Środa z LM: zapis relacji

WP | aktualizacja 2012-03-14 (23:12) 5 lat 9 miesięcy 1 dzień 20 godzin i 17 minut temu | 54 opinie

Kapitalne spotkanie obejrzeli w środę kibice na Stamford Bridge, gdzie Chelsea po dogrywce, 4:1 pokonało Napoli i awansowało do ćwierćfinału. W 1/4 jest także Real Madryt, który w takim samym stosunku, tyle że po 90 minutach pokonał CSKA Moskwa.

20:45 Chelsea Londyn - Napoli 4:1 (1:0)
20:45 Real Madryt - CSKA Moskwa 4:1 (1:0)

23:10 Koniec meczu w Londynie! Chelsea w ćwierćfinale!

23:08 Cała drużyna Chelsea na własnej połowie. Atakuje Napoli, ale zbyt chaotycznie.

23:04 Mądrze broni się Chelsea i wyprowadza groźne kontrataki.

23:00 Kąśliwy strzał Torresa z dystansu, ale łapie piłkę bramkarz Napoli.

22:57 Ostatnie 15 minut tego spotkania już się rozpoczęło.

22:54 Drogba zagrał wzdłuż pola karnego, tam na 11. metrze stał Ivanović, który strzelił tuż pod poprzeczkę! Koniec pierwszej części dogrywki.

22:53 Gooooooool dla Chelsea! Ivanovic i szaleństwo na Stamford Bridge!

22:48 Ależ błąd De Sanctisa, który minął się z piłkę we własnym polu karnym. Torres jednak nie potrafił z ostrego kąta trafić do pustej już bramki!

22:47 W pierwszej części dogrywki częściej atakuje Napoli. Chelsea jakby czekało na kontrę.

22:40 Co za uderzenie z Hamsika! Niczym Zinedine Zidane z finału LM z 2002 roku. Tym razem piłka przeleciała obok bramki.

22:39 Początek pierwszej części dogrywki na Stamford Bridge.

22:33 Koniec regulaminowych 90 minut w Londynie. Będziemy tu mieli dogrywkę. W Madrycie koniec spotkania. Real jest już w ćwierćfinale po zwycięstwie 4:1 nad CSKA. Czwartego gola dla gospodarzy zdobył Ronaldo.

22:30 Drogba przewraca się w polu karnym Napoli, ale milczy gwizdek sędziego.

22:29 Potężne uderzenie Gargano z 25 metrów tuż nad bramką gospodarzy!

22:28 W Londynie ostatnie chwile dla gości, ale Cavani stracił piłkę pod polem karnym Chelsea.

22:26 Real - CSKA: strzał Necida z wielkim trudem broni Casillas.

22:25 Obie drużyny teraz atakują, nie chcą dogrywki - chcą to rozstrzygnąć na własną korzyść w ciągu 90 minut.

22:19 Tymczasem w stolicy Hiszpanii znów gol, ale dla CSKA! Piękna bramka Tosića na dwanaście minut przed końcem spotkania. Czy goście jeszcze zaatakują?

22:16 3:1 dla gospodarzy! Potężne uderzenie Lamparda i straty Chelsea odrobiła.

22:15 Rzut karny dla Chelsea! Ręką zagrał w polu karnym Dossena!

22:14 Na Bernabeu już 3:0. Trzecia bramka dla Realu, a jej autorem Karim Benzema, który przed kilkoma minutami pojawił się na placu gry. Czyli już wszystko rozstrzygnięte.

22:11 Coś niesamowitego! Zuniga znalazł się w świetnej sytuacji w polu karnym, strzelił na bramkę, ale ta nie wpadła do siatki. Po drodze odbił ją jeszcze Lavezzi, ale nie wcelował w nią najlepiej.

22:09 Mamy też ciekawą akcję CSKA w Madrycie. Doumbia wyszedł na "sam na sam", minął Ikera Casillasa, ale z ostrego kąta nie potrafił trafić do pustej bramki.

22:06 Co za strzał Drogby z półobrotu! Jeszcze lepsza jednak interwencja włoskiego golkipera Napoli.

22:05 Okazja dla Chelsea, ale De Santcis broni potężny strzał Ivanovica. Gospodarze atakują coraz mocniej, ale trudno się dziwić.

