poprzednia następna

1. Liga - Piłka nożna

WCZORAJ 1. liga: domowa wygrana Chrobrego

1. liga: domowa wygrana Chrobrego 0 opinii

Chrobry Głogów pokonał GKS Tychy 2:1 w piątkowym meczu 14. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi.czytaj

23.10.2014 1. liga piłkarska: lider od miesiąca bez wygranej

1. liga piłkarska: lider od miesiąca bez wygranej 0 opinii

Liderujący piłkarze Termaliki Bruk-Bet Nieciecza nie wygrali żadnego z ostatnich czterech spotkań, zaś ich przewaga nad Zagłębiem Lubin w tabeli 1. ligi zmalała do dwóch punktów. W sobotę, w 14. kolejce, zagrają na wyjeździe z Wigrami Suwałki.czytaj

Polski piłkarz walczy o życie. Dramatyczny apel rodziny

21.10.2014 Polski piłkarz walczy o życie. Dramatyczny apel rodziny

Polski piłkarz walczy o życie. Dramatyczny apel rodziny 12 opinii

Jakub Bilke walczy o życie. Kilka dni temu u byłego piłkarza m.in. Jagiellonii Białystok i GKS Bełchatów wykryto poważną chorobę trzustki. 40-latek znajduje się w szpitalu w stanie ciężkim. Jego rodzina apeluje. Potrzebna jest krew. czytaj

1. liga: męki Zagłębia w Tychach 1 opinia

Zagłębie Lubin wymęczyło cenne zwycięstwo i pokonało na wyjeździe GKS Tychy 1:0 w niedzielnym meczu 13. kolejki pierwszej ligi piłkarskiej. Wobec przegranej Termaliki, "Miedziowi" mają już tylko dwa punkty straty do lidera.czytaj

1. liga: sensacja w Niecieczy. Porażka lidera

19.10.2014 1. liga: sensacja w Niecieczy. Porażka lidera

1. liga: sensacja w Niecieczy. Porażka lidera 12 opinii

Trzynasta kolejka okazała się pechowa dla lidera pierwszej ligi. Termalica Bruk-Bet Nieciecza sensacyjnie przegrała na własnym terenie z Wisłą Płock 0:2 w niedzielnym meczu 13. kolejki i jej przewaga nad Zagłębiem Lubin stopniała już do zaledwie dwóch punktów.czytaj

18.10.2014 1. liga: trwa fatalna seria Widzewa

1. liga: trwa fatalna seria Widzewa 4 opinie

Piłkarze Widzewa Łódź pozostają bez zwycięstwa u siebie w pierwszej lidze. W 13. kolejce najbardziej utytułowany klub zaplecza ekstraklasy przegrał z Druteksem Bytovią 0:1 i pozostał na ostatnim miejscu. Lider Termalica Bruk-Bet Nieciecza zagra w niedzielę.czytaj

18.10.2014 1. liga: Miedź wygrała z Wigrami

1. liga: Miedź wygrała z Wigrami 0 opinii

Miedź Legnica pokonała na własnym terenie Wigry Suwałki 2:1 w sobotnim meczu 13. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi.czytaj

18.10.2014 1. liga: Arka wygrała z Pogonią

1. liga: Arka wygrała z Pogonią 0 opinii

Arka Gdynia pokonała na własnym terenie Pogoń Siedlce 1:0 w sobotnim meczu 13. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi.czytaj

18.10.2014 1. liga: Sandecja odwróciła losy meczu

1. liga: Sandecja odwróciła losy meczu 2 opinie

Sandecja Nowy Sącz pokonała na własnym terenie Chrobrego Głogów 2:1 w meczu 13. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi. Gospodarze do 90. minuty przegrywali 0:1, ale przed końcowym gwizdkiem zdobyli dwa gole i wywalczyli trzy punkty.czytaj

18.10.2014 1. liga: skuteczny pościg Floty

1. liga: skuteczny pościg Floty 0 opinii

Flota Świnoujście pokonała na własnym terenie Chojniczankę Chojnice 2:1 w sobotnim meczu 13. kolejki pierwszej ligi piłkarskiej. Do przerwy gospodarze przegrywali 0:1, jednak po przerwie podopieczni Tomasza Kafarskiego rozpoczęli skuteczny pościg i wywalczyli trzy punkty. czytaj

18.10.2014 1. liga: Zapotoczny bohaterem Katowic. Co za wejście!

