Puchar Świata - Skoki Narciarskie

Małysz: Stoch perfekcyjny. Pozostałym jeszcze czegoś brakuje

WCZORAJ TVP | opinie 0

Czterokrotny zdobywca Pucharu Świata o umiejętnościach skoczków z obecnej kadry Polski. czytaj

pozostałe wiadomości

Klingenthal: najdłuższy skok konkursu Fannemela - zobacz

WCZORAJ Klingenthal: najdłuższy skok konkursu Fannemela - zobacz

Klingenthal: najdłuższy skok konkursu Fannemela - zobacz 0 opinii

Norwegowie zajęli trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Klingenthal.czytaj

Tajner pod wrażeniem. "Ammann wraca do wielkiego skakania"

WCZORAJ Tajner pod wrażeniem. "Ammann wraca do wielkiego skakania"

Tajner pod wrażeniem. "Ammann wraca do wielkiego skakania" 1 opinia

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego ocenił świetne ostatnio skoki Simona Ammanna i Romana Koudelki.czytaj

Schuster: Polacy jeszcze się "odkują"

WCZORAJ Schuster: Polacy jeszcze się "odkują"

Schuster: Polacy jeszcze się "odkują" 0 opinii

Trener niemieckich skoczków – Werner Schuster – o słabych występach Polaków (9. miejsce) i Austriaków (8. miejsce) w konkursie drużynowym w Klingenthal.czytaj

Stoch o występie w niedzielę: nic na siłę

WCZORAJ Stoch o występie w niedzielę: nic na siłę

Stoch o występie w niedzielę: nic na siłę 0 opinii

Kamil Stoch nie jest wielkim optymistą przed niedzielnym, pierwszym w sezonie indywidualnym konkursem Pucharu Świata w skokach narciarskich w Klingenthal. Podwójny mistrz olimpijski z Soczi ma uraz stawu skokowego. "Nic na siłę nie będę robił" - oświadczył.czytaj

PŚ w Klingenthal: słabe skoki Polaków - zobacz

WCZORAJ PŚ w Klingenthal: słabe skoki Polaków - zobacz

PŚ w Klingenthal: słabe skoki Polaków - zobacz 12 opinii

Polscy skoczkowie nie tak wyobrażali sobie początek nowego sezonu. "Biało-Czerwoni" zajęli dziewiąte miejsce i odpadli po pierwszej serii sobotniego konkursu drużynowego Pucharu Świata w niemieckim Klingenthal.czytaj

PŚ w Klingenthal: wygrana Niemiec, Polska na 9. miejscu

WCZORAJ PŚ w Klingenthal: wygrana Niemiec, Polska na 9. miejscu

PŚ w Klingenthal: wygrana Niemiec, Polska na 9. miejscu 134 opinie

Polscy skoczkowie narciarscy zajęli dziewiąte miejsce i odpadli po pierwszej serii sobotniego konkursu drużynowego Pucharu Świata w niemieckim Klingenthal. Od Austriaków, którzy uplasowali się na ósmej pozycji, dzieliło ich 0,1 pkt. Prowadzą Japończycy.czytaj

Fizjoterapeuta kadry o Stochu. "Dmuchamy na zimne"

WCZORAJ Fizjoterapeuta kadry o Stochu. "Dmuchamy na zimne"

Fizjoterapeuta kadry o Stochu. "Dmuchamy na zimne" 0 opinii

Łukasz Gębala w rozmowie z Bartoszem Hellerem o powodach braku Kamila Stocha w sobotnim konkursie drużynowym w Klingenthal.czytaj

Kadrowicze o przygotowaniach. Co zmienili?

WCZORAJ Kadrowicze o przygotowaniach. Co zmienili?

Kadrowicze o przygotowaniach. Co zmienili? 0 opinii

Puchar Świata rozpocznie się w sobotę konkursem drużynowym w Klingenthal. Transmisja w TVP1 i SPORT.TVP.PL od 15:30.czytaj

Kamil Stoch nie wystartuje w konkursie drużynowym

WCZORAJ Kamil Stoch nie wystartuje w konkursie drużynowym

Kamil Stoch nie wystartuje w konkursie drużynowym 14 opinii

Dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi Kamil Stoch nie wystapi w sobotnim konkursie drużynowym Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Klingenthal. Powodem absencji jest lekki uraz kostki. Zastąpi go Jan Ziobro.czytaj

