Gol Bale'a w debiucie w barwach Realu

WP.PL | dodane 2013-09-14 (23:48) 1 rok 1 miesiąc 16 dni 21 godzin i 45 minut temu | 97 opinii

Gareth Bale zdobył bramkę w swoim debiucie w barwach Realu Madryt. "Królewscy" zremisowali na wyjeździe z Villareal 2:2 w spotkaniu 4. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Debiut kupionego za 100 milionów euro był najważniejszym wydarzeniem meczu na El Madrigal. W 17. minucie z rzutu wolnego na bramkę gospodarzy uderzał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie chciał oddać piłki nowemu koledze.

W 21. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Diego Lopeza pokonał Cani. Na odpowiedź "Królewskich: trzeb było czekać do 39. minuty. Daniel Carvahal płasko dośrodkował z prawej strony boiska, a Gareth Bale wślizgiem posłał piłkę do bramki.

Walijski skrzydłowy opuścił boisko w 62. minucie, zmienił go Angel di Maria. Dwie minuty później gola dla Realu zdobył Cristiano Ronaldo. Strzał Portugalczyka został zablokowany przez jednego z obrońców Villareal, ale piłka ponownie odbiła się od piłkarza Realu i wpadła do bramki.

Kilka minut wcześniej to gospodarze mogli i powinni objąć prowadzenie, ale Costa nie trafił do pustej bramki. Piłkarze Marcelino nie poddawali się i w 70. minucie doprowadzili do wyrównania. Giovani dos Santos dobił strzał Caniego.

W 81. minucie znakomitą interwencją popisał się Diego Lopez, który wybił na rzut rożny piłkę po uderzeniu Piny. Obie drużyny do końca próbowały sięgnąć po zwycięską bramkę, ale spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Po czterech kolejkach Primera Division Villareal i Real Madryt mają na koncie po 10 punktów.

Villarreal - Real Madryt 2:2 (1:1)
Cani 21, Giovani Dos Santos 70 - Gareth Bale 39, Cristiano Ronaldo 64

Villareal: Sergio Asenjo - Musacchio, Dorado, Mario, Jaume Costa, Cani, Bruno, Aquino, Trigueros (71, Pina), Jonathan Pereira (65, Uche), dos Santos (75, Perez).

Real: Diego Lopez - Sergio Ramos, Pepe, Nacho, Carvajal, Modrić, Bale (62, di Maria), Illarramendi (62, Khedira), Isco, Ronaldo, Benzema (73, Morata).

~zx 2013-09-14 (23:56) 1 rok 1 miesiąc 16 dni 21 godzin i 38 minut temu

zawsze uwazalem Hiszpanie za cieple panstwo a tu szok polowa wrzesnia a w Madrycie -2 BUHAHAHAHAHAHHAHA

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

12
20
~maxi 2013-09-15 (00:41) 1 rok 1 miesiąc 16 dni 20 godzin i 53 minuty temu

Pierwsze punkty zgubione...haha Visca el Barca!!!

odpowiedz

21
12
~pan prawda 2013-09-15 (01:38) 1 rok 1 miesiąc 16 dni 19 godzin i 56 minut temu

1) co za trudność strzelić bramkę z metra do pustej bramki 2) gdy by nie lopez to.by.było 6-2 3)vilareal nie strzelił do pustej bramki brak bramkarza 4)ronaldo.na farcie.strzelił odbiło się od nóg obrońcy 5) real w tym meczu nie.istniał

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

99
11
~.... 2013-09-15 (07:15) 1 rok 1 miesiąc 16 dni 14 godzin i 19 minut temu

ku**wa po co piszecie w każdym tekście o nim kupiony za 100 mln jak na konferencji klub wyraznie oznajmił ze kosztował 91 ? nie jesteście przez to fajniejsi :)

~REMEK 2013-09-15 (07:05) 1 rok 1 miesiąc 16 dni 14 godzin i 29 minut temu

ERA PANA RONALDO JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁA - A TAKI NIE MOŻE SIĘ Z TYM POGODZIĆ W ŻYCIU.....

~www 2013-09-15 (11:41) 1 rok 1 miesiąc 16 dni 9 godzin i 53 minuty temu

A mnie nudzi już ta liga Hiszpańska,jak co roku Barca pchana na siłę z pomocą sędziów na lidera,Messi dostanie złotą piłkę mimo że stchórzył w rewanżu z Bayernem i mimo tego że od początku roku 2013 Messi ma na koncie 35 bramek a C.Ronaldo 40 i to że dla Argentyny Messi grać nie umie to i tak on jest najlepszy i dostanie złotego buta,to już jest na prawdę żenujące i nudne te wszystkie układy Barcelony z działaczami.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

3
7
~nbh 2013-09-15 (14:40) 1 rok 1 miesiąc 16 dni 6 godzin i 54 minuty temu

według mnie to Arjen Robben jest dużo lepszy niż jakiś Bale.

~Mati 2013-09-15 (09:34) 1 rok 1 miesiąc 16 dni 12 godzin i 1 minutę temu

To co grał Bale wczoraj to porażka co za slabiak... Wolny ja skrzydle, zero ciekawych podań tylko hamskie prowadzenie piłki... tragedia, Oezil Wróć!!! A Bale niech idzie do anglii znowu bo ciekńki jest.

~szp 2013-09-15 (11:32) 1 rok 1 miesiąc 16 dni 10 godzin i 2 minuty temu

Nie ma to jak nie uznać prawidłowej bramki dla Sevilli ale uznać nie prawidłową bramkę Messiego,żal mi was że wierzycie ślepo że Barca jest taka dobra,wczoraj powinna ona przegrać 3:2 no ale jak zwykle gdzie Barca nie może tam sędzia pomoże.