Właściciel Knicks zabronił czirliderkom tańczyć

WP.PL | dodane 2013-11-08 (11:39) 3 lata 26 dni 7 godzin i 44 minuty temu
 
James Dolan jest właścicielem najbardziej dochodowej drużyny NBA New York Knicks. Wpływy Knicks nie przekładają się jednak na wyniki, a Dolan znany jest nie tylko ze swojej nieudolności w zarządzaniu klubem, ale i z dużego temperamentu.

Porywczy 58-latek prowadzi nowojorski klub od początku sezonu 1999/2000 i pod jego kierownictwem Knicks tylko raz awansowali do II rundy playoffów. W klubie dochodziło też kilkukrotnie skandali, z największym z nich, kiedy Dolan musiał zapłacić 11,6 mln dolarów ugody w procesie o napastowanie seksualne jednej z pracownic klubu.

Dolan znany jest z tego, że nie ufa swoim podwładnym i chce kontrolować wszystko od strategii gry, aż po ...czliderki.

W ostatnim tygodniu Knicks przegrywali po pierwszej kwarcie 19:40 z Minnnesotą Timberwolves, kiedy Dolan wstał ze swojego krzesła i udał się w kuluary hali. Jak dowiedział się dziennik "New York Daily News" poszedł do czirliderek i powiedział, aby te przez dalszą część meczu ograniczyły swoje występy tylko do rzucania kibicom gratisowych koszulek. Ostatecznie tamtego wieczora czirliderki zatańczyły tylko jeden raz.

W kolejnym meczu w Madison Square Garden czirliderki zatańczyły dwa razy, pomimo kilkunastu przerw w grze.

Knicks rozpoczęli sezon od bilansu 1-3 i w klubie już zrobiło się nerwowo. Kontuzja na 4-6 tygodni wykluczy z gry drugiego najlepszego gracza i najlepszego obrońcę centra Tysona Chandlera.

Polub Sportowybar na Facebooku

Tagi: james dolan
oceń
tak 5 55.56%
nie 4 44.44%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!