Piłka ręczna - Informacje ze świata szczypiornistów

ME: Norweżki po raz szósty złotymi medalistkami

WCZORAJ ME: Norweżki po raz szósty złotymi medalistkami

ME: Norweżki po raz szósty złotymi medalistkami 0 opinii

Norwegia po raz szósty zdobyła złoty medal mistrzostw Europy piłkarek ręcznych. W finale w Budapeszcie pokonała Hiszpanię 28:25 (10:12).czytaj

ME: Szwedki piłkarki ręczne z brązowym medalem

WCZORAJ ME: Szwedki piłkarki ręczne z brązowym medalem

ME: Szwedki piłkarki ręczne z brązowym medalem 0 opinii

Szwecja pokonała w Budapeszcie obrońcę tytułu Czarnogórę 25:23 (11:12) w meczu o brązowy medal mistrzostw Europy piłkarek ręcznych.czytaj

ME piłkarek ręcznych: Szwedka Gullden MVP turnieju

WCZORAJ ME piłkarek ręcznych: Szwedka Gullden MVP turnieju

ME piłkarek ręcznych: Szwedka Gullden MVP turnieju 0 opinii

Rozgrywająca reprezentacji Szwecji Isabelle Gullden została uznana za najwartościowszą zawodniczkę (MVP) turnieju finałowego mistrzostw Europy piłkarek ręcznych, których organizatorami były Węgry i Chorwacja.czytaj

MŚ 2015: Polki zagrają o awans z Ukrainkami 6 opinii

W Budapeszcie rozlosowano pary barażowe eliminacji do MŚ kobiet w 2015 roku. Turniej finałowy odbędzie się w Danii, a w decydującym o awansie dwumeczu Polki zmierzą się z Ukrainkami.czytaj

Syprzak: nikt nie będzie nam sypał kwiatów pod nogi 0 opinii

Reprezentacja szczypiornistów przygotowuje się do mistrzostw świata. Transmisje z turnieju na antenach TVP i w SPORT.TVP.PL.czytaj

ME piłkarek ręcznych - Norweżki rywalkami Hiszpanek w finale

19.12.2014 ME piłkarek ręcznych - Norweżki rywalkami Hiszpanek w finale

ME piłkarek ręcznych - Norweżki rywalkami Hiszpanek w finale 1 opinia

Norweskie piłkarki ręczne pokonały w Budapeszcie Szwedki 29:25 (13:11) w półfinale mistrzostw Europy i zagrają o szósty tytuł. W niedzielnym meczu ich rywalkami będą Hiszpanki.czytaj

ME piłkarek ręcznych: Hiszpanki po raz drugi w finale

19.12.2014 ME piłkarek ręcznych: Hiszpanki po raz drugi w finale

ME piłkarek ręcznych: Hiszpanki po raz drugi w finale 1 opinia

Hiszpania pokonała w Budapeszcie broniącą tytułu Czarnogórę 19:18 (13:8) w półfinale mistrzostw Europy piłkarek ręcznych. Ekipa z Półwyspu Iberyjskiego po raz drugi w historii zagra w meczu o złoty medal.czytaj

Michał Jurecki: Dania faworytem naszej grupy

19.12.2014 Michał Jurecki: Dania faworytem naszej grupy

Michał Jurecki: Dania faworytem naszej grupy 0 opinii

Niemieccy szczypiorniści będą pierwszym rywalem biało-czerwonych podczas MŚ. Transmisje od 15 stycznia w TVP i SPORT.TVP.PL.czytaj

Bielecki: nie boimy się Duńczyków! Oni są do ogrania

19.12.2014 Bielecki: nie boimy się Duńczyków! Oni są do ogrania

Bielecki: nie boimy się Duńczyków! Oni są do ogrania 1 opinia

Rozgrywający reprezentacji piłkarzy ręcznych o grupowych rywalach podczas MŚ. Transmisje od 15 stycznia w Telewizji Polskiej.czytaj

Bielecki: chcemy zagrać w Katarze dobry turniej

19.12.2014 Bielecki: chcemy zagrać w Katarze dobry turniej

Bielecki: chcemy zagrać w Katarze dobry turniej 6 opinii

Kadra piłkarzy ręcznych przygotowuje się w Pruszkowie do mistrzostw świata w Dausze (15 stycznia - 1 lutego). - Chcemy zagrać w Katarze dobry turniej - powiedział lewy rozgrywający Karol Bielecki.czytaj