21:57 I mamy też gola dla Realu. Cristiano Ronaldo strzela swoją kolejną bramkę w tym sezonie. "Królewscy" już jedną nogą w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Dlatego też więcej miejsca będziemy teraz poświęcać wydarzeniom na Stamford Bridge, gdzie wszystko jest jeszcze możliwe.

21:55 Goooool! Gol dla Napoli! Inler strzela jakże ważną bramkę dla gości! Obrońcy Chelsea zbyt krótko wybili piłkę, dopadł do niej pomocnik Napoli i pięknym strzałem z woleja pokonał Petra Cecha.

21:52 Teraz atakuje Napoli, które na pewno nie złożyło broni i próbuje strzelić bramkę.

21:50 W Madrycie atakuje też Real, ale strzał Kaki minimalnie niecelny.

21:48 Ależ początek Chelsea! Rzut rożny, dośrodkowanie Lamparda i piękna "główka" Terry'ego fantastyczna! 2:0 i to teraz Chelsea gra dalej!

21:45 Wracamy do stolicy Anglii i na Santiago Bernabeu.

21:30 Znakomita szansa dla Chelsea na koniec pierwszej połowy. Cannavaro ratuje Napoli wyłuskując piłkę spod nóg Drogby. Koniec pierwszych połów spotkań w Londynie i Madrycie.

21:23 Mocny strzał Essiena na bramkę Napoli, ale tuż obok bramki.

21:21 Zła wiadomość dla fanów Napoli. Maggio opuszcza boisko z powodu urazu. W jego miejsce Andrea Dossena.

21:16 Tymczasem w Madrycie atakuje CSKA. Mocny strzał Musy broni jednak Casillas.

21:15 Ale się dzieje! Szansa dla Chelsea, ale Maggio w ostatniej chwili uprzedza Drogbę! Po chwili kontra gości, ale Cavani znów pudłuje.

21:13 Mamy też gola w Londynie i jego znów strzelają gospodarze. Dośrodkowanie Ramiresa wykorzystuje niezawodny Didier Drogba, który świetnie strzelił głową. 1:0! Co na to Napoli?

21:11 Gol w Madrycie! Real obejmuje prowadzenie! Ładną, zespołową akcję "Królewskich" kończy strzałem z bliska Gonzalo Higuain.

21:04 Dobre podanie Ronaldo do Higuaina, ale uprzedza go Czepczugow.

21:01 Dobra akcja CSKA w Madrycie i wielkie szczęście Realu. Do piłki nie doszedł przed bramką Doumbia. Gdyby doszedł, byłoby 0:1.

20:59 Znów kontra drużyny z Neapolu. Cech świetnie odbija strzał Lavezziego. Po chwili broni mocne uderzenie Hamsika. Ależ groźne jest Napoli w dzisiejszym meczu.

20:57 Kolejna okazja dla Napoli. Fantastycznej szansy nie wykorzystał Cavani, który trafił z najbliższej odległości w boczną siatkę.

20:56 Tymczasem w Madrycie pierwszy strzał na bramkę CSKA oddał Ronaldo. Bramkarz rywali pewnie złapał piłkę.

20:55 Ależ odpowiedź Napoli! Szybka wymiana piłki, ta trafia do Hamsika, ale jego strzał broni instynktownie nogami Cech!

20:52 Podobnie w Madrycie, gdzie gracze CSKA z rzadka mają kontakt z piłką.

20:50 Pierwsze minuty na Stamford Bridge to natarcie gospodarzy, którzy szybko chcą strzelić bramkę.

20:49 Pierwsza szansa dla Chelsea! De Sanctis świetnie broni jednak strzał z woleja Daniela Sturridge'a.

20:45 Zaczęło się już spotkanie na Stamford Bridge, jest także pierwszy gwizdek sędziego w Madrycie.

20:31 A to już skład CSKA Moskwa: Chepchugov, Berezutski, Ignashevich, A. Berezutski, Schennikov, Wernbloom, Aldonin, Dzagoev, Tošić, Doumbia, Musa

20:29 Znamy też skład Realu na mecz z CSKA. Oto on: Casillas, Pepe, Ramos, Marcelo, Arbeloa, Khedira, Xabi, Kaká, Özil, Ronaldo i Higuaín.

