wydarzenia:

Tosik opuszcza Karpaty w atmosferze skandalu

WP.PL | dodane 2012-12-08 (09:40) 1 rok 8 miesięcy 24 dni 10 godzin i 51 minut temu
 
Jakub Tosik nie jest już piłkarzem klubu Karpaty Lwów. Przygoda polskiego obrońcy z Ukrainą trwała zaledwie kilka miesięcy a zawodnik opuszcza swoją byłą drużynę w atmosferze skandalu. "Już nigdy moja noga nie stanie na tej ziemi!!!Skur... i złodzieje!!!" - napisał Tosik na portalu społecznościowym "Facebook".

W lipcu 2012 roku Jakub Tosik przeniósł się na zasadzie wolnego transferu do Lwowa i podpisał kontrakt z tamtejszymi Karpatami. Wcześniej był zawodnikiem GKS-u Bełchatów i Polonii Warszawa.

Polski obrońca nie zawojował jednak Ukrainy. W barwach nowej drużyny rozegrał zaledwie 4 spotkania. Co więcej, od sierpnia nie pojawił się na boisku i teraz, po zaledwie jednej rundzie rozwiązał kontrakt z Karpatami.

PIłkarz wraca do Polski. Powód? Jak wynika z wpisów zawodnika na portalu "Facebook" może chodzić o kwestie finansowe - Karpaty miały okazać się niewypłacalnym klubem. "Przekonałem się o tym na własnej skórze" - potwierdza Tosik.

"Stwierdzam ze dzisiejszy dzień bedzie wyjątkowym dniem, juz nigdy moja noga nie stanie na tej ziemi!!!Oczywiste ze chodzi o ukraińska!!! Skur... i złodzieje!!!" - czytamy na profilu 2-krotnego reprezentanta Polski.

Tosik będzie się teraz najprawdopodobniej starał o podpisanie kontraktu z jednym z klubów T-Mobile Ekstraklasy.

WP.PL

Polub sport.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 118 75.16%
nie 39 24.84%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!