Żużel - Ekstraliga, informacje z torów żużlowych

Ekstraliga żużlowa: zabroniona substancja w organizmie Łoktajewa

24.07.2015 Ekstraliga żużlowa: zabroniona substancja w organizmie Łoktajewa

Ekstraliga żużlowa: zabroniona substancja w organizmie Łoktajewa 1 opinia

W organizmie Aleksandra Łoktajewa, żużlowca SPAR Falubazu Zielona Góra, wykryto zabronioną substancję. Badanie przeprowadzono 28 czerwca po meczu w Toruniu, w którym Rosjanin zdobył cztery punkty.czytaj

21.07.2015 Władze Łodzi gotowe do budowy kolejnego stadionu

Władze Łodzi gotowe do budowy kolejnego stadionu 0 opinii

Po rozpoczęciu inwestycji dwóch nowych obiektów piłkarskich władze Łodzi ogłosiły przetarg na realizację trzeciej. Tym razem chodzi o stadion żużlowy na 10 tys. widzów. Budowa ma trwać 22 miesiące i kosztować ok. 40 mln zł.czytaj

Będą kary za incydent w Zielonej Górze

20.07.2015 Będą kary za incydent w Zielonej Górze

Będą kary za incydent w Zielonej Górze 51 opinii

Podczas spotkania 8. kolejki żużlowej PGE Ekstraligi SPAR Falubazu Zielona Góra z Betard Spartą Wrocław doszło do nieprzyjemnego zdarzenia z udziałem kibiców miejscowej drużyny. Kilku mężczyzn zerwało flagę kibiców z Wrocławia, a chwilę później wbiegło na tor. Klub z Zielonej…czytaj

19.07.2015 Ekstraliga: Unia Leszno pokonała Stal Rzeszów

Ekstraliga: Unia Leszno pokonała Stal Rzeszów 0 opinii

W meczu 8. kolejki PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno pokonała PGE Stal Rzeszów 57:32. Tym samym Byki zdobyły punkt bonusowy i umocniły się na czele ligowej tabeli.czytaj

19.07.2015 Ekstraliga: "Anioły" lepsze od Stali Gorzów

Ekstraliga: "Anioły" lepsze od Stali Gorzów 0 opinii

Po bardzo długim meczu KS Toruń ostatecznie pokonał MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 56:33. Zdecydowanymi liderami "Aniołów" byli w tym meczu Jason Doyle i Chris Holder. czytaj

19.07.2015 Falubaz pokonał Betard

Falubaz pokonał Betard 0 opinii

Po bardzo ciekawym spotkaniu zielonogórzanie odnieśli zwycięstwo nad Betard Spartą Wrocław i zbliżyli się do fazy play-off. Liderami SPAR Falubazu byli Piotr Protasiewicz oraz Darcy Ward.czytaj

Ekstraliga: Unia Tarnów lepsza od GKM Grudziądz 0 opinii

W niedzielnym spotkaniu PGE Ekstraligi Unia Tarnów pokonała na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz 55:35. Jaskółki zdobyły także punkt bonusowy.czytaj

19.07.2015 1. liga żużlowa: mecz Startu z Ostrovią przełożony

1. liga żużlowa: mecz Startu z Ostrovią przełożony 0 opinii

Z powodu ogromnej ulewy jaka przeszła nad Wielkopolską, pierwszoligowe spotkanie żużlowców Łączyńscy-Carbon Start Gniezno z MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski zostało odwołane. Nowego terminu nie ustalono.czytaj

18.07.2015 GP Łotwy: Maciej Janowski zwycięzcą w Daugavpils

GP Łotwy: Maciej Janowski zwycięzcą w Daugavpils 0 opinii

Maciej Janowski wygrał w Daugavpils żużlową Grand Prix Łotwy, piątą eliminację mistrzostw świata. Drugie miejsce zajął Duńczyk Nicki Pedersen, a trzecie Australijczyk Troy Batchelor. Z powodu opadów deszczu zawody zakończono po 20. biegu, przed półfinałami.czytaj

Darcy Ward w SPAR Falubaz Zielona Góra

17.07.2015 Darcy Ward w SPAR Falubaz Zielona Góra

Darcy Ward w SPAR Falubaz Zielona Góra 3 opinie

Australijczyk Darcy Ward podpisał kontrakt ze SPAR Falubazem Zielona Góra. Żużlowiec w nowych barwach wystąpi już w niedzielę, przy okazji ligowej potyczki zielonogórzan z Betard Spartą Wrocław.czytaj

