Wyniki 10. kolejki ligi piłkarzy ręcznych 0 opinii

Wyniki meczów 10. kolejki i tabela ekstraklasy piłkarzy ręcznych:czytaj

Drugi trener Vive Tauronu Kielce Tomasz Strząbała cierpi na nowotwór układu krwiotwórczego. Szkoleniowiec walczy z chorobą, ale potrzebne są do tego ogromne nakłady finansowe. W najbliższym czasie klub podejmie wiele inicjatyw mających na celu uzyskanie niezbędnych