Liga Mistrzów - Piłka Nożna -

LM: demolka Bayernu, bramka "Lewego", 45 minut Milika, 40 goli!

22:42 LM: demolka Bayernu, bramka "Lewego", 45 minut Milika, 40 goli!

LM: demolka Bayernu, bramka "Lewego", 45 minut Milika, 40 goli! 1 opinia

Deklasacja w Rzymie! Bawarczycy przy udziale Roberta Lewandowskiego zmiażdżyli wicemistrza Włoch. Aż 7:0 wygrał Szachtar Donieck, a niewiele niższe zwycięstwo odniosła Chelsea Londyn. W ośmiu meczach padło 40 goli, co jest rekordem Ligi Mistrzów. Pięć z nich zdobył Luiz Adriano (na…czytaj

LM: absolutna demolka w Rzymie! Gol i asysta Lewandowskiego

22:34 LM: absolutna demolka w Rzymie! Gol i asysta Lewandowskiego

LM: absolutna demolka w Rzymie! Gol i asysta Lewandowskiego 44 opinie

AS Roma na kolanach. Bayern Monachium całkowicie zdeklasował podopiecznych Rudiego Garcii i wygrał w Rzymie aż 7:1 (5:0) w meczu 3. kolejki grupy E piłkarskiej Ligi Mistrzów. Gola i asystę zanotował Robert Lewandowski, który zagrał przez 68 minut. Po ostatnich sześciu spotkaniach Bayern…czytaj

Barcelona potwierdza wysoką formę przed "Gran Derbi"

22:33 Barcelona potwierdza wysoką formę przed "Gran Derbi"

Barcelona potwierdza wysoką formę przed "Gran Derbi" 2 opinie

Barcelona pokonała w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów Ajax Amsterdam 3:1, potwierdzając dobrą dyspozycję przed sobotnimi "Gran Derbi". W drużynie Ajaksu całą drugą połowę rozegrał reprezentant Polski Arkadiusz Milik. Nasz napastnik miał duży udział prze golu dla mistrzów…czytaj

LM: Manchester City nadal bez zwycięstwa

19:50 LM: Manchester City nadal bez zwycięstwa

LM: Manchester City nadal bez zwycięstwa 7 opinii

Manchester City zremisował na wyjeździe z CSKA Moskwa 2:2 w rozegranym we wtorek meczu 3. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Goście prowadzili po pierwszej połowie 2:0, ale pozwolili rywalom wbić dwa gole po przerwie i nadal pozostają bez zwycięstwa w grupie E.czytaj

Trener Romy miał dość fotoreporterów, więc...

17:41 Trener Romy miał dość fotoreporterów, więc...

Trener Romy miał dość fotoreporterów, więc... 3 opinie

Bayernem Rudi Garcia był wyjątkowo poirytowany dźwiękiem migawek aparatów. Postanowił więc dać małą lekcję niemieckim fotoreporterom...czytaj

Lewandowski prawdopodobnie w pierwszym składzie na Romę

16:29 Lewandowski prawdopodobnie w pierwszym składzie na Romę

Lewandowski prawdopodobnie w pierwszym składzie na Romę 23 opinie

Według portalu "Kicker.de" Robert Lewandowski ma znaleźć się w wyjściowym składzie Bayernu Monachium we wtorkowym meczu trzeciej kolejki Ligi Mistrzów w którym zmierzy się z włoską Romą. Początek spotkania o godzinie 20:45.czytaj

LM: Durm nie zagra w Stambule

14:05 LM: Durm nie zagra w Stambule

LM: Durm nie zagra w Stambule 1 opinia

Piłkarz Borussii Dortmund i reprezentacji Niemiec Eric Durm nie wystąpi w środowym wyjazdowym meczu z Galatasaray Stambuł w trzeciej kolejce grupy D Ligi Mistrzów. 22-letni obrońca ma problemy z udem.czytaj

Lewandowski przełamie w Rzymie złą passę?

07:21 Lewandowski przełamie w Rzymie złą passę?

Lewandowski przełamie w Rzymie złą passę? 105 opinii

We wtorkowy wieczór na Stadio Olimpico w Rzymie AS Roma zagra z Bayernem Monachium w 3. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. W podstawowym składzie mistrzów Niemiec ma znaleźć się Robert Lewandowski, który będzie chciał przełamać złą passę. W żadnym z dotychczasowych spotkań…czytaj

Galatasaray ukarane przez UEFA

WCZORAJ Galatasaray ukarane przez UEFA

Galatasaray ukarane przez UEFA 17 opinii

Galatasaray Stambuł zapłaci 50 000 funtów kary za zachowanie swoich kibiców podczas ostatniego meczu Ligi Mistrzów z Arsenalem Londyn (1:4) - poinformowała UEFA. Przypomnijmy, że spotkanie na The Emirates musiało zostać przerwane po tym, jak kibice z Turcji wrzucili na murawę odpalone…czytaj

LM: Lampard nie zagra w Moskwie

WCZORAJ LM: Lampard nie zagra w Moskwie

LM: Lampard nie zagra w Moskwie 2 opinie

Piłkarz Manchesteru City Frank Lampard z powodu kontuzji nie wystąpi we wtorkowym meczu grupy E Ligi Mistrzów z CSKA w Moskwie. Doświadczony pomocnik doznał kontuzji w sobotnim spotkaniu z Tottenhamem Hotspur (4:1).czytaj

