Bramki z meczu Borussia Dortmund - Hannover 96

WP.PL | dodane 2012-12-20 (10:42) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 20 godzin i 33 minuty temu | 16 opinii

Źródło: Orange Sport

Borussia Dortmund wysoko pokonała w 1/8 Pucharu Niemiec Hannover 96 aż 5:1. Hat-tricka skompletował Mario Goetze, po jednej bramce dorzucili także Polacy - Jakub Błaszczykowski i Robert Lewandowski.

Pierwsza bramka padła już w 3. minucie spotkania po akcji Jakuba Błaszczykowskiego i Roberta Lewandowskiego, a na listę strzelców wpisał się Mario Goetze. Piętnaście minut później trafienie zaliczył Błaszczykowski. Na 3:0 jeszcze przed przerwą podwyższył Goetze, zdobywając swojego drugiego gola w meczu.

Kolejne gole padły w końcówce. Najpierw w 79. minucie honorową bramkę dla gości zdobył Mame Biram Diouf. Sześć minut później hat-tricka skompletował Goetze, po asyście Lewandowskiego, a w ostatniej minucie meczu sam Lewandowski pokonał bramkarza Hannoveru.

~ja 2012-12-26 (16:00) 1 rok 6 miesięcy 28 dni 15 godzin i 15 minut temu

Pseudo kibice potrafią tylko nażekać i krytykować dawno nie mieliśmy trzech polaków którzy tak wiele dają zespołowi więc doceńcie to troche ja jestem ich wielkim fanem

~Otwarcie 2012-12-20 (12:47) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 18 godzin i 28 minut temu

Lewandowski to statysta.przeszkadza tylko...! strzela gole jedynie jak dobije czyjś strzał albo nogę dostawi ot geniusz!Dla mnie to przeciętniak takie jest moje zdanie.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

13
1
~lesik111 2012-12-20 (13:07) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 18 godzin i 8 minut temu

Z przerażeniem czytam wpisy na temat naszych piłkarzy czy innych zawodników. Cokolwiek by nie zrobili i jakie wyniki osiągnęli to w zasadzie pewnej grupie internautów zawsze sie to nie podoba. Krytykują niemal wszystkie występy i najlepsze wyniki i nie ważne czy to bramki Lewandowskiego, wspaniała gra Piszczka czy występy TDS Justyny Kowalczyk. Ot takie to niestety POLSKIE. Prostactwo i tyle. Aż wstyd!

odpowiedz

4
14
~prost 2012-12-20 (13:21) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 17 godzin i 54 minuty temu

Lewy strzelił do pustej bramki,odbiła się od słupka tuż przed nim upadła.Wielka mi asysta,zagranie ręką.Błaszczykowski też przypadek,a dziennikarze z byle powodu już się ślinią,jak tak dobrze grają,to dlaczego nie strzelają bramek w Polskiej drużynie.Reasumując,w ostatnim meczu z Macedonią młodzi piłkarze pokazali,że chcą grać,a nie stać na środku jak kołek w przypadku Lewego.

odpowiedz

1
0
~oneciak 2012-12-20 (13:10) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 18 godzin i 5 minut temu

szczegolnie patafiany z wp asysta na 3:0 jest dobra!!!!!

odpowiedz

5
0
~soldier 2012-12-20 (13:07) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 18 godzin i 8 minut temu

trzeba przyznać że Lewy i Błaszczu wykonali kawał roboty. przy pierwszych dwóch bramkach Lewy dwa razy na spalonym ale tak absorbował obrońców że Goetze i Błaszcz wykonywali tylko wyrok. potem asysta Lewego przy czwartym golu i oczywiście jego trafienie na 5:1

odpowiedz

3
0
radek198205 2012-12-20 (12:51) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 18 godzin i 24 minuty temu

Wspaniały półfinał Nieniec Gwiazdy Brylanty Światowe Borussia Dortmund zagrały po Gwiazdorsku jako Kibic byłem zachwycony grą Borussia Dortmund , Borussia Dortmund : Hannover 96 5:1 Bramki strzelili Mario Götze 3 / 40 / 85 min. Jakub Błaszczykowski 18 min. Robert Lewandowski 90 min. : Mame Diouf 80 min Gwiazda brylant Światowy Trener Jürgen Klopp wykonał kawał dobrej pracy z Dużym Szacunkiem z Poważaniem Radosław Sobierański ze Słupsk

odpowiedz

4
0
~Paul Ratricio 2012-12-20 (12:44) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 18 godzin i 31 minut temu