Kamil Stoch, Mariusz Wlazły i Stephane Antiga mieli w poniedziałek powody do świętowania. Cała trójka została uhonorowana nagrodami Wiktora podczas ceremonii na Zamku Królewskim w Warszawie. czytaj

pozostałe wiadomości

WCZORAJ MŚ w siatkówce plażowej: polskie pary poznały grupowych rywali

MŚ w siatkówce plażowej: polskie pary poznały grupowych rywali 0 opinii

Cztery polskie pary - po dwie kobiecie i męskie - poznały grupowych rywali w mistrzostwach świata w siatkówce plażowej, które odbędą się w dniach 26 czerwca - 5 lipca w czterech holenderskich miastach. Losowanie odbyło się w Hadze.czytaj

Wlazły: od pół roku gram na 40 procent

30.03.2015 Wlazły: od pół roku gram na 40 procent

Wlazły: od pół roku gram na 40 procent 21 opinii

Mariusz Wlazły narzeka na brak odpoczynku. To dlatego ostatnio prezentuje się tak słabo w barwach Skry Bełchatów. - Już pół roku gram na 40-procentowej skuteczności - mówi.czytaj

Mróz, kukuruźniki, potężna kasa. Tak w Rosji robi się siatkówkę 5 opinii

Kiedy dopadała mnie tęsknota za krajem i zimowa depresja, logowałem się do banku i liczyłem zera na moim koncie bankowym. Od razu pojawiał się szampański humor i chęć życia - mówi Lloy Ball, który sześć lat spędził w lidze rosyjskiej. Sporo, większość obcokrajowców po roku,…czytaj

Wspaniały: Resovia może być zadowolona, kryzys Skry trwa

29.03.2015 Wspaniały: Resovia może być zadowolona, kryzys Skry trwa

Wspaniały: Resovia może być zadowolona, kryzys Skry trwa 5 opinii

Waldemar Wspaniały uważa, że siatkarze Asseco Resovii Rzeszów mogą być zadowoleni z 2. lokaty w Final Four Ligi Mistrzów. "Widać zaś, że PGE Skra wciąż jest w kryzysie" - ocenił były trener reprezentacji Polski występ bełchatowian, którzy zajęli 4. miejsce.czytaj

Leon - siatkarski geniusz, który kiedyś może zagrać dla Polski

29.03.2015 Leon - siatkarski geniusz, który kiedyś może zagrać dla Polski

Leon - siatkarski geniusz, który kiedyś może zagrać dla Polski 6 opinii

MVP turnieju Final Four Ligi Mistrzów został Wilfredo Leon - niemiecki spiker wykrzyczał do mikrofonu wzbudzając aplauz niemiecko-polsko-rosyjskiej widowni. Wygląda na to, że obserwujemy początek ery młodego Kubańczyka. Ma "papiery", aby zdominować światową czołówkę. Na…czytaj

Spiridonow vs polscy fani: po raz kolejny doszło do zgrzytu

29.03.2015 Spiridonow vs polscy fani: po raz kolejny doszło do zgrzytu

Spiridonow vs polscy fani: po raz kolejny doszło do zgrzytu 10 opinii

Rosyjski siatkarz przez dwa dni był pokorny jak baranek. Uśmiechał się, żartował z kolegami, nie wywoływał żadnego skandalu. Jak nie on. Aż w końcu podczas ceremonii zakończenia turnieju nie wytrzymał. Przyznajmy, że w odpowiedzi na zachowanie fanów Asseco Resovii.czytaj

Final Four: Drzyzga, Nowakowski i Conte wyróżnieni

29.03.2015 Final Four: Drzyzga, Nowakowski i Conte wyróżnieni

Final Four: Drzyzga, Nowakowski i Conte wyróżnieni 2 opinie

Siatkarz Asseco Resovii Rzeszów Fabian Drzyzga został najlepszym rozgrywającym Final Four Ligi Mistrzów w Berlinie. Wśród dwóch wyróżnionych środkowych znalazł się jego klubowy kolega Piotr Nowakowski, a wśród przyjmujących Facundo Conte z PGE Skry Bełchatów.czytaj

Grodecki: gratulacje dla Resovii

29.03.2015 Grodecki: gratulacje dla Resovii

Grodecki: gratulacje dla Resovii 9 opinii

Siatkarzom Asseco Resovii Rzeszów należą się gratulacje mimo porażki w finale Ligi Mistrzów z Zenitem Kazań - uważa prezes Jastrzębskiego Węgla Zdzisław Grodecki. - Rzeszowianie cały czas grali na styku. Z tym rywalem to jest bardzo trudne - dodał.czytaj

Final Four: Resovia przegrała w finale z Zenitem

29.03.2015 Final Four: Resovia przegrała w finale z Zenitem

Final Four: Resovia przegrała w finale z Zenitem 3 opinie

W finałowym meczu Ligi Mistrzów siatkarzy w berlińskiej Max-Schmeling-Halle Asseco Resovia Rzeszów przegrała z Zenitem Kazań 0:3 (22:25, 23:25, 21:25). Rosyjski zespół po raz trzeci zdobył tytuł najlepszej klubowej drużyny Europy.czytaj