Darcy Ward nie będzie jeździł w Toruniu

17.07.2015 Darcy Ward nie będzie jeździł w Toruniu

Darcy Ward nie będzie jeździł w Toruniu 0 opinii

Australijski żużlowiec Darcy Ward, który wraca na tor po karze zawieszenia, mimo wcześniej podpisanego listu intencyjnego nie będzie jednak zawodnikiem KS Toruń. Poinformował o tym w czwartkowy wieczór prezes klubu Przemysław Termiński.czytaj

12.07.2015 MPPK na żużlu: triumf Fogo Unii Leszno

MPPK na żużlu: triumf Fogo Unii Leszno 0 opinii

Żużlowcy Fogo Unii Leszno wywalczyli na własnym torze tytuł mistrza Polski par klubowych. Srebrny medal przypadł drużynie MONEYmakesMONEY. pl Stali Gorzów a trzecie Unii Tarnów. Zawody z powodu deszczu zakończono po 14 biegach.czytaj

12.07.2015 MIMP na żużlu: tytuł dla Bartosza Zmarzlika

MIMP na żużlu: tytuł dla Bartosza Zmarzlika 3 opinie

Bartosz Zmarzlik (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) wywalczył w Lesznie tytuł młodzieżowego indywidualnego mistrza Polski na żużlu. Srebrny medal zdobył Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno), a brązowy Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra).czytaj

ME na żużlu: wygrana Sajfutdinowa, Gollob wykluczony z finału

11.07.2015 ME na żużlu: wygrana Sajfutdinowa, Gollob wykluczony z finału

ME na żużlu: wygrana Sajfutdinowa, Gollob wykluczony z finału 4 opinie

Rosjanin Emil Sajfutdinow zwyciężył w niemieckim Landshut w drugiej eliminacji żużlowych mistrzostw Europy. Tomasz Gollob został wykluczony z wyścigu finałowego za spowodowanie upadku Nickiego Pedersena i został sklasyfikowany na czwartym miejscu.czytaj

10.07.2015 MIMP i MPPK na żużlu: niedzielny maraton w Lesznie

MIMP i MPPK na żużlu: niedzielny maraton w Lesznie 0 opinii

Kibiców w Lesznie w najbliższą niedzielę czeka prawdziwy maraton żużlowy. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozegrane zostaną dwie imprezy rangi mistrzostw Polski - o medale rywalizować będą najlepsi młodzieżowcy oraz pary klubowe.czytaj

09.07.2015 ME na żużlu: druga runda w Landshut

ME na żużlu: druga runda w Landshut 0 opinii

Pięciu Polaków wystartuje w Landshut, w drugiej rundzie eliminacji żużlowych mistrzostw Europy. Po zawodach w Toruniu w klasyfikacji generalnej prowadzi Rosjanin Emil Sajfutdinow, który broni tytułu z ubiegłego roku.czytaj

IMP na żużlu: zwycięstwo Janowskiego

05.07.2015 IMP na żużlu: zwycięstwo Janowskiego

IMP na żużlu: zwycięstwo Janowskiego 2 opinie

Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) został w Gorzowie Wlkp. mistrzem Polski w jeździe na żużlu. W finale pokonał Bartosza Zmarzlika, Tomasza Gapińskiego (obaj MONEYmakesMONEY. pl Stal Gorzów) i Janusza Kołodzieja (Unia Tarnów).czytaj

GP Wlk. Brytanii: Iversen wygrał w Cardiff, klęska Polaków

04.07.2015 GP Wlk. Brytanii: Iversen wygrał w Cardiff, klęska Polaków

GP Wlk. Brytanii: Iversen wygrał w Cardiff, klęska Polaków 0 opinii

Zwycięstwem Nielsa Kristiana Iversena zakończyło się rozegrane na torze w Cardiff Grand Prix Wielkiej Brytanii. Na podium stanęli również Chris Holder i Peter Kildemand. Słabo spisali się Polacy.czytaj

04.07.2015 Maksym Drabik zdobywcą Brązowego Kasku

Maksym Drabik zdobywcą Brązowego Kasku 0 opinii

Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) zwyciężył w rozegranym w Rawiczu finałowym turnieju o Brązowy Kask, z udziałem żużlowców do 19. roku życia. W dodatkowym wyścigu pokonał Kacpra Worynę (ŻKS ROW Rybnik).czytaj

02.07.2015 Leszno gospodarzem międzynarodowych mistrzostw żużlowej ekstraligi

Leszno gospodarzem międzynarodowych mistrzostw żużlowej ekstraligi 0 opinii

Druga edycja indywidualnych międzynarodowych mistrzostw żużlowej ekstraligi odbędzie się 2 sierpnia o godz. 19.00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. W imprezie wystartuje 16 zawodników.czytaj