Rosyjskie gwiazdy nago

PAP | dodane 2001-01-23 (17:33) 16 lat 8 miesięcy 26 dni 8 godzin i 16 minut temu
 


Akty dla pism erotycznych to nowe zajęcie niektórych rosyjskich sportsmenek. Przykładem może być łyżwiarka Maria Butyrska oraz gimnastyczki Swietłana Chorkina i Amina Zaripowa.

Sportowe gwiazdy nie ukrywają, że chętnie się fotografują. Przykładem może być jedna z czołowych łyżwiarek figurowych świata Butyrska, której słowa przytacza "Komsomolskaja Prawda".

Butyrska początkowo nie wyrażała zgody na roznegliżowane zdjęcia. - Fotograf wytworzył jednak taką atmosferę, że moje skrępowanie znikło. Zdjęcia oceniła mama i nie znalazła w nich nic niestosownego - powiedziała.

Chorkina twierdzi, iż jest dumna ze swego "wyzywającego wyglądu". - Jestem dorosłym człowiekiem i nie wstydzę się swojego ciała. Cieszy mnie, że piękno mojego ciała może sprawić radość moim fanom - powiedziała.

Rosyjscy reporterzy nazwali 18-letnią Alinę Kabajewą Miss Olimpiady 2000. I ona dała się sfotografować, niemal nago. Była skromnie odziana - ze względu na wiek.

Zaripowa, która pozostawiła wielki sport, a obecnie zajmuje się dziennikarstwem - ma za sobą kilka aktów dla różnych czasopism. Zyskała i wielu zwolenników, i spore pieniądze. Te jednak nie są, jak twierdzą niektóre rosyjskie sportowe gwiazdy, najważniejszym czynnikiem nakłaniającym do zdjęć dla pism erotycznych.


Polub Sportowybar na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!