Dallas Mavericks pozyskali w czwartek Rajona Rondo z Boston Celtics w dwustronnej wymianie, w której udział wzięło jeszcze czterech graczy. czytaj

WCZORAJ Bolesny upadek Darko Milicicia. Miał być gwiazdą NBA, został ekstremistą

Bolesny upadek Darko Milicicia. Miał być gwiazdą NBA, został ekstremistą 0 opinii

Miał być wielką gwiazdą światowej koszykówki. Były serbski koszykarz otworzył nowy rozdział w swoim życiu. Wydawało się, że w najgorszym wypadku będzie następcą Vlade Divaca, a teraz zadebiutował w kick-boxingu, bardziej jako cyrkowiec niż normalny sportowiec.czytaj

Były koszykarz NBA Milicic przegrał debiutancką walkę w kickboxingu

WCZORAJ Były koszykarz NBA Milicic przegrał debiutancką walkę w kickboxingu

Były koszykarz NBA Milicic przegrał debiutancką walkę w kickboxingu 0 opinii

Były koszykarz, m.in. mistrz NBA z drużyną Detroit Pistons z 2004 roku, Darko Milicic zadebiutował jako kickbokser. 29-letni Serb przegrał przed czasem z powodu krwawiącego rozcięcia na lewej nodze.czytaj

30 punktów Duranta w 19 minut przed kontuzją kostki

WCZORAJ 30 punktów Duranta w 19 minut przed kontuzją kostki

30 punktów Duranta w 19 minut przed kontuzją kostki 30 opinii

Kevin Durant rzucił 30 punktów już do przerwy w meczu przeciwko Golden State Warriors, ale w drugiej połowie już nie zagrał z powodu kontuzji kostki. W Houston błysnął Anthony Davis, który poprowadził New Orleans Pelicans do wygranej z Rockets. Swoje mecze w czwartek wygrali też Chicago…czytaj

Buty Jordana sprzedane za ponad 33 tys. dol.

WCZORAJ Buty Jordana sprzedane za ponad 33 tys. dol.

Buty Jordana sprzedane za ponad 33 tys. dol. 0 opinii

Błękitne buty Michaela Jordana, w których grał jako student drużyny NCAA North Carolina, zostały sprzedane na aukcji za 33 387 dolarów. Wystawił je szkolny kolega legendarnego koszykarza, który chciał pozostać anonimowy, podobnie jak nabywca.czytaj

Rondo bliski przenosin do Dallas?

18.12.2014 Rondo bliski przenosin do Dallas?

Rondo bliski przenosin do Dallas? 1 opinia

Boston Celtics są gotowi przehandlować Rajona Rondo, zanim jego kontrakt wygaśnie. Według najświeższych doniesień Celtics rozmawiają z kilkoma klubami, na czele z Dallas Mavericks.czytaj

Klęska Cavaliers z Atlantą, thriller w San Antonio

18.12.2014 Klęska Cavaliers z Atlantą, thriller w San Antonio

Klęska Cavaliers z Atlantą, thriller w San Antonio 0 opinii

Aż do trzech dogrywek doszło w rozegranym w środę meczu Memphis Grizzlies i San Antonio Spurs. Wysokiej porażki na własnym parkiecie doznali Cleveland Cavaliers, a Phoenix Suns wygrali mecz po sześciu kolejnych porażkach.czytaj

Jabari Parker nie zagra już w tym sezonie

17.12.2014 Jabari Parker nie zagra już w tym sezonie

Jabari Parker nie zagra już w tym sezonie 0 opinii

Faworyt do nagrody "Rookie of the Year" Jabari Parker nie zagra już w tym sezonie NBA. 19-letni skrzydłowy Milwaukee Bucks zerwał więzadło krzyżowe-przednie (ACL) w lewym kolanie.czytaj

Westbrook dominuje NBA, Warriors przegrali w Memphis

17.12.2014 Westbrook dominuje NBA, Warriors przegrali w Memphis

Westbrook dominuje NBA, Warriors przegrali w Memphis 1 opinia

Memphis Grizzlies przerwali serię 16 zwycięstw koszykarzy Golden State Warriors. Najdłuższa passa wygranych należy więc obecnie do Russella Westbrooka i Kevina Duranta.czytaj

15 punktów Gortata, Wizards wygrali po raz 5 z rzędu

17.12.2014 15 punktów Gortata, Wizards wygrali po raz 5 z rzędu

15 punktów Gortata, Wizards wygrali po raz 5 z rzędu 7 opinii

Marcin Gortat zdobył 15 punktów, a John Wall 21 punktów i 17 asyst w łatwej wygranej Washington Wizards nad Minnesotą Timberwolves 109:95. To piąte z rzędu zwycięstwo Wizards i najdłuższa w tym momencie passa zwycięstw w Konferencji Wschodniej.czytaj

NBA przyłapała Gortata na symulowaniu

16.12.2014 NBA przyłapała Gortata na symulowaniu

NBA przyłapała Gortata na symulowaniu 33 opinie

Marcin Gortat otrzymał pierwsze w karierze ostrzeżenie za "flop", czyli próbę nabrania sędziów na to, że został sfaulowany. Gortat swoje umiejętności aktorskie zaprezentował w niedzielnym meczu przeciwko Utah Jazz. czytaj