1. liga: Zapotoczny bohaterem Katowic. Co za wejście! 1 opinia

GKS Katowice pokonał na własnym terenie Stomil Olsztyn 2:1 w sobotnim meczu 12. kolejki pierwszej ligi piłkarskiej. W 91. minucie na boisku pojawił się Dariusz Zapotoczny, który niecałe 120 sekund później strzelił zwycięską bramkę dla gospodarzy!czytaj

18.10.2014 1. liga: 4 gole w meczu Dolcanu z Olimpią

1. liga: 4 gole w meczu Dolcanu z Olimpią 2 opinie

Dolcan Ząbki zremisował na własnym terenie z Olimpią Grudziądz 2:2 w sobotnim meczu 13. kolejki piłkarskiej 1. ligi.czytaj

18.10.2014 1. liga: Widzew przegrał z Bytovią

1. liga: Widzew przegrał z Bytovią 7 opinii

Widzew Łódź przegrał na własnym terenie z Drutex Bytovią Bytów 0:1 w sobotnim meczu 13. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi. W 20. minucie meczu bramkarz Widzewa Dino Hamzić obronił rzut karny wykonywany przez Janusza Surdykowskiego.czytaj

17.10.2014 Łukasiewicz: najwyższy czas odczarować stadion Arki

Łukasiewicz: najwyższy czas odczarować stadion Arki 0 opinii

Piłkarze Arki wierzą, że w sobotnim meczu z beniaminkiem pierwszej ligi Pogonią Siedlce uda im się odnieść pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w Gdyni. - Najwyższy czas odczarować nasz stadion - powiedział pomocnik żółto-niebieskich Antoni Łukasiewicz.czytaj

17.10.2014 Trener Chojniczanki "zwolnił" trzech szkoleniowców

Trener Chojniczanki "zwolnił" trzech szkoleniowców 0 opinii

W tym sezonie w pierwszej lidze zmieniono trenerów w czterech drużynach. Trzech z nich straciło pracę po meczach z prowadzoną przez Mariusza Pawlaka Chojniczanką. - To nie ja ich zwolniłem, tylko moi piłkarze - powiedział PAP szkoleniowiec.czytaj

16.10.2014 1. liga: Wisła Płock sprawdzi lidera

1. liga: Wisła Płock sprawdzi lidera 0 opinii

Choć Termalica Bruk-Bet Nieciecza nie wygrała żadnego z trzech ostatnich meczów, to wciąż prowadzi w tabeli piłkarskiej 1. ligi i to z wyraźną przewagą nad resztą stawki. W 13. kolejce zagra na własnym stadionie z zajmującą czwarte miejsce Wisłą Płock.czytaj

Remisy w Siedlcach i Bytowie

12.10.2014 Remisy w Siedlcach i Bytowie

Remisy w Siedlcach i Bytowie 0 opinii

W obu meczach kończących 12. kolejkę 1. ligi piłkarskiej rywale podzielili się punktami. Rezultatami 1:1 zakończyły się starcia Drutex Bytovii Bytów z Arką Gdynia i Pogoni Siedlce z GKS Tychy. W sobotę stopniała przewaga lidera - Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.czytaj

12.10.2014 1. liga: podział punktów w meczu Bytovii z Arką

1. liga: podział punktów w meczu Bytovii z Arką 0 opinii

Drutex Bytovia Bytów zremisowała na własnym terenie z Arką Gdynia 1:1 w niedzielnym meczu 12. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi.czytaj

12.10.2014 1. liga: remis Pogoni Siedlce z GKS Tychy

1. liga: remis Pogoni Siedlce z GKS Tychy 0 opinii

Pogoń Siedlce zremisowała z GKS Tychy 1:1 w niedzielnym meczu 12. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi. czytaj

11.10.2014 1. liga: nie ma już drużyn niepokonanych

1. liga: nie ma już drużyn niepokonanych 0 opinii

W piłkarskiej pierwszej lidze nie ma już drużyn niepokonanych. W 12. kolejce pierwszych porażek w sezonie doznały prowadząca w tabeli Termalica Bruk-Bet Nieciecza i Dolcan Ząbki.czytaj