18 dni 12 godzin i 32 minuty temu

Do redaktorów WP: Piszę w imieniu milionów sympatyków siatkówki w Polsce. Dlaczego nie zamieścicie wypowiedzi naszych czołowych siatkarzy: Wlazłego, Winiarskiego, Plińskiego, Zagumnego na temat ich absencji w reprezentacji Polski? Dlaczego nie grają? Nie wierzę, że nagle wszyscy musieli poddać się rehabilitacji po kontuzjach. Trzeba to jasno stwierdzić, że bez nich reprezentacja Polski jest nie wiele warta.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
trójnitrotoluen 2012-02-04 (23:02) 5 lat 8 miesięcy 14 dni 21 godzin i 16 minut temu

a magazynier z magna w Dąbrowie Górniczej złamał mi nogę to jeszcze na forach zwolennicy tego magazyniera udają że nic się nie stało i powinienem żyć dalej. To mają być ludzie ? a kim ja jestem, żeby łamać mi nogę, wyrzucać z pracy i trzymać magazyniera jako niezrównoważonego i po prostu winnego ? Nie jestem nikim innym i też zasługuję na sprawiedliwe traktowanie, takie które powinno charakteryzować piotra zawadę i monikę tarasiuk, a niestety nie charakteryzuje. :(((( a na forum go work, ten magazynier przyznał się , że zgwałcił i straszy tą osobę, aby nie ważyła się zeznawać w sprawie złamania mi nogi. widać ten koleś ma więcej wspólnego z potencjalną odsiadką niż normallnym życiem i pracą.

odpowiedz

6
1
~jaga 2011-06-21 (16:33) 6 lat 3 miesiące 28 dni 3 godziny i 45 minut temu

Jedno pytanlo, chciasabym obejrzec te pojedynki, ale niestety akltualnie przebywam w Meksyku. Czy sa dostepne bezposrednie transmisje internetowe? Albo chociaz powtorki w internecie?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
0
petmand 2011-07-03 (14:01) 6 lat 3 miesiące 16 dni 6 godzin i 17 minut temu

Poska,Bułgaria,Włochy,Argentyna I grupa śmierci: Brazylia,Rosja,USA,Kuba.

odpowiedz

7
1
~abc 2011-06-20 (08:28) 6 lat 3 miesiące 29 dni 11 godzin i 50 minut temu

"27 i 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie" ...chyba przegapiłem ten pojedynek?

odpowiedz