Cousins o zwolnieniu trenera dowiedział się z Twittera

16.12.2014 Cousins o zwolnieniu trenera dowiedział się z Twittera

Cousins o zwolnieniu trenera dowiedział się z Twittera 1 opinia

Dwa dni po jej ogłoszeniu, decyzja o zwolnieniu Michaela Malone'a z posady trenera Sacramento Kings wciąż jest szokująca. Lider Kings DeMarcus Cousins przyznał, że nie został o niej wcześniej powiadomiony i jak większość dowiedział się o tym z Twittera.czytaj

Wall i Harden graczami tygodnia w NBA

16.12.2014 Wall i Harden graczami tygodnia w NBA

Wall i Harden graczami tygodnia w NBA 0 opinii

John Wall i James Harden wybrani zostali najlepszymi zawodnikami poprzedniego tygodnia w NBA. Dla obu to pierwsze takie wyróżnienie w tym sezonie. Dotychczas tylko jeden gracz otrzymał je dwukrotnie - LeBron James z Cleveland Cavaliers.czytaj

Żałoba w Brooklyn Nets. Nie żyje Jeffrey Vanchiro

16.12.2014 Żałoba w Brooklyn Nets. Nie żyje Jeffrey Vanchiro

Żałoba w Brooklyn Nets. Nie żyje Jeffrey Vanchiro 1 opinia

Jeffrey Vanchiro był jednym z najbardziej znanych kibiców NBA. Uwielbiały go kamery, realizatorzy telewizyjne nieustannie pokazywały jego radość i tańce po punktach zdobywanych przez jego ulubioną drużynę Brooklyn Nets. Charakterystyczne dla niego były kolorowe oprawki okularów i ubrania…czytaj

Szósta z rzędu porażka Phoenix Suns

16.12.2014 Szósta z rzędu porażka Phoenix Suns

Szósta z rzędu porażka Phoenix Suns 0 opinii

W poniedziałek w lidze NBA szóstej porażki z rzędu doznali koszykarze Phoenix Suns. Tym razem we własnej hali z Milwaukee Bucks 94:96. Tak, jak w ubiegłym tygodniu w starciu z Los Angeles Clippers, "Słońca" pogrążył rzut równo z końcową syreną.czytaj

Sacramento Kings niespodziewanie zwolnili trenera

15.12.2014 Sacramento Kings niespodziewanie zwolnili trenera

Sacramento Kings niespodziewanie zwolnili trenera 1 opinia

Właściciel Sacramento Kings Vivek Ranadive zaszokował całą NBA, zwalniając w poniedziałek rano polskiego czasu trenera Michaela Malone'a. W gronie jego potencjalnych następców wymienia się George'a Karla i Vinny'ego Del Negro. Trenerem tymczasowym zostanie asystent…czytaj

Kobe wyprzedził Jordana w klasyfikacji strzelców

15.12.2014 Kobe wyprzedził Jordana w klasyfikacji strzelców

Kobe wyprzedził Jordana w klasyfikacji strzelców 6 opinii

Kobe Bryant wyprzedził w niedzielę Michaela Jordana na 3 miejscu w klasyfikacji strzelców. W Minnesocie z tej okazji na kilka minut przerwano mecz. Russell Westbrook tymczasem pozostaje w życiowej formie i Oklahoma City Thunder już tylko pół meczu dzieli od pierwszej ósemki Zachodu.czytaj

Słabszy mecz Gortata, ale Wizards pokonali Jazz

15.12.2014 Słabszy mecz Gortata, ale Wizards pokonali Jazz

Słabszy mecz Gortata, ale Wizards pokonali Jazz 1 opinia

Marcin Gortat zdobył tylko 5 punktów i miał 7 zbiórek, ale jego Washington Wizards w niedzielę pokonali Utah Jazz 93:84. To czwarte z rzędu zwycięstwo Wizards i siódme z kolei na własnym parkiecie.czytaj

Warriors wygrali 15. mecz z rzędu

14.12.2014 Warriors wygrali 15. mecz z rzędu

Warriors wygrali 15. mecz z rzędu 2 opinie

W sobotę w lidze NBA 15. zwycięstwo z rzędu odnieśli koszykarze Golden State Warriors. Tym razem pokonali na wyjeździe Dallas Mavericks 105:98. "Wojownicy" z bilansem 20-2 są najlepszą drużyną obecnego sezonu.czytaj

Kobe bez rekordu, ale z wygraną ze Spurs, 31 punktów Rose'a

13.12.2014 Kobe bez rekordu, ale z wygraną ze Spurs, 31 punktów Rose'a

Kobe bez rekordu, ale z wygraną ze Spurs, 31 punktów Rose'a 9 opinii

Kobe Bryant nie dogonił jeszcze Michaela Jordana w klasyfikacji najlepszych strzelców w historii, ale Los Angeles Lakers niespodziewanie pokonali na wyjeździe mistrzów NBA San Antonio Spurs. Piątkowej nocy w NBA błyszczeli rozgrywający Derrick Rose, Damian Lillard i Russell Westbrook.czytaj