20:26 Oto składy Chelsea i Napoli:

Chelsea: Cech, Ivanovic, Luiz, Terry (c), Cole, Essien, Ramires, Lampard, Sturridge, Drogba, Mata

Napoli : De Sanctis; Campagnaro, Cannavaro (c), Aronica; Maggio, Inler, Gargano, Zuniga; Hamsík, Cavani, Lavezzi.

Poznaliśmy już sześć zespołów, które zagrają w ćwierćfinałach tego sezonu Ligi Mistrzów. AC Milan, Benfica Lizbona, APOEL Nikozja, FC Barcelona, Olympique Marsylia i Bayern Monachium czekają na dwie pozostałe ekipy, które poznamy w środowy wieczór.

Real był murowanym faworytem do awansu do ćwierćfinału, kiedy okazało się że ich rywalem będzie CSKA Moskwa. Po pierwszym starciu obu drużyn (1:1) to wciąż "Królewscy" są w lepszej sytuacji.

Choć ekipie Jose Mourinho do awansu wystarcza bezbramkowy remis, to możemy spodziewać się wielu bramek na Santiago Bernabeu, ponieważ Cristiano Ronaldo z pewnością będzie chciał przyćmić Leo Messiego, który w zeszłym tygodniu strzelił pięć goli Bayerowi Leverkusen.

Dużo trudniejsze zadanie czeka Chelsea Londyn. "The Blues" w pierwszym meczu w Neapolu przegrali z rewelacyjnie spisującymi się "Azzurri" 1:3 i w środowy wieczór czeka ich odrabianie strat.

Napoli pokazało dwa tygodnie temu, że w tym sezonie są groźni dla najlepszych, a duet Ezequiel Lavezzi - Edinson Cavani może ograć całą obronę rywali. Na korzyść Włochów przemawia także ich spotkanie jeszcze z fazy grupowej na Etihad Stadium z Manchesterem City, skąd wywieźli cenny remis i grali z wielkim Manchesterem City jak równy z równym.

0
~chelsea dd 2012-03-14 (23:45) 5 lat 9 miesięcy 1 dzień 19 godzin i 44 minuty temu

Ci ktorzy nie wiezyli ze Chelsea przejdzie dalej!!! mecz marzenie na Stamford Bridge a ci szmaciarze z Polsatu transmitują Real... hahaa

odpowiedz

1
0
~Pieruk 2012-03-14 (23:35) 5 lat 9 miesięcy 1 dzień 19 godzin i 54 minuty temu

Dla takich chwil, dla takich momentów warto żyć! Polszmat się ośmieszył na całego pokazując po raz kolejny jednostronne widowisko. I niech mi teraz ktoś powie że są lepsze mecze w lm bez udziału chelsea to go wyśmieję w żywe oczy! Mecze z udziałem chelsea to gwarantowany horror i mega wysoka adrenalina!

odpowiedz

62
2
~revsad 2012-03-14 (22:44) 5 lat 9 miesięcy 1 dzień 20 godzin i 45 minut temu

zajebisty mecz w londynie a polsat woli transmitować real-cska choć z góry wiadomo jaki będzie wynik...

0
~piotrekccc 2012-03-14 (23:45) 5 lat 9 miesięcy 1 dzień 19 godzin i 44 minuty temu

Ci frajerzy ktorzy nie wiezyli ze Chelsea przejdzie dalej!!! mecz marzenie na Stamford Bridge a ci szmaciarze z Polsatu transmitują Real... hahaa

odpowiedz

2
33
~FanatykStomilowiec 2012-03-14 (22:47) 5 lat 9 miesięcy 1 dzień 20 godzin i 42 minuty temu

to jest liga angielska ? chelsea z napoli ? które miejsce w tabeli ma napoli ? bo niemoge znależć ? czy to jest mecz o awans do ekstraklasy i kto wygra będzie grał z Legią i Arką w lidze ??????

odpowiedz

1
0
~olo 2012-03-14 (23:38) 5 lat 9 miesięcy 1 dzień 19 godzin i 51 minut temu

moze teraz te barany z polsatu przestaną ciagle puszczac albo real albo barce. bo ludziom znudziły sie mecze do jednej bramki, lduzie chcą oglądac takie mecze jak dzisiaj na stamford!