Bugdoł i Luft najlepsi w GARMIN Iron Triathlon Malbork

LABOSPORT Polska | dodane 2012-06-25 (15:00) 6 lat 26 dni 14 godzin i 13 minut temu
 
Piękna pogoda, świetna organizacja i doskonała atmosfera towarzyszyła około 300 zawodnikom biorącym udział w Garmin Iron Triathlon Malbork 2012 im. Bartosza Kubickiego.

Zawodnicy rywalizowali na dystansie ¼ Ironman czyli 0,95km pływania, 45km jazdy na rowerze i 10,55km biegu. Impreza odbyła się na tle słynnego zamku krzyżackiego przy kilkutysięcznej widowni, która towarzyszyła zawodnikom do samego końca zawodów. W klasyfikacji generalnej kobiet najlepsza okazała się Ewa Bugdoł (WLKS Kmicic/Labosport.pl), a wśród mężczyzn bezkonkurencyjny był Mikołaj Luft z Akweduktu Kielce.

W gronie kilkudziesięciu zawodniczek dobrze zaprezentowała się była mistrzyni świata w kick-boxingu i boksie, obecna posłanka Iwona Guzowska, dla której był debiut w zawodach triathlonowych.

Mistrzyni świata w kick-boxingu i boksie Iwona Guzowska<a target= po zakończonym debiucie w zawodach triathlonowych." />
Mistrzyni świata w kick-boxingu i boksie Iwona Guzowska po zakończonym debiucie w zawodach triathlonowych. (fot. LABOSPORT Polska)
Bardzo dobrze na tle innych zawodników wypadł znany dziennikarz radiowy i telewizyjny Łukasz Grass.

Na liście startowej widniały również nazwiska Tomasza Karolaka i Bartosza Topy. Pierwszego wyeliminowało ze startu przeziębienie, a drugi doznał kontuzji więzadeł krzyżowych. Pomimo absencji na starcie, Karolak i Topa wcielili się w rolę kibiców, dopingując pozostałych triathlonistów.

Zapraszamy na oficjalną stronę internetową zawodów www.irontriathlon.pl

Polub Sportowybar na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!