Jerzy Dudek trafi do MLS?

WP | dodane 2011-05-23 (08:09) 4 lata 2 miesiące 11 dni 23 godziny i 10 minut temu | 68 opinii

W sobotę Jerzy Dudek po raz ostatni wystąpił w barwach Realu Madryt. Jak donosi "Przegląd Sportowy", polski bramkarz może trafić do Major League Soccer.

Dudek został pożegnany w wielkim stylu. Były reprezentant Polski zszedł w 78 minucie, piłkarze "Królewskich" utworzyli szpaler, a kibice pożegnali bramkarza owacją na stojąco.

Według "Przeglądu Sportowego" kolejnym przystankiem w karierze polskiego bramkarza może być amerykańska MLS.

Były bramkarz Feyenoordu i Liverpoolu od czerwca będzie wolnym zawodnikiem. Kilka dni temu menedżer Dudka Jan de Zeeuw otrzymał konkretną ofertę ze Stanów Zjednoczonych.

Seattle Sounders oferuje Dudkowi dwuletni kontrakt i miejsce w podstawowym składzie. - Jerzy jeszcze nie wie o tej ofercie, w ostatnim czasie koncentrował się na tym ostatnim meczu, dlatego dopiero w poniedziałek, wtorek, będziemy rozmawiać i podejmiemy decyzje odnośnie przyszłości.

Wstępne zainteresowanie polskim bramkarzem miały też wyrazić kluby z Holandii i Hiszpanii.

Polub WP Sport na Facebooku

tak 24 96%
nie 1 4%

Opinie (68)

0
0
~Taaaa napewno 2011-05-23 (20:39) 4 lata 2 miesiące 11 dni 10 godzin i 40 minut temu

A inny bramkarz
mianowicie Tomaszewski jest najlepszym budziarzem świata ale ty pewnie nie wiesz kto to jest bo jesteś dzieckiem

odpowiedz

0
2
~Bierny 2011-05-23 (20:13) 4 lata 2 miesiące 11 dni 11 godzin i 6 minut temu

Typowy kopacz
Grzał ławe przez kilka lat brał za to super kase traz pojedzie do nic nie znaczacego kubu na emeryturke też za super kase, jak się wszyscy tak zachwycają jego talenet, to ja pytam co on osiągnoł takiego w ZAWODOWYM sporcie,ot kolejna miernota jak na europejskie warunki pokroju Juskowiak,Kowalczyk,Wichniarek, Smolarek etc u nas bożyszcza.

odpowiedz

0
0
~LG_gdańsk 2011-05-23 (20:05) 4 lata 2 miesiące 11 dni 11 godzin i 14 minut temu

Dudek ...
wracaj do Polski

odpowiedz

0
0
2011-05-23 (19:53) 4 lata 2 miesiące 11 dni 11 godzin i 26 minut temu

i tak ma z 1000 razy więcej kasy od ciebie...
... i tyle w tym temacie

odpowiedz

0
0
~SS 2011-05-23 (19:13) 4 lata 2 miesiące 11 dni 12 godzin i 6 minut temu

Jurek tylko nie do Seattle
Pada ciagle, miasto nuda, jak juz to z zachodniego wybrzeza wybierz kalifornie albo cos ze wschodniego wybrzeza, najlepiej duze miasta, ale nie Seattle.

odpowiedz

0
0
~julianWNB 2011-05-23 (18:50) 4 lata 2 miesiące 11 dni 12 godzin i 29 minut temu

Dudek jak dotychczas jest najlepszym polskim bramkarzem W historii
Dudek nr 1 jest wciaż aktualne. Pozdro hejterzy.

odpowiedz

0
0
~bajer 2011-05-23 (18:46) 4 lata 2 miesiące 11 dni 12 godzin i 33 minuty temu

sds
jak byscie byli troszke zorientowani to byscie wiedzieli ze przez te 4 lata co dudek siedział na lawce to jego dzieci trenowały w szkółce pilkarskiej realu a nie z jakimis leszczami w polsce

odpowiedz

0
0
~ejty 2011-05-23 (18:44) 4 lata 2 miesiące 11 dni 12 godzin i 35 minut temu

Może wybierze prace trenera
W końcu grał w jednym z najlepszych klubów i wie jak się tam trenuje i osiąga wyniki. Jurek wszędzie dobrze a najlepiej w domu WRACAJ :-)