Wioślarstwo

27.09.2014 Wielka Wioślarska o Puchar Brdy: Cambridge pokonał Oxford

Wielka Wioślarska o Puchar Brdy: Cambridge pokonał Oxford 0 opinii

Już po raz 23. w Bydgoszczy odbyła się Wielka Wioślarska o Puchar Brdy. W tradycyjnym wyścigu ósemek uniwersytetów Oxford i Cambridge tym razem zwyciężyła ta druga, przerywając passę czterech zwycięstw z rzędu reprezentacji Oxfordu.czytaj

31.08.2014 Wioślarskie MŚ: wyniki niedzielnych finałów

Wioślarskie MŚ: wyniki niedzielnych finałów 0 opinii

Medaliści niedzielnych finałów 44. wioślarskich mistrzostw świata w Amsterdamie - konkurencje olimpijskie:czytaj

31.08.2014 Wioślarskie MŚ: srebrny medal Fularczyk-Kozłowskiej i Madaj

Wioślarskie MŚ: srebrny medal Fularczyk-Kozłowskiej i Madaj 0 opinii

Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj (LOTTO Bydgostia) zdobyły w Amsterdamie srebrny medal 44. wioślarskich mistrzostw świata w dwójce podwójnej. Zwyciężyły Nowozelandki, a na trzeciej pozycji finiszowały Australijki.czytaj

30.08.2014 Wioślarskie MŚ: dwa drugie miejsca polskich osad w finałach B

Wioślarskie MŚ: dwa drugie miejsca polskich osad w finałach B 0 opinii

Dwa drugie miejsca w sobotnich finałach B (generalnie ósme) 44. wioślarskich mistrzostw świata w Amsterdamie zajęły polskie osady kobiece - dwójka podwójna wagi lekkiej oraz czwórka podwójna.czytaj

29.08.2014 Wioślarskie MŚ: dwie polskie osady powalczą o medale

Wioślarskie MŚ: dwie polskie osady powalczą o medale 0 opinii

Z sześciu polskich osad, które przyjechały do Amsterdamu na 44. wioślarskie mistrzostwa świata, dwie walczyć będą o medale. W niedzielnych finałach wystąpią: dwójka podwójna kobiet i ósemka mężczyzn.czytaj

29.08.2014 Adam Korol: wielkie biegi są jak igrzyska

Adam Korol: wielkie biegi są jak igrzyska 0 opinii

Mistrz olimpijski Adam Korol, który po zakończeniu wioślarskiej kariery znalazł nową pasję, przyznał, że wielkie imprezy biegowe fascynują go tak samo, jak igrzyska. W niedzielę wystąpi w Warszawie w BMW Półmaratonie Praskim.czytaj

27.08.2014 Wioślarskie MŚ: czwórka bez sternika wyeliminowana

Wioślarskie MŚ: czwórka bez sternika wyeliminowana 0 opinii

Polskiej czwórce bez sternika nie udało się awansować do półfinału 44. wioślarskich mistrzostw świata w Amsterdamie.czytaj

Wioślarskie MŚ: Dorociak i Deresz w półfinale

26.08.2014 Wioślarskie MŚ: Dorociak i Deresz w półfinale

Wioślarskie MŚ: Dorociak i Deresz w półfinale 1 opinia

W trzecim dniu 44.wioślarskich mistrzostw świata w Amsterdamie do półfinału awansowała dwójka podwójna wagi lekkiej Joanna Dorociak i Weronika Deresz (WTW Warszawa). W czwartek w finale B popłyną dwie polskie osady osób niepełnosprawnych.czytaj

25.08.2014 Wioślarskie MŚ: ósemka w finale, dwójka podwójna w półfinale

Wioślarskie MŚ: ósemka w finale, dwójka podwójna w półfinale 0 opinii

Męska ósemka wioślarska była najszybsza w swej serii kwalifikacyjnej i awansowała do finału 44. mistrzostw świata w Amsterdamie. Swój wyścig wygrała też dwójka podwójna kobiet i jest w półfinale.czytaj

24.08.2014 Wioślarskie MŚ: czwórki podwójne w półfinałach

Wioślarskie MŚ: czwórki podwójne w półfinałach 0 opinii

Wyścigami kwalifikacyjnymi rozpoczęły się w niedzielę w Amsterdamie 44. wioślarskie mistrzostwa świata. Z polskich załóg do półfinałów awansowały obie czwórki podwójne.czytaj

