Tenis

Pierwszy w roku awans U. Radwańskiej do 2. rundy

WCZORAJ PAP | opinie 1

Urszula Radwańska po raz pierwszy w tym sezonie awansowała do drugiej rundy turnieju WTA. Tenisistka z Krakowa wygrała mecz otwarcia w Baku po kreczu Belgijki Alison van Uytvanck przy stanie 6:1 dla Polki. czytaj

pozostałe wiadomości

16:40 ITF Powiat Poznański Open: Fręch i Kuczek odpadły w pierwszej rundzie

ITF Powiat Poznański Open: Fręch i Kuczek odpadły w pierwszej rundzie 0 opinii

Magdalena Fręch (MKT Łódź) i Daria Kuczer (Promasters Szczecin) odpadły w 1. rundzie międzynarodowego turnieju tenisowego kobiet ITF Powiat Poznański Open. Pierwsza przegrała z Czeszką Renatą Voracovą 2:6, 2:6, druga uległa Szwajcarce Larze Michel 4:6, 2:6.czytaj

06:30 Pierwsza wygrana tenisisty Troickiego po dyskwalifikacji

Pierwsza wygrana tenisisty Troickiego po dyskwalifikacji 0 opinii

Serbski tenisista Viktor Troicki po rocznej dyskwalifikacji pokonał w turnieju w szwajcarskim Gstaad 47. zawodnika światowego rankingu Austriaka Dominika Thiema 7:6 (7-4), 6:4.czytaj

WCZORAJ Powiat Poznański Open: Kawa odpadła w pierwszej rundzie

Powiat Poznański Open: Kawa odpadła w pierwszej rundzie 1 opinia

Katarzyna Kawa przegrała z Holenderką Arantxą Rus 4:6, 6:3, 6:7 (1-7) w pierwszej rundzie tenisowego turnieju z cyklu ITF Powiat Poznański Open (pula nagród 50 tys. dolarów), który w poniedziałek rozpoczął się w podpoznańskim Centrum Tenisowym Sobota.czytaj

WCZORAJ WTA w Baku: wygrana Piter w pierwszej rundzie

WTA w Baku: wygrana Piter w pierwszej rundzie 1 opinia

Katarzyna Piter pokonała Czeszkę Karolinę Pliskovą 6:7 (4-7), 6:3, 6:4 w pierwszej rundzie turnieju WTA Tour w Baku. Spotkanie trwało dwie godziny i 18 minut.czytaj

Ranking ATP deblistów: Kubot z Lindstedtem spadli na piąte miejsce

WCZORAJ Ranking ATP deblistów: Kubot z Lindstedtem spadli na piąte miejsce

Ranking ATP deblistów: Kubot z Lindstedtem spadli na piąte miejsce 0 opinii

Łukasz Kubot i szwedzki tenisista Robert Lindstedt spadli z czwartego na piąte miejsce w rankingu ATP "Doubles Team Race to London". Lokatę sprzed tygodnia - 20. - zachowali Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski. Prowadzą Amerykanie Bob i Mike Bryanowie.czytaj

Rankingi WTA: A. Radwańska nadal piąta w świecie

WCZORAJ Rankingi WTA: A. Radwańska nadal piąta w świecie

Rankingi WTA: A. Radwańska nadal piąta w świecie 1 opinia

Agnieszka Radwańska wciąż zajmuje piąte miejsce w rankingu WTA Tour. Nie doszło do żadnych zmian w czołowej "10" zestawienia. Liderką nadal jest Amerykanka Serena Williams, która wyprzedza Chinkę Na Li i Rumunkę Simonę Halep.czytaj

Spadek Janowicza w rankingu ATP

WCZORAJ Spadek Janowicza w rankingu ATP

Spadek Janowicza w rankingu ATP 8 opinii

Jerzy Janowicz zanotował spadek o pięć pozycji w rankingu ATP. W najnowszym zestawieniu, które zostało opublikowane w poniedziałek, Polak zajmuje 53. miejsce.czytaj

WCZORAJ Bogota: drugi tytuł Tomicia

Bogota: drugi tytuł Tomicia 0 opinii

Bernard Tomić pokonał rozstawionego z numerem drugim Ivo Karlovicia 7:6 (7-5), 3:6, 7:6 (7-4) w finale turnieju ATP na twardych kortach w Bogocie. Australijski tenisista wygrał drugą imprezę tej rangi w karierze.czytaj

ATP w Hamburgu: zaskakujące zwycięstwo Mayera

20.07.2014 ATP w Hamburgu: zaskakujące zwycięstwo Mayera

ATP w Hamburgu: zaskakujące zwycięstwo Mayera 0 opinii

Argentyńczyk Leonardo Mayer pokonał najwyżej rozstawionego Hiszpana Davida Ferrera 6:7 (3-7), 6:1, 7:6 (7-4) w finale tenisowego turnieju ATP w Hamburgu.czytaj

