Kaka: zamierzam opuścić włoski futbol

PAP | dodane 2007-11-14 (13:40) 10 lat 4 miesiące 7 dni 7 godzin i 57 minut temu
 
Brazylijski piłkarz AC Milan, Kaka zamierza opuścić włoski futbol, jeżeli nasilać się będą chuligańskie ekscesy. Kaka podkreślił, iż śmierć kibica Lazio, zastrzelonego w minionym tygodniu, utwierdza go w tym postanowieniu.

"Po tym wydarzeniu postanowiłem ponownie spojrzeć na futbol, który zawsze sprawiał mi tyle radości. Teraz straciłem wiele ze swoich motywacji. To co się wydarzyło jest bardzo smutne, a ja stałem się ofiarą tych wydarzeń" - powiedział Kaka po jednym z treningów reprezentacji Brazylii, przygotowującej się do meczów eliminacyjnych mistrzostw świata z Peru i Urugwajem.

"Jestem zdenerwowany. Problemy socjalne wywarły swój wpływ i na futbolu. Znajdujemy się pod presją, nie wiedząc, czy, kiedy i gdzie będziemy grali w meczach ligowych" - dodał.

Do tragedii doszło w niedzielę rano, w czasie policyjnej interwencji po awanturze kibiców przed punktem restauracyjnym przy autostradzie w rejonie Arezzo. Kibic Lazio Rzym, 26-letni Gabriele Sandri, zginął od przypadkowego strzału oddanego przez funkcjonariusza policji z broni służbowej podczas starć z kibicami Juventusu.

Polub Sportowybar na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!