Tenis

WTA w Stanford: Lepchenko rywalką A. Radwańskiej

WCZORAJ PAP | opinie 1

Amerykanka Varvara Lepchenko będzie rywalką rozstawionej z numerem drugim Agnieszki Radwańskiej w drugiej rundzie turnieju WTA Tour w Stanford. Tenisistka gospodarzy wygrała z Francuzką Caroline Garcią 6:4, 6:3. czytaj

pozostałe wiadomości

WTA w Stanford: Kania z Venus Williams, A. Radwańska czeka

28.07.2014 WTA w Stanford: Kania z Venus Williams, A. Radwańska czeka

WTA w Stanford: Kania z Venus Williams, A. Radwańska czeka 9 opinii

Paula Kania przeszła kwalifikacje do turnieju WTA Tour w Stanford i w pierwszej rundzie zmierzy się z utytułowaną Venus Williams. Na rywalkę czeka Agnieszka Radwańska, która jest rozstawiona z numerem drugim.czytaj

Ranking ATP deblistów: Kubot z Lindstedtem wciąż na piątym miejscu

28.07.2014 Ranking ATP deblistów: Kubot z Lindstedtem wciąż na piątym miejscu

Ranking ATP deblistów: Kubot z Lindstedtem wciąż na piątym miejscu 0 opinii

Łukasz Kubot i szwedzki tenisista Robert Lindstedt wciąż zajmują piąte miejsce w rankingu ATP "Doubles Team Race to London". Lokatę sprzed tygodnia - 20. - zachowali także Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski. Prowadzą Amerykanie Bob i Mike Bryanowie.czytaj

Rankingi WTA: Radwańska wciąż piąta, w czołówce bez zmian

28.07.2014 Rankingi WTA: Radwańska wciąż piąta, w czołówce bez zmian

Rankingi WTA: Radwańska wciąż piąta, w czołówce bez zmian 1 opinia

W czołówce światowego rankingu tenisistek WTA Tour nie zaszły żadne zmiany. Agnieszka Radwańska wciąż zajmuje piąte miejsce. Liderką jest Amerykanka Serena Williams, która wyprzedza Chinkę Na Li, Rumunkę Simonę Halep oraz Czeszkę Petrę Kvitovą.czytaj

Rankingi ATP: Jerzy Janowicz awansował na 51. miejsce

28.07.2014 Rankingi ATP: Jerzy Janowicz awansował na 51. miejsce

Rankingi ATP: Jerzy Janowicz awansował na 51. miejsce 9 opinii

Jerzy Janowicz awansował o dwie pozycje i obecnie zajmuje 51. miejsce w rankingu ATP Tour. W czołowej dziesiątce nie zaszły żadne zmiany. Liderem światowej listy pozostał Serb Novak Djokovic, przed Hiszpanem Rafaelem Nadalem i Szwajcarem Rogerem Federerem.czytaj

ATP w Atlancie: zwycięstwo Isnera w finale

28.07.2014 ATP w Atlancie: zwycięstwo Isnera w finale

ATP w Atlancie: zwycięstwo Isnera w finale 0 opinii

Najwyżej rozstawiony John Isner pokonał Izraelczyka Dudiego Selę 6:3, 6:4 w finale tenisowego turnieju ATP Tour na twardych kortach w Atlancie (pula nagród 568 tys. dolarów).czytaj

27.07.2014 ATP w Umag: zwycięstwo Cuevasa w finale

ATP w Umag: zwycięstwo Cuevasa w finale 0 opinii

Urugwajczyk Pablo Cuevas triumfował w turnieju tenisowym ATP Tour na ziemnych kortach w chorwackiej miejscowości Umag (pula nagród 426 605 euro). W finale wygrał z ubiegłorocznym zwycięzcą Hiszpanem Tommym Robredo 6:3, 6:4.czytaj

27.07.2014 ITF Powiat Poznański Open: Słowaczka Kucova wygrała w Sobocie

ITF Powiat Poznański Open: Słowaczka Kucova wygrała w Sobocie 0 opinii

Słowaczka Kristina Kucova, rozstawiona z numerem drugim, wygrała międzynarodowy turniej tenisowy ITF Powiat Poznański Open w Sobocie koło Poznania.czytaj

27.07.2014 Umag: Robredo i Cuevas w finale

Umag: Robredo i Cuevas w finale 0 opinii

Ubiegłoroczny triumfator Hiszpan Tommy Robredo i Urugwajczyk Pablo Cuevas zagrają wieczorem w finale turnieju tenisowego ATP Tour na ziemnych kortach w chorwackiej miejscowości Umag (pula nagród 426 605 euro).czytaj

27.07.2014 Gstaad: trzeci tytuł Andujara

Gstaad: trzeci tytuł Andujara 0 opinii

Hiszpan Pablo Andujar pokonał Argentyńczyka Juana Monaco 6:3, 7:5 w finale turnieju tenisowego ATP Tour na ziemnych kortach w szwajcarskim Gstaad. To jego trzeci tytuł w karierze, za który otrzyma m.in. czek na 77 315 euro.czytaj

27.07.2014 Baku: Switolina powtórzyła sukces sprzed roku

Baku: Switolina powtórzyła sukces sprzed roku 0 opinii

Broniąca tytułu Ukrainka Jelina Switolina pokonała triumfatorkę z 2012 roku Serbkę Bojanę Jovanovski 6:1, 7:6 (7-2) w finale turnieju tenisowego WTA Tour na twardych kortach w Baku (pula nagród 250 tys. dolarów).czytaj

27.07.2014 Atlanta: Isner kontra Sela w finale

Atlanta: Isner kontra Sela w finale 0 opinii

Najwyżej rozstawiony John Isner awansował do finału tenisowego turnieju ATP Tour na twardych kortach w Atlancie (pula nagród 568 tys. dolarów) . W półfinale pokonał swojego rodaka Jacka Socka 7:5, 6:4. O zwycięstwo w imprezie zagra z Izraelczykiem Dudim Selą.czytaj

26.07.2014 ATP Umag: deszcz uniemożliwił rozegranie półfinałów

ATP Umag: deszcz uniemożliwił rozegranie półfinałów 0 opinii

Z powodu obfitych opadów deszczu nie rozegrano zaplanowanych na sobotę półfinałów turnieju tenisowego ATP Tour na ziemnych kortach w chorwackiej miejscowości Umag (pula nagród 426 605 euro).czytaj

26.07.2014 Gstaad: argentyńsko-hiszpański finał

Gstaad: argentyńsko-hiszpański finał 0 opinii

Argentyńczyk Juan Monaco zmierzy się z Hiszpanem Pablo Andujarem w niedzielnym finale turnieju tenisowego ATP Tour na ziemnych kortach w szwajcarskim Gstaad (pula nagród 250 tys. dolarów).czytaj

26.07.2014 Baku: Switolina i Jovanovski w finale

Baku: Switolina i Jovanovski w finale 0 opinii

Broniąca tytułu Ukrainka Jelina Switolina oraz triumfatorka z 2012 roku Serbka Bojana Jovanovski awansowały do finału turnieju tenisowego WTA Tour na twardych kortach w Baku (pula nagród 250 tys. dolarów).czytaj

26.07.2014 Turniej ATP w Umag: faworyci grają dalej

Turniej ATP w Umag: faworyci grają dalej 0 opinii

Włoch Fabio Fognini, Hiszpan Tommy Robredo i Chorwat Marin Cilic - najwyżej rozstawieni tenisiści - wygrali swoje ćwierćfinałowe mecze w turnieju ATP na kortach ziemnych w chorwackiej miejscowości Umag (pula nagród 485 760 euro).czytaj

26.07.2014 Turniej ATP w Atlancie: Isner w półfinale

Turniej ATP w Atlancie: Isner w półfinale 0 opinii

Najwyżej rozstawiony John Isner awansował do półfinału tenisowego turnieju ATP w Atlancie (pula nagród 568,8 tys. dolarów) . W ćwierćfinale Amerykanin pokonał Australijczyka Marinko Matosevica (nr 8.) 7:6 (7-4), 6:4.czytaj

25.07.2014 Gstaad: porażki najwyżej rozstawionych tenisistów

Gstaad: porażki najwyżej rozstawionych tenisistów 0 opinii

Do półfinału turnieju ATP na kortach ziemnych w szwajcarskim Gstaad nie zdołali awansować dwaj najwyżej rozstawieni tenisiści. Rosjanin Michaił Jużny przegrał z Holendrem Robinem Haasem, a Hiszpan Marcel Granollers uległ swemu rodakowi Pablo Andujarowi.czytaj

25.07.2014 Baku: broniąca tytułu Switolina w półfinale

Baku: broniąca tytułu Switolina w półfinale 0 opinii

Ukrainka Elina Switolina, rozstawiona z numerem drugim ubiegłoroczna triumfatorka, pokonała Francuzkę Pauline Parmentier 6:4, 6:4 i awansowała do półfinału turnieju tenisowego WTA Tour na twardych kortach w Baku (pula nagród 250 tys. dolarów).czytaj

24.07.2014 Kubot: człowiek najlepiej uczy się na porażkach

Kubot: człowiek najlepiej uczy się na porażkach 1 opinia

Łukasz Kubot w rozmowie z PAP przyznał, że mimo wieloletniego doświadczenia wciąż stara się wyciągać wnioski z każdego swojego meczu. - Człowiek najlepiej uczy się na porażkach - podkreślił 32-letni tenisista.czytaj