20.07.2014 Stambuł: Wozniacki triumfuje w finale singla

Stambuł: Wozniacki triumfuje w finale singla 0 opinii

Najwyżej rozstawiona w tenisowym turnieju WTA w Stambule Dunka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki pokonała Włoszkę Robertę Vinci (nr 2.) 6:1, 6:1 w finale tureckiej imprezy (pula nagród 250 tys. dolarów).czytaj

Bastad: triumf Mony Barthel

20.07.2014 Bastad: triumf Mony Barthel

Bastad: triumf Mony Barthel 0 opinii

Mona Barthel pokonała reprezentantkę RPA Chanelle Scheepers 6:3, 7:6 (7-3) w finale tenisowego turnieju WTA w szwedzkim Bastad. To trzeci tytuł w karierze 24-letniej Niemki.czytaj

20.07.2014 Stambuł: Paula Kania przegrała w finale debla

Stambuł: Paula Kania przegrała w finale debla 0 opinii

Paula Kania oraz Gruzinka Oksana Kałasznikowa uległy japońsko-ukraińskiemu duetowi Misaki Doi i Jelina Switolina 4:6, 0:6 w finale gry podwójnej w tenisowym turnieju WTA Tour w Stambule.czytaj

20.07.2014 Challenger Poznań Open: zwycięstwo Belga Goffina

Challenger Poznań Open: zwycięstwo Belga Goffina 0 opinii

Belg David Goffin (rozstawiony z nr 3) wygrał tenisowy challenger Poznań Open (pula nagród 35 tys. euro). W finale pokonał "jedynkę" turnieju Słoweńca Blaza Rolę 6:4, 6:2.czytaj

20.07.2014 Bogota: Tomic i Karlovic zagrają w finale

Bogota: Tomic i Karlovic zagrają w finale 0 opinii

Bernard Tomic oraz Ivo Karlovic zagrają w finale turnieju ATP na twardych kortach w Bogocie. Australijczyk pokonał tenisistę z Dominikany Victora Estrellę Burgosa 7:6 (7-2), 6:7 (5-7), 7:6 (7-5), a Chorwat wygrał z Czechem Radkiem Stepankiem 6:4, 3:6, 6:4.czytaj

19.07.2014 Stambuł: faworytki w finale singla

Stambuł: faworytki w finale singla 0 opinii

Najwyżej rozstawiona w tenisowym turnieju WTA w Stambule Dunka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki oraz Włoszka Roberta Vinci (nr 2.) awansowały do finału tureckiej imprezy (pula nagród 250 tys. dolarów).czytaj

19.07.2014 Challenger Poznań Open: Bednarek przegrał w finale debla

Challenger Poznań Open: Bednarek przegrał w finale debla 0 opinii

Tomasz Bednarek w parze z Finem Henri Kontinenem przegrali z mołdawsko-czeskim duetem Radu Albot - Adam Pavlasek 5:7, 6:2, 8:10 w finale debla tenisowego challengera Poznań Open (pula nagród 35 tys. euro).czytaj

19.07.2014 Hamburg: Ferrer wyeliminował Zvereva

Hamburg: Ferrer wyeliminował Zvereva 0 opinii

Najwyżej rozstawiony Hiszpan David Ferrer wyeliminował rewelacyjnego 17-latka Aleksandra Zvereva w półfinale tenisowego turnieju ATP w Hamburgu. Niemiec przegrał 0:6, 1:6, ale i tak osiągnął życiowy sukces. Drugim finalistą został Argentyńczyk Leonardo Mayer.czytaj

19.07.2014 Bastad: Barthel i Scheepers w finale

Bastad: Barthel i Scheepers w finale 0 opinii

Niemka Mona Barthel oraz reprezentantka RPA Chanelle Scheepers zmierzą się w finale tenisowego turnieju WTA w szwedzkim Bastad. Będzie to ich czwarty pojedynek, a lepszy bilans ma zawodniczka z Afryki, która wygrała dwukrotnie.czytaj

19.07.2014 WTA Stambuł: Jans-Ignacik odpadła w półfinale debla

WTA Stambuł: Jans-Ignacik odpadła w półfinale debla 0 opinii

Klaudia Jans-Ignacik nie zagra w decydującym meczu debla tenisowego turnieju WTA w Stambule. W sobotę w parze ze Słowaczką Janette Husarovą uległy w półfinale japońsko-ukraińskiemu duetowi Misaki Doi i Jelina Switolina 7:6 (7-4), 3:6, 6-10.czytaj