Chelsea bez Diego Costy z Mariborem

WCZORAJ Chelsea bez Diego Costy z Mariborem

Chelsea bez Diego Costy z Mariborem 2 opinie

Piłkarz Chelsea Londyn Diego Costa nie zagra we wtorkowym meczu u siebie z Mariborem w trzeciej kolejce grupy G Ligi Mistrzów. Urodzony w Brazylii reprezentant Hiszpanii zmaga się z kontuzją uda.czytaj

LM: Marciniak sędzią meczu AS Monaco - Benfica Lizbona

WCZORAJ LM: Marciniak sędzią meczu AS Monaco - Benfica Lizbona

LM: Marciniak sędzią meczu AS Monaco - Benfica Lizbona 3 opinie

Szymon Marciniak poprowadzi środowe spotkanie AS Monaco - Benfica Lizbona w trzeciej kolejce fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Na liniach będą mu asystować Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz.czytaj

Milik zagra z Barceloną?!

WCZORAJ Milik zagra z Barceloną?!

Milik zagra z Barceloną?! 50 opinii

Arkadiusz Milik znalazł się w kadrze Ajaksu Amsterdam na spotkanie trzeciej kolejki Ligi Mistrzów z Barceloną. Fani "Joden" liczą, że polski napastnik zagra w znacznie dłuższym wymiarze czasowym niż ostatnio. Po udanych występach przeciwko Niemcom i Szkocji domagają się…czytaj

Media: Bale nie zagra z Liverpoolem

WCZORAJ Media: Bale nie zagra z Liverpoolem

Media: Bale nie zagra z Liverpoolem 16 opinii

Piłkarz reprezentacji Walii i Realu Madryt Gareth Bale nie zagra w środowym meczu wyjazdowym z Liverpoolem w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów - poinformował serwis internetowy SkySports. Powodem absencji najdroższego gracza świata jest uraz mięśnia pośladkowego.czytaj

Bramka "Lewego" wysoko w głosowaniu na najładniejszego gola w historii UEFA

14.10.2014 Bramka "Lewego" wysoko w głosowaniu na najładniejszego gola w historii UEFA

Bramka "Lewego" wysoko w głosowaniu na najładniejszego gola w historii UEFA 11 opinii

Z okazji 60-lecia powstania UEFA, Federacja postanowiła zorganizować plebiscyt na najładniejszego gola w historii europejskich rozgrywek. Wśród 60 nominowanych bramek znalazła się ta strzelona przez Roberta Lewandowskiego.czytaj

LM: nowe zasady rozstawienia w grupach

09.10.2014 LM: nowe zasady rozstawienia w grupach

LM: nowe zasady rozstawienia w grupach 79 opinii

W przyszłym sezonie piłkarskiej Ligi Mistrzów rozstawieni w grupach będą mistrzowie siedmiu czołowych krajów w rankingu europejskim oraz obrońca tytułu - zakłada projekt rekomendowany przez komisję międzyklubową UEFA.czytaj

Ronaldo: ryzykowałem karierę, grając w finale LM

09.10.2014 Ronaldo: ryzykowałem karierę, grając w finale LM

Ronaldo: ryzykowałem karierę, grając w finale LM 16 opinii

Cristian Ronaldo wyjawił, że dużo ryzykował, decydując się na grę w finale Ligi Mistrzów z Atletico Madryt. Portugalczyk pomimo przemęczenia i bólów mięśniowych postanowił wyjść na boisko na własną odpowiedzialność. - Zaryzykowałem swoją karierę, grając w finale Ligi…czytaj

LM kobiet: Medyk pewnie pokonał Glasgow City 2:0

08.10.2014 LM kobiet: Medyk pewnie pokonał Glasgow City 2:0

LM kobiet: Medyk pewnie pokonał Glasgow City 2:0 13 opinii

Piłkarki Medyka POLO Market Konin pokonały Glasgow City 2:0 (0:0) w pierwszym meczu 1/16 Ligi Mistrzyń. Rewanż za tydzień w Szkocji.czytaj

Piłkarska LM: portugalscy trenerzy są w modzie

04.10.2014 Piłkarska LM: portugalscy trenerzy są w modzie

Piłkarska LM: portugalscy trenerzy są w modzie 0 opinii

Największa liczba trenerów jaką w tej edycji Ligi Mistrzów może pochwalić się Portugalia wynika - zdaniem mediów - z panującej w Europie mody na młodych szkoleniowców z tego kraju. Szlak przetarli im Jose Mourinho i jego sportowy agent Jorge Mendes..czytaj

"PSG powinno zostać wykluczone z LM"

02.10.2014 "PSG powinno zostać wykluczone z LM"

"PSG powinno zostać wykluczone z LM" 7 opinii

PSG w kwietniu znalazło się na liście klubów, które złamały zasady UEFA dotyczące finansowego fair play. Zdaniem prezydenta Borussii Dortmund Reinharda Rauballa francuski zespół powinien za to przewinienie zostać wykluczony z rozgrywek Ligi Mistrzów.czytaj