22.08.2014 Witkowski: celem medal w dwójce i finał dla czwórki

Witkowski: celem medal w dwójce i finał dla czwórki 0 opinii

Trener kadry wioślarek Marcin Witkowski nie ukrywa, że przed dwójką Magdalena Fularczyk, Natalia Madaj stawia wysokie cele na mistrzostwach świata w Amsterdamie. - Liczymy w dwójce na medal, a sukcesem czwórki podwójnej byłby awans do finału A - ocenił.czytaj

19.08.2014 Wioślarskie MŚ: osiem polskich osad w Amsterdamie

Wioślarskie MŚ: osiem polskich osad w Amsterdamie 0 opinii

Osiem polskich osad wioślarskich, w tym dwie w gronie osób niepełnosprawnych, wystąpi w 44. mistrzostwach świata w Amsterdamie (24-31 sierpnia). Największe szanse medalowe szkoleniowcy dają Natalii Madaj i Magdalenie Fularczyk-Kozłowskiej w dwójce podwójnej.czytaj

Walczykiewicz: wiosło do szafy, czas na odpoczynek

13.08.2014 Walczykiewicz: wiosło do szafy, czas na odpoczynek

Walczykiewicz: wiosło do szafy, czas na odpoczynek 0 opinii

Kajakarka KTW Kalisz Marta Walczykiewicz w imponującym stylu zakończyła sezon, zdobywając w Moskwie trzy medale mistrzostw świata. - Chowam teraz wiosło do szafy i przede mną półtora miesiąca odpoczynku - powiedziała PAP po powrocie do kraju.czytaj

10.08.2014 MŚJ w wioślarstwie: bez polskich osad w finałach A

MŚJ w wioślarstwie: bez polskich osad w finałach A 0 opinii

Żadna z pięciu polskich osad nie zakwalifikowała się do finałów A wioślarskich mistrzostw świata w Hamburgu. Najbliższej awansu była dwójka podwójna Mateusz Świętek i Damian Rewers (KW 04 Poznań/SMS), która zajęła drugie miejsce w finale B (w sumie ósme).czytaj

27.07.2014 MMŚ w wioślarstwie: dwa medale Polaków we Włoszech

MMŚ w wioślarstwie: dwa medale Polaków we Włoszech 0 opinii

Dwa medale młodzieżowych mistrzostw świata zdobyli we włoskim Varese polscy wioślarze. Srebrne wywalczyli Natan Węgrzycki-Szymczyk (AZS AWF Warszawa) w skiffie i czwórka podwójna kobiet.czytaj

13.07.2014 PŚ w wioślarstwie: dwójka podwójna kobiet trzecia w Lucernie

PŚ w wioślarstwie: dwójka podwójna kobiet trzecia w Lucernie 0 opinii

Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj (Lotto Bydgostia) uplasowały się z czasem 7.00,760 na trzeciej pozycji w finale rywalizacji dwójek podwójnych zawodów wioślarskiego Pucharu Świata w szwajcarskiej Lucernie.czytaj

12.07.2014 PŚ w wioślarstwie: pięć polskich osad w finale zawodów w Lucernie

PŚ w wioślarstwie: pięć polskich osad w finale zawodów w Lucernie 0 opinii

Pięć polskich osad wystąpi w niedzielnym finale zawodów wioślarskiego Pucharu Świata w szwajcarskiej Lucernie. W sobotę awans wywalczyły dwójka podwójna i dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet oraz czwórka podwójna mężczyzn.czytaj

11.07.2014 PŚ w wioślarstwie: dwie polskie osady awansowały do finału

PŚ w wioślarstwie: dwie polskie osady awansowały do finału 0 opinii

Dwie polskie osady - czwórka podwójna kobiet oraz ósemka mężczyzn awansowały do sobotniego finału zawodów wioślarskiego Pucharu Świata w szwajcarskiej Lucernie. W półfinale z szansami na awans popłynie dwójka podwójna kobiet.czytaj

22.06.2014 PŚ: Polki trzecie w dwójce podwójnej w Aiquebelette

PŚ: Polki trzecie w dwójce podwójnej w Aiquebelette 0 opinii

Natalia Madaj i Magdalena Fularczyk-Kozłowska (Lotto Bydgostia Bydgoszcz) zajęły we francuskiej miejscowości Aiquebelette trzecie miejsce w dwójce podwójnej zawodów wioślarskiego Pucharu Świata. Wygrały Australijki przed Amerykankami.czytaj

08.06.2014 Synoracki i Zieliński na podium

Synoracki i Zieliński na podium 1 opinia

Henryk Synoracki (Poznański Klub Morski LOK) zdobył w Myśliborzu złoty medal motorowodnych mistrzostw Europy w klasie O-175, a Marcin Zieliński (SKM LOK Szczecin) - srebrny. Na szóstej pozycji uplasował się Sebastian Kęciński (KSMiM Trzcianka).czytaj