Udenkwor piłkarzem Piotrcovii

PAP | dodane 2003-03-01 (14:49) 14 lat 7 miesięcy 18 dni 5 godzin i 28 minut temu
 


Grający ostatnio w Polonii Warszawa Stanley Undenkwor będzie w rundzie wiosennej występować w drugoligowej Piotrcovii Piotrków Tryb.

Nigeryjczyk jest już ostatnim piłkarzem, który podpisał kontrakt z piotrkowskim klubem w przerwie zimowej bieżącego sezonu. 28 lutego zakończył się okres transferowy.

Wcześniej na przejście do Piotrcovii zdecydowali się: Sławomir Majak (ostatnio Anorthosis Famagusta Larnaka), Tomasz Łapiński (Legia Warszawa), Artur Błażejewski i Adrian Napierała (obaj ŁKS Łódź) oraz Rafał Grzelak i Sergio Batata (obaj Widzew Łódź).

Prezes Piotrcovii Mirosław Czesny przyznał, że klub zastanawiał się też nad zatrudnieniem Jarosława Maćkiewicza (Wisła Płock) i Rafała Siadaczki (Legia Warszawa).

"Ostatecznie zdecydowaliśmy się na zatrudnienie Maćkiewicza. Piłkarz też był zainteresowany podpisaniem z nami kontraktu, ale ze względu na rodzinę zdecydował się pozostać w Płocku. Uważam, że ten piłkarz pasowałby do naszej koncepcji, ale ostatecznie nie zagra w Piotrkowie" - dodał Czesny.

W sobotę w Centrum Targowym "Ptak" w Rzgowie koło Łodzi otwarto halę handlową, którą zarządzać będzie Piotrcovia. Cały dochód z wynajmu stanowisk handlowych i prowadzenia innej działalności będzie przeznaczony na finansowanie klubu. W hali jest 8,5 tys metrów kwadratowych powierzchni handlowej.

"Obecnie mamy już wynajęte ok. 60 procent powierzchni handlowej. To znaczące wzmocnienie finansowe dla Piotrcovii" - wyjaśnił Czesny.


Polub Sportowybar na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!