Jedenastka 6. kolejki

WP.PL | dodane 2011-09-13 (09:48) 2 lata 10 miesięcy 12 dni 21 godzin i 17 minut temu | 6 opinii

Oto nasza jedenastka 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

Ekstraklasa.wp.pl na Facebooku! Dołącz do nas

W bramce postawiliśmy na Jakuba Słowika. Być może ten wybór jest nieco kontrowersyjny, bo bramkarz Jagi zagrał tylko 45 minut. Ale jakie to było 45 minut! Młody golkiper Jagi nie raz i nie dwa ratował kolegów przed utratą gola i można tylko żałować, że z powodu kontuzji nie dotrwał do końca spotkania.

Od razu dodajmy, że w ogóle była to niezła kolejka dla golkiperów. Na miejsce w Jedenastce z pewnością zasłużyli także chociażby Krzysztof Kotorowski czy Pavle Velimirović.

Obronę tworzą piłkarze zespołów, które dosyć nieoczekiwanie wygrały swoje mecze. Oni sami, nie dość że pewni w defensywie, to na dodatek skutecznie byli także w ofensywie: Górkiewicz i Stano zdobyli po golu, wszędobylski Kaczmarek zaliczył asystę.

W pomocy zdecydowaliśmy się na pięciu piłkarzy. Patejuk - gol życia, Vuković - znowu niezawodny, Grzyb i Plizga rozmontowali Polonię Warszawa, a Ivica Iliew wraca do wysokiej formy. Jego kolega z drużyny - David Biton jest za to do bólu skuteczny. No i Arkadiusz Piech - on znowu strzela, Ruch znowu wygrywa.