Final Four LM: Skra bez medalu, historyczny triumf Niemców

29.03.2015 Final Four LM: Skra bez medalu, historyczny triumf Niemców

Final Four LM: Skra bez medalu, historyczny triumf Niemców 59 opinii

Skra nie zdołała odbudować się po sobotniej porażce w półfinale z Asseco Resovią. Po piekielnie zaciętym meczu przegrała z niemieckim Berlin Recycling Volleys. Dla niemieckiego klubu to pierwszy w historii medal w ramach Pucharu Europy.czytaj

Final Four w Berlinie: nieprzespana noc trenera Asseco Resovii

28.03.2015 Final Four w Berlinie: nieprzespana noc trenera Asseco Resovii

Final Four w Berlinie: nieprzespana noc trenera Asseco Resovii 0 opinii

Do tej pory nie analizowałem szczególnie gry Zenitu Kazań, skupiałem się tylko na Skrze Bełchatów - przyznał po awansie do wielkiego finału Ligi Mistrzów siatkarzy, szkoleniowiec rzeszowian, Andrzej Kowal.czytaj

Puchar CEV: ZAKSA odpadła w półfinale

28.03.2015 Puchar CEV: ZAKSA odpadła w półfinale

Puchar CEV: ZAKSA odpadła w półfinale 1 opinia

Siatkarze Zaksy Kędzierzyn-Koźle przegrali w sobotę na wyjeździe rewanżowy mecz półfinału Pucharu CEV z włoskim zespołem Energy T.I Diatec Trentino 1:3 (17:25, 25:23, 22:25, 18:25). Do finału awansowała drużyna Diatec Trentino.czytaj

Final Four siatkarzy: Polacy opanowali stolicę Niemiec. Jest "swojsko"

28.03.2015 Final Four siatkarzy: Polacy opanowali stolicę Niemiec. Jest "swojsko"

Final Four siatkarzy: Polacy opanowali stolicę Niemiec. Jest "swojsko" 0 opinii

Na ulicach słychać nasz język, w hali można kupić colę z... wódką, a na telebimie jest wyświetlana Kiss cam. - Przejechaliśmy kilkaset kilometrów, aby poczuć się jak u siebie w domu - żartują kibice znad Wisły.czytaj

LM: polski półfinał dla Resovii

28.03.2015 LM: polski półfinał dla Resovii

LM: polski półfinał dla Resovii 5 opinii

W polskim półfinale Champions League mistrz kraju musiał uznać wyższość podopiecznych Andrzeja Kowala i to ekipa z Podkarpacia powalczy w niedzielę o złoto.czytaj

28.03.2015 PlusLiga: Czarni rywalem AZS Olsztyn o miejsca 9-10

PlusLiga: Czarni rywalem AZS Olsztyn o miejsca 9-10 0 opinii

Cerrad Czarni Radom pokonali na własnym terenie MKS Banimex Będzin 3:1 (21:25, 25:17, 25:15, 25:20 w rewanżowym meczu o miejsca 9-12 PlusLigi siatkarzy i pomimo porażki w pierwszym spotkaniu 2:3, zapewnili sobie prawo gry o miejsca 9-10.czytaj

28.03.2015 ORLEN Liga: Nafta lepsza w pierwszym meczu o rozstawienie

ORLEN Liga: Nafta lepsza w pierwszym meczu o rozstawienie 0 opinii

Pierwszy mecz o rozstawienie do rywalizacji o miejsca 5-12: PGNiG Nafta Piła - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (23:25, 25:16, 22:25, 25:22, 15:13)czytaj

Dokumenty złożone, kolejny krok Leona w drodze do obywatelstwa

28.03.2015 Dokumenty złożone, kolejny krok Leona w drodze do obywatelstwa

Dokumenty złożone, kolejny krok Leona w drodze do obywatelstwa 11 opinii

- Moim marzeniem jest złoto mistrzostw świata zdobyte w barwach Polski - deklaruje zawodnik Zenitu Kazań. - Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Leon otrzymał polskie obywatelstwo i zagrał w kadrze - dodaje jego menedżer. Kibice muszą się jednak uzbroić w cierpliwość. Tu nie chodzi o…czytaj

Final Four: Zenit pierwszym finalistą

28.03.2015 Final Four: Zenit pierwszym finalistą

Final Four: Zenit pierwszym finalistą 1 opinia

Zenit Kazań pokonał Berlin Recycling Volleys 3:1 (26:24, 21:25, 25:22, 25:15) w półfinałowym meczu Final Four siatkarzy. Podopieczni Władimira Alekny awansowali do finału Ligi Mistrzów w Berlinie i w niedzielę zagrają z jedną z polskich drużyn o złoty medal.czytaj

28.03.2015 ORLEN Liga: Developres pewnie wygrywa pierwszy mecz

ORLEN Liga: Developres pewnie wygrywa pierwszy mecz 0 opinii

Developres SkyRes Rzeszów pewnie pokonał na wyjeździe Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:12, 28:26, 25:19) w pierwszym meczu o miejsca 9-12 ORLEN Ligi siatkarek. Rewanż zostanie rozegrany 1 kwietnia w Rzeszowie.czytaj