Ziobro: moja stopa nie jest w pełni sprawna

WCZORAJ Ziobro: moja stopa nie jest w pełni sprawna

Ziobro: moja stopa nie jest w pełni sprawna 1 opinia

Jan Ziobro spisał się najgorzej z Polaków startujących w kwalifikacjach do konkursu indywidualnego w Klingenthal. Wynik Polaka to 117,5 m.czytaj

Maciej Kot: zadanie wykonane

WCZORAJ Maciej Kot: zadanie wykonane

Maciej Kot: zadanie wykonane 1 opinia

Maciej Kot po kwalifikacjach do konkursu indywidualnego na skoczni w Klingenthal.czytaj

PŚ: najpierw o punkty w drużynie

WCZORAJ PŚ: najpierw o punkty w drużynie

PŚ: najpierw o punkty w drużynie 0 opinii

Kamil Stoch, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Piotr Żyła wystąpią w sobotę w inauguracyjnym konkursie drużynowym Pucharu Świata w skokach narciarskich w Klingenthal. Przed rokiem podopieczni Łukasza Kruczka zajęli czwartą lokatę. Początek rywalizacji o 16.czytaj

Żyła: ładnie, swobodnie, luźno

21.11.2014 Żyła: ładnie, swobodnie, luźno

Żyła: ładnie, swobodnie, luźno 27 opinii

Piotr Żyła był najlepszym z Polaków podczas kwalifikacji do konkursu indywidualnego na skoczni w Klingenthal.czytaj

Stoch: to nic poważnego. Nie chciałem ryzykować

21.11.2014 Stoch: to nic poważnego. Nie chciałem ryzykować

Stoch: to nic poważnego. Nie chciałem ryzykować 13 opinii

Kamil Stoch nie wystąpił w kwalifikacjach konkursu w Klingenthal. Czy uraz jest na tyle groźny, że może uniemożliwić mu występ w weekendowych konkursach? O tym polski skoczek opowiedział w rozmowie z Bartoszem Hellerem.czytaj

PŚ: kwalifikacje w Klingenthal

21.11.2014 PŚ: kwalifikacje w Klingenthal

PŚ: kwalifikacje w Klingenthal 0 opinii

Relacja z kwalifikacji do konkursu indywidualnego na skoczni w Klingenthal.czytaj

Kruczek podał skład na konkurs drużynowy

21.11.2014 Kruczek podał skład na konkurs drużynowy

Kruczek podał skład na konkurs drużynowy 11 opinii

Łukasz Kruczek podał skład na sobotni konkurs drużynowy w Klingenthal. W zespole znaleźli się Piotr Żyła, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Kamil Stoch. czytaj

Klingenthal: przeciętne skoki Polaków - zobacz

21.11.2014 Klingenthal: przeciętne skoki Polaków - zobacz

Klingenthal: przeciętne skoki Polaków - zobacz 42 opinie

Poza Piotrem Żyłą, który w kwalifikacjach do pierwszego w sezonie 2014/2015 konkursu Pucharu Świata w Klingenthal zajął drugie miejsce, polscy zawodnicy nie błyszczeli na Vogtland Arenie. Zobacz, jak spisali się w piątkowych zawodach Maciej Kot, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Jan Ziobro i…czytaj

Klingenthal: zobacz znakomity skok Piotra Żyły

21.11.2014 Klingenthal: zobacz znakomity skok Piotra Żyły

Klingenthal: zobacz znakomity skok Piotra Żyły 9 opinii

Mimo niekorzystnych warunków panujących na skoczni, Piotr Żyła pofrunął daleko ponad punkt K. Zawodnik KS Wisły Ustronianka w kwalifikacjach do pierwszego konkursu sezonu 2014/2015 w Klingenthal wypadł najlepiej z Polaków, zajmując bardzo dobre drugie miejsce.czytaj

Klingenthal: Żyła 2. w kwalifikacjach

21.11.2014 Klingenthal: Żyła 2. w kwalifikacjach

Klingenthal: Żyła 2. w kwalifikacjach 12 opinii

Roman Koudelka wygrał piątkowe kwalifikacje do pierwszego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w sezonie 2014/2015. Najlepiej z Polaków wypadł Piotr Żyła, który zajął drugie miejsce. Podwójny mistrz olimpijski z Soczi i triumfator poprzedniej edycji PŚ udział w zawodach miał…czytaj