Przemysław Michalczyk został prezesem Jastrzębskiego Węgla. Zastąpił on wieloletniego działacza tego siatkarskiego klubu Zdzisława Grodeckiego, którego odwołano 22 lipca. czytaj

pozostałe wiadomości

WCZORAJ WGP siatkarek: komplet zwycięstw Amerykanek

WGP siatkarek: komplet zwycięstw Amerykanek 0 opinii

Siatkarki USA, które triumf w World Grand Prix zapewniły sobie już w sobotę, zakończyły rozgrywany w Omaha turniej Final Six z kompletem zwycięstw. W niedzielę pokonały Chinki 3:0. Srebrny medal wywalczyły Rosjanki, a brązowy broniące tytułu Brazylijki.czytaj

Jak Wilfredo Leon radzi sobie z językiem polskim?

WCZORAJ Jak Wilfredo Leon radzi sobie z językiem polskim?

Jak Wilfredo Leon radzi sobie z językiem polskim? 153 opinie

Wilfredo Leon otrzymał niedawno akt nadania polskiego obywatelstwa. Siatkarz, który w przyszłości chciałby zagrać w reprezentacji naszego kraju, wiąże z Polską swoją przyszłość, dlatego nie zaniedbuje nauki języka. W czasie wizyty w studiu Wirtualnej Polski zawodnik Zenita Kazań…czytaj

WT: Brazylijczycy i Niemki najlepsi w Jokohamie 0 opinii

Brazylijczycy Alison Cerutti i Bruno Oscar Schmidt oraz Niemki Laura Ludwig i Kira Walkenhorst wygrali turnieju World Tour Grand Slam w siatkówce plażowej w Jokohamie. Polacy zakończyli rywalizację na 1/8 finału.czytaj

WGP siatkarek: pierwszy tytuł Amerykanek od 2012 roku

26.07.2015 WGP siatkarek: pierwszy tytuł Amerykanek od 2012 roku

WGP siatkarek: pierwszy tytuł Amerykanek od 2012 roku 0 opinii

Siatkarki USA po zwycięstwie nad mistrzyniami olimpijskimi Brazylijkami 3:0 zapewniły sobie końcowy triumf w World Grand Prix. Grające przed własną publicznością w Omaha zawodniczki po 4 kolejkach mają pięć punktów przewagi nad drugimi Chinkami.czytaj

25.07.2015 WGP siatkarek: Amerykanki nadal niepokonane

WGP siatkarek: Amerykanki nadal niepokonane 0 opinii

Siatkarki USA jako jedyne pozostają niepokonane w turnieju finałowym World Grand Prix. Grające przed własną publicznością w Omaha zawodniczki w 3. kolejce Final Six pokonały Rosjanki 3:1.czytaj

Papke: celem Polek w Lublinie awans do I dywizji

24.07.2015 Papke: celem Polek w Lublinie awans do I dywizji

Papke: celem Polek w Lublinie awans do I dywizji 1 opinia

Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Paweł Papke podkreślił, że celem podopiecznych Jacka Nawrockiego w turnieju finałowym II dywizji World Grand Prix jest zwycięstwo i awans do elity. Impreza odbędzie się w dniach 1-2 sierpnia w Lublinie.czytaj

Kim jest wybranka serca Wilfredo Leona?

24.07.2015 Kim jest wybranka serca Wilfredo Leona?

Kim jest wybranka serca Wilfredo Leona? 60 opinii

To za sprawą Małgorzaty Gronkowskiej Wilfredo Leon po opuszczeniu rodzinnej Kuby postanowił związać swoje życie z Polską. Kim jest narzeczona jednego z najlepszych siatkarzy na świecie, jak poznała Wilfredo i czy w najbliższym czasie możemy się spodziewać głośnego ślubu? Na te…czytaj

Leon o krytykach: być może kocham Polskę bardziej niż oni

24.07.2015 Leon o krytykach: być może kocham Polskę bardziej niż oni

Leon o krytykach: być może kocham Polskę bardziej niż oni 344 opinie

- Decyzję o grze dla Polski podjąłem osobiście, i to mając oferty z innych krajów. Polska mi takiej nie złożyła i nie chcę, żeby to robiła. Rozumiem punkt widzenia tych, którzy twierdzą, że nie powinienem reprezentować Polski. Informuje ich jednak, że kocham ten kraj równie mocno…czytaj

World Tour w Jokohamie: dwie polskie pary odpadły w 1/8 finału

24.07.2015 World Tour w Jokohamie: dwie polskie pary odpadły w 1/8 finału

World Tour w Jokohamie: dwie polskie pary odpadły w 1/8 finału 0 opinii

Siatkarze plażowi Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek przegrali z Brazylijczykami Alisonem Ceruttim i Bruno Schmidtem 1:2 (23:21, 16:21, 8:15) w 1/8 finału turnieju World Tour Grand Slam w Jokohamie. Na tym samym etapie odpadli Jakub Szałankiewicz i Michał Kądzioła.czytaj

Final Six World Grand Prix: Rosjanki lepsze od Brazylijek

24.07.2015 Final Six World Grand Prix: Rosjanki lepsze od Brazylijek

Final Six World Grand Prix: Rosjanki lepsze od Brazylijek 0 opinii

Brazylijskie siatkarki, ubiegłoroczne triumfatorki World Grand Prix, zanotowały pierwszą porażkę w rozgrywanym w amerykańskiej miejscowości Omaha turnieju finałowym tych rozgrywek. Mistrzynie olimpijskie w drugiej kolejce uległy Rosjankom 0:3.czytaj

Wilfredo Leon dla WP: Polacy we wszystko wkładają dużo serca

23.07.2015 Wilfredo Leon dla WP: Polacy we wszystko wkładają dużo serca

Wilfredo Leon dla WP: Polacy we wszystko wkładają dużo serca 158 opinii

- W czasie, w którym przebywam w Polsce nauczyłem się, że Polacy bardzo kochają swój kraj i swoje barwy narodowe. We wszystko wkładają dużo serca, co bardzo mi się podoba. Podoba mi się również historia Polski, która jest interesująca i stanowi dla mnie motywację - mówi w rozmowie z…czytaj

Ośmiu zawodników odchodzi z bielskiego BBTS

23.07.2015 Ośmiu zawodników odchodzi z bielskiego BBTS

Ośmiu zawodników odchodzi z bielskiego BBTS 0 opinii

Ośmiu siatkarzy opuści latem zespół BBTS Bielsko-Biała - poinformował w czwartek klub. W tej chwili trwa kompletowanie nowego składu. Trener Krzysztof Stelmach zapowiedział, że przygotowania do sezonu zespół rozpocznie 17 sierpnia.czytaj

Siatkarskie gwiazdy zagrają w Olsztynie

23.07.2015 Siatkarskie gwiazdy zagrają w Olsztynie

Siatkarskie gwiazdy zagrają w Olsztynie 3 opinie

Najlepsi siatkarze i siatkarki plażowe świata za miesiąc zawitają do Polski. Prestiżowy turniej FIVB Beach Volleyball World Tour Warmia Mazury Grand Slam odbędzie się w Olsztynie.czytaj

Papke: polscy siatkarze muszą popracować teraz nad zagrywką

23.07.2015 Papke: polscy siatkarze muszą popracować teraz nad zagrywką

Papke: polscy siatkarze muszą popracować teraz nad zagrywką 3 opinie

Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Paweł Papke wierzy, że przez najbliższy miesiąc biało-czerwoni w spokoju wypracują formę na Puchar Świata. - Najsłabiej ostatnio chyba funkcjonowała zagrywka i to nad nią zwłaszcza muszą popracować - powiedział PAP.czytaj

23.07.2015 WT w siatkówce plażowej: trzy męskie pary z Polski w barażu o 1/8 finału

WT w siatkówce plażowej: trzy męskie pary z Polski w barażu o 1/8 finału 0 opinii

Siatkarze plażowi Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek zagrają w barażu o 1/8 finału turnieju World Tour Grand Slam w Jokohamie. W tej samej fazie rywalizacji wystąpią Jakub Szałankiewicz i Michał Kądzioła oraz Piotr Kantor i Bartosz Łosiak.czytaj

23.07.2015 WGP siatkarek: zwycięstwa Brazylii, Rosji i USA na początek Final Six

WGP siatkarek: zwycięstwa Brazylii, Rosji i USA na początek Final Six 0 opinii

Siatkarki Brazylii, Rosji i USA wygrały pierwsze mecze turnieju finałowego World Grand Prix w amerykańskiej miejscowości Omaha. Pierwszą porażkę w sezonie poniosły Chinki, które gładko uległy mistrzyniom olimpijskim Brazylijkom 1:3.czytaj

Możdżonek: morderczy maraton bez możliwości potknięcia

23.07.2015 Możdżonek: morderczy maraton bez możliwości potknięcia

Możdżonek: morderczy maraton bez możliwości potknięcia 13 opinii

Polscy siatkarze są na urlopach, ale od 1 sierpnia rozpoczną przygotowania do docelowej imprezy - Pucharu Świata. W rozmowie z PAP Marcin Możdżonek opowiedział o trudach czekającej ich imprezy, przygotowaniach Rio de Janeiro do igrzysk i podsumował Ligę Światową.czytaj

Prezes Jastrzębskiego Węgla odwołany

22.07.2015 Prezes Jastrzębskiego Węgla odwołany

Prezes Jastrzębskiego Węgla odwołany 1 opinia

Zdzisław Grodecki został odwołany z funkcji prezesa Jastrzębskiego Węgla. Rada Nadzorcza podjęła tę decyzję w środę i ogłosiła ją na oficjalnej stronie internetowej klubu. Obowiązki prezesa przejął członek rady nadzorczej Marcin Rej.czytaj

WT: do Olsztyna przyjedzie światowa czołówka

22.07.2015 WT: do Olsztyna przyjedzie światowa czołówka

WT: do Olsztyna przyjedzie światowa czołówka 0 opinii

Podczas sierpniowego turnieju World Tour Grand Slam w siatkówce plażowej w Olsztynie zaprezentować ma się światowa czołówka. Dyrektor imprezy Rafał Pośpiech zapewnił, że pojawią się m.in. oba brazylijskie duety, które zdobyły w lipcu złote medale mistrzostw świata.czytaj