Kadra Bieglera trenuje w Pruszkowie przed Christmas Cup

19.12.2014 Kadra Bieglera trenuje w Pruszkowie przed Christmas Cup

Kadra Bieglera trenuje w Pruszkowie przed Christmas Cup 2 opinie

Przygotowująca się do styczniowym mistrzostw świata w Dausze kadra piłkarzy ręcznych trenuje w Pruszkowie. W dniach 28-30 grudnia podopieczni Michaela Bieglera wystartują w Katowicach w turnieju Christmas Cup. "Mamy perspektywiczny plan" - powiedział trener.czytaj

Lijewski: cel na Katar? Wygrać każdy kolejny mecz

19.12.2014 Lijewski: cel na Katar? Wygrać każdy kolejny mecz

Lijewski: cel na Katar? Wygrać każdy kolejny mecz 6 opinii

Rozgrywający polskich szczypiornistów Krzysztof Lijewski mówi o zbliżających się mistrzostwach świata. Transmisje od 15 stycznia na antenach TVP i w SPORT.TVP.PL.czytaj

Właściciel Vive Bertus Servaas otrzymał obywatelstwo RP

18.12.2014 Właściciel Vive Bertus Servaas otrzymał obywatelstwo RP

Właściciel Vive Bertus Servaas otrzymał obywatelstwo RP 3 opinie

Prezes klubu sportowego piłkarzy ręcznych Vive Tauronu Kielce Holender Bertus Servaas otrzymał z rąk wojewody świętokrzyskiego Bożentyny Pałki-Koruby obywatelstwo polskie. Uroczystość odbyła się w czwartek w Kielcach.czytaj

Rasmussen: odpowiedzialność biorę na siebie

18.12.2014 Rasmussen: odpowiedzialność biorę na siebie

Rasmussen: odpowiedzialność biorę na siebie 1 opinia

- Całą odpowiedzialność za wynik biorę na siebie - mówi duński selekcjoner reprezentacji Polski piłkarek ręcznych Kim Rasmussen. Biało-czerwone zajęły w ME 11. miejsce.czytaj

Kibice opluli duńską bramkarkę. "Sama ich sprowokowałam"

18.12.2014 Kibice opluli duńską bramkarkę. "Sama ich sprowokowałam"

Kibice opluli duńską bramkarkę. "Sama ich sprowokowałam" 0 opinii

Reprezentacja Danii po porażce z Hiszpanią nie zagra w półfinale mistrzostw Europy piłkarek ręcznych. - To był naprawdę słaby mecz w naszym wykonaniu. Momentami byłyśmy nieobecne na boisku. Atmosfera w zespole była fatalna. Grałyśmy nerwowo, nie potrafiłyśmy się porozumieć na…czytaj

Wysokińska: balonik został za mocno nadmuchany

18.12.2014 Wysokińska: balonik został za mocno nadmuchany

Wysokińska: balonik został za mocno nadmuchany 0 opinii

- Nie pokazałyśmy, że chciałyśmy walczyć? – pyta retorycznie bramkarka reprezentacji Polski w piłce ręcznej Anna Wysokińska. "Biało-czerwone" przegrały w środę swój ostatni mecz na mistrzostwach Europy z Rumunkami (19:24).czytaj

17.12.2014 ME: Szwedki uzupełniły grono półfinalistek

ME: Szwedki uzupełniły grono półfinalistek 0 opinii

Szwedki jako ostatnie dołączyły do grona półfinalistek mistrzostw Europy piłkarek ręcznych, których gospodarzem są Węgry i Chorwacja. Miejsce w najlepszej czwórce imprezy ekipie "Trzech Koron" dał lepszy od Francuzek - rywalek w grupie II - bilans bramkowy.czytaj

Ciepliński: drużyna nie była dobrze przygotowana

17.12.2014 Ciepliński: drużyna nie była dobrze przygotowana

Ciepliński: drużyna nie była dobrze przygotowana 0 opinii

Jerzy Ciepliński zawiedziony jest podstawą polskich piłkarek ręcznych, które w mistrzostwach Europy zajęły 11. pozycję. "Nasza drużyna nie była odpowiednio przygotowana do tej imprezy" - powiedział PAP gdański szkoleniowiec.czytaj

MŚ: Jachlewski w szerokiej kadrze zgłoszonej do IHF

17.12.2014 MŚ: Jachlewski w szerokiej kadrze zgłoszonej do IHF

MŚ: Jachlewski w szerokiej kadrze zgłoszonej do IHF 5 opinii

Mateusz Jachlewski jest wśród 28 piłkarzy ręcznych zgłoszonych do światowej federacji (IHF) na styczniowe mistrzostwa świata w Dausze. Gracza Vive Tauron Kielce nie było wśród 23 graczy wybranych przez Michaela Bieglera do szerokiego składu 10 grudnia.czytaj