Tenis

Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie: złoty medal Majchrzaka w tenisie

15:15 PAP | opinie 0

18-letni Kamil Majchrzak (Winner Piotrków Trybunalski) zdobył w chińskim Nankinie złoty medal Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich. W finałowym meczu turnieju tenisowego pokonał Brazylijczyka Orlando Moraesa Luza 6:4, 7:5. czytaj

pozostałe wiadomości

18:35 US Open: Kania i Piter poznały rywalki w pierwszej rundzie

US Open: Kania i Piter poznały rywalki w pierwszej rundzie 0 opinii

Paula Kania w pierwszej rundzie wielkoszlemowego US Open zmierzy się z chińską tenisistką Qiang Wang. Katarzyna Piter z kolei w meczu otwarcia rozpoczynającej się w poniedziałek nowojorskiej imprezy zmierzy się z Serbką Aleksandrą Krunic.czytaj

Turniej ATP: drugi w karierze finał Janowicza

04:05 Turniej ATP: drugi w karierze finał Janowicza

Turniej ATP: drugi w karierze finał Janowicza 130 opinii

Jerzy Janowicz wygrał z Amerykaninem Samem Querreyem 4:6, 7:5, 6:4 w półfinale tenisowego turnieju ATP World Tour na twardych kortach w Winston-Salem w stanie Karolina Północna. W decydującym spotkaniu w imprezie tej rangi łodzianin wystąpi drugi raz w karierze.czytaj

04:05 US Open: Przysiężny odpadł w 3. ostatniej rundzie el.

US Open: Przysiężny odpadł w 3. ostatniej rundzie el. 0 opinii

Michał Przysiężny nie wystąpi w turnieju głównym tegorocznej edycji wielkoszlemowego US Open. Polski tenisista w decydującej, trzeciej rundzie eliminacji nowojorskiej imprezy przegrał z Japończykiem Tatsumą Ito 4:6, 4:6.czytaj

00:25 Winston-Salem: Rosol czeka na Janowicza w finale

Winston-Salem: Rosol czeka na Janowicza w finale 8 opinii

Czech Lukas Rosol pokonał reprezentanta Tajwanu Lu Yen-Hsun 7:5, 4:6, 6:4 i zagra w finale tenisowego turnieju ATP World Tour na twardych kortach w Winston-Salem. W drugim półfinale Jerzy Janowicz zmierzy się z Amerykaninem Samem Querreyem.czytaj

WCZORAJ New Haven: Rybarikova w finale

New Haven: Rybarikova w finale 0 opinii

Słowaczka Magdalena Rybarikova pokonała Włoszkę Camilę Giorgi 6:2, 6:4 i awansowała do finału tenisowego turnieju WTA Tour w amerykańskim New Haven (z pulą nagród 710 tysięcy dolarów).czytaj

US Open: Paula Kania po raz pierwszy w turnieju głównym

WCZORAJ US Open: Paula Kania po raz pierwszy w turnieju głównym

US Open: Paula Kania po raz pierwszy w turnieju głównym 12 opinii

Paula Kania po raz pierwszy w karierze zagra w turnieju głównym wielkoszlemowego turnieju US Open w Nowym Jorku. Polska tenisistka w decydującej, trzeciej rundzie eliminacji pokonała Rosjankę Aleksandrę Panową 1:6, 6:2, 6:3.czytaj

WCZORAJ US Open: w puli nagród ponad 38 milionów dolarów

US Open: w puli nagród ponad 38 milionów dolarów 0 opinii

W puli nagród rozpoczynającego się w poniedziałek wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open jest 38 251 760 dolarów. Triumfatorzy nowojorskiej rywalizacji na kortach twardych w singlu zarobią po trzy miliony USD.czytaj

WCZORAJ 47. Tomaszewski Cup: festiwal tenisowej młodzieży w Warszawie

47. Tomaszewski Cup: festiwal tenisowej młodzieży w Warszawie 0 opinii

W niedzielę 31 sierpnia rozegrane zostaną eliminacje zorganizowanego już po raz 47. międzynarodowego turnieju kadetów (do lat 16) o puchar redaktora Bohdana Tomaszewskiego. Na starcie stanie ponad 100 zawodników z dwunastu krajów.czytaj

US Open: Przysiężny w 3. rundzie eliminacji, porażka U. Radwańskiej

WCZORAJ US Open: Przysiężny w 3. rundzie eliminacji, porażka U. Radwańskiej

US Open: Przysiężny w 3. rundzie eliminacji, porażka U. Radwańskiej 5 opinii

Michał Przysiężny wygrał z Rosjaninem Konstantinem Krawczukiem 6:4, 6:1 w drugiej rundzie eliminacji wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open w Nowym Jorku. Odpadła w czwartek Urszula Radwańska.czytaj

WCZORAJ WTA w New Haven: Kvitova w półfinale

WTA w New Haven: Kvitova w półfinale 0 opinii

Rozstawiona z numerem drugim Czeszka Petra Kvitova pokonała rodaczkę Barborę Zahlavovą-Strycovą 6:4, 6:1 i awansowała do półfinału tenisowego turnieju WTA Tour w New Haven (z pulą nagród 710 tysięcy dolarów).czytaj

WCZORAJ ATP w Winston-Salem: ćwierćfinałowa porażka polskiego debla

ATP w Winston-Salem: ćwierćfinałowa porażka polskiego debla 0 opinii

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przegrali z rozstawionymi z "trójką" Brytyjczykiem Jamie Murrayem i Australijczykiem Johnem Peersem 3:6, 4:6 w ćwierćfinale gry podwójnej tenisowego turnieju ATP World Tour na twardych kortach w Winston-Salem.czytaj

21.08.2014 US Open: Kania w trzeciej rundzie eliminacji

US Open: Kania w trzeciej rundzie eliminacji 1 opinia

Paula Kania awansowała do trzeciej, ostatniej rundy eliminacji wielkoszlemowego turnieju US Open w Nowym Jorku. Polska tenisistka pokonała Niginę Abduraimową z Uzbekistanu 7:6 (7-4), 6:4.czytaj

ATP Winston-Salem: Janowicz w półfinale!

21.08.2014 ATP Winston-Salem: Janowicz w półfinale!

ATP Winston-Salem: Janowicz w półfinale! 88 opinii

Jerzy Janowicz pokonał 6:4, 6:2 Belga Davida Goffina i awansował do półfinału tenisowego turnieju ATP World Tour na twardych kortach w amerykańskim Winston-Salem (pula nagród 598 tys. dolarów).czytaj

US Open: Radwańska i Janowicz poznali rywali

21.08.2014 US Open: Radwańska i Janowicz poznali rywali

US Open: Radwańska i Janowicz poznali rywali 8 opinii

Rozstawiona z numerem 4. Agnieszka Radwańska zmierzy się w pierwszej rundzie wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open z Kanadyjką Sharon Fichman. Katarzyna Piter trafiła na kwalifikantkę, a pierwszym rywalem Jerzego Janowicza będzie Serb Dusan Lajović.czytaj

21.08.2014 Winston-Salem: Isner przegrał z kontuzją

Winston-Salem: Isner przegrał z kontuzją 0 opinii

Najwyżej rozstawiony tenisista John Isner wycofał się z turnieju ATP World Tour na twardych kortach w amerykańskim Winston-Salem. Zawodnik gospodarzy narzeka na kontuzję lewej kostki. W imprezie występuje m.in. Jerzy Janowicz.czytaj

21.08.2014 New Haven: Bouchard i Wozniacki odpadły w 2. rundzie

New Haven: Bouchard i Wozniacki odpadły w 2. rundzie 0 opinii

Rozstawiona z numerem trzecim Kanadyjka Eugenie Bouchard oraz Dunka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki (nr 4.) odpadły w drugiej rundzie tenisowego turnieju WTA Tour w New Haven.czytaj

21.08.2014 Winston-Salem: odpadł rozstawiony z "dwójką" Anderson

Winston-Salem: odpadł rozstawiony z "dwójką" Anderson 0 opinii

Rozstawiony z numerem drugim Kevin Anderson (RPA) przegrał z Amerykaninem Samem Querreyem 6:7 (4-7), 4:6 w 1/8 finału tenisowego turnieju ATP World Tour na twardych kortach w Winston-Salem w stanie Karolina Północna (pula nagród 598 tys. dol.).czytaj

US Open: Przysiężny awansował do 2. rundy eliminacji

21.08.2014 US Open: Przysiężny awansował do 2. rundy eliminacji

US Open: Przysiężny awansował do 2. rundy eliminacji 0 opinii

Michał Przysiężny awansował do drugiej rundy eliminacji wielkoszlemowego turnieju US Open w Nowym Jorku. Polski tenisista po niezwykle zaciętym pojedynku wygrał z Włochem Stefano Travaglią 7:6 (7-5), 6:7 (5-7), 7:6 (8-6).czytaj

US Open: wygrana Urszuli Radwańskiej, porażka Linette w eliminacjach

20.08.2014 US Open: wygrana Urszuli Radwańskiej, porażka Linette w eliminacjach

US Open: wygrana Urszuli Radwańskiej, porażka Linette w eliminacjach 1 opinia

Urszula Radwańska - po zwycięstwie nad Chorwatką Aną Konjuh 6:1, 4:6, 6:4 - awansowała do drugiej rundy eliminacji wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open w Nowym Jorku. Z dalszych gier odpadła natomiast Magda Linette.czytaj