Porażka Lecha z reprezentacją Polski

WP | dodane 2011-11-09 (13:06) 6 lat 7 miesięcy 11 dni 2 godziny i 27 minut temu | 76 opinii

W sparingowym meczu rozegranym we Wronkach Lech Poznań przegrał z młodzieżową reprezentacją Polski 3:4 (1:2). Hattricka w tym meczu strzelił zawodnik Zagłębia Lubin Arkadiusz Woźniak.

Młodzieżowa reprezentacja Polki prowadzona przez Stefana Majewskiego od poniedziałku przygotowuje się do ostatniego w tym roku spotkania eliminacyjnego ME z Mołdawią, które rozegrane zostanie w poniedziałek we Wronkach. Tam też kadrowicze aktualnie trenują.

Szkoleniowiec w grze kontrolnej sprawdził 17 zawodników, oszczędził tylko Artura Sobiecha z Hannoveru 96, który niedawno wyleczył kontuzję.

Lechici z kolei wystąpili w mocno ekperymentalnym składzie, bez kadrowiczów, m.in. Grzegorza Wojtkowiaka, Rafała Murawskiego, Bośniaka Semira Stilicia, Białorusina Siergieja Kriwca, Bułgara Aleksandra Tonewa oraz kontuzjowanego Łotysza Artjoma Rundniewa.

Podopieczni Jose Mari Bakero przegrywali już do przerwy 1:2. W pierwszej połowie bramki dla biało-czerwonych strzelali Woźniak i Wszołek, natomiast dla "Kolejorza" Wilk.

W drugiej połowie piłkarze Lecha nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść, choć dobrze ją rozpoczęli. Tuż po wznowieniu gry na listę strzelców wpisał się Arboleda, który doprowadził do remisu. W 54. minucie prowadzenie Lechowi dał Możdżeń.

Reprezentacja Polski U-21odpowiedziała jednak dwoma trafieniami Woźniaka i ostatecznie wygrała 4:3.

Lech Poznań - Polska U-21 3:4 (1:2)
Bramki: Jakub Wilk 40, Manuel Arboleda 47, Mateusz Możdżeń 54 - Arkadiusz Woźniak 14, 66, 71, Paweł Wszołek 16

Sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz)

Lech Poznań: Krzysztof Kotorowski - Marcin Kikut (46. Tomasz Kędziora), Karol Zaniewski (46. Manuel Arboleda), Hubert Wołąkiewicz (46. Ivan Djurdjević), Luis Henriquez (46. Marciano Bruma) - Kamil Drygas, Dimitrije Injac (46. Sergei Krivets), Mateusz Możdżeń (77. Patryk Pietras) - Jakub Wilk (77. Dawid Kotwica), Vojo Ubiparip (64. Michał Jakóbowski), Bartosz Ślusarski

Polska U21: Filip Kur (46. Tomasz Ptak) - Maciej Wichtowski (64. Piotr Malarczyk), Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Jędrych, Paweł Oleksy - Miłosz Przybecki (64. Tomasz Kupisz), Mateusz Matras (64. Ariel Borysiuk), Adrian Rakowski (64. Paweł Lisowski), Damian Ałdaś (64. Michał Kucharczyk) - Arkadiusz Woźniak, Paweł Wszołek

anty legła
Z czego pajace się cieszycie.Takich słabych grup jak teraz nie było w histori futbolu.Mam nadzieje że te fuksy się już niebawem skonczą i dzieci legły nie będa już ryjować!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

0
0
~LECH 2011-11-09 (21:50) 6 lat 7 miesięcy 10 dni 17 godzin i 43 minuty temu

D
To jest porażka , co ty tu piszesz. Jesteś kibicem w kapciach, który tylko siedzi przed komputerem, a nie jeździ na mecze

odpowiedz

1
3
~kazior(L) 2011-11-09 (14:27) 6 lat 7 miesięcy 11 dni 1 godzinę i 6 minut temu

nic nowego
lech ma druzyne na walke o 4-7 miejsce. tabela na koniec sezonu: 1) Legia, 2) slask, 3) wisla, 4) polonia, 5) ruch, 6) jagiellonia, 7) lech, 8) korona, 9) Lechia, 10) widzew, 11) gornik, 12) belchatów, 13) łks, 14) zagłebie, 15) podbeskidzie, 16) cracovia

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

1
0
~grecko 2011-11-09 (21:28) 6 lat 7 miesięcy 10 dni 18 godzin i 5 minut temu

Kto to pisał ?? żenada
Napisane że lech grał bez białorusina bo pojechał na mecz reprezentacji. A kto wchodzi w drugiej połowie w składzie Lecha??? Sergei Krivets normalnie jakaś magia :)

odpowiedz

0
1
~Pogoń \P/ Szczecin 2011-11-09 (21:21) 6 lat 7 miesięcy 10 dni 18 godzin i 12 minut temu

Kuchenkorz
Groclin Pollonia W-wa do Grodziska / Amica do Wronek. Może niżej ale własna POGOŃ SZCZECIN z mego miasta

Drukarz znowu kręci!
I znowu drukarz Lyczmański dostał mecz do kręcenia. A gdzie kara dla tego łapówkarza!!!

odpowiedz

1
4
~(L) 2011-11-09 (14:01) 6 lat 7 miesięcy 11 dni 1 godzinę i 32 minuty temu

Poznaniacy wstydżcie sie za taką druzynę jak Lech!
Ja jestem panisko z Warszawy i kibicuję, a jakże, Wielkiej Legii!

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

1
1
~LEGIA 2011-11-09 (20:23) 6 lat 7 miesięcy 10 dni 19 godzin i 10 minut temu

wydaje mi się, że jakby lech wyszedł w podstawowym składzie to spokojnie by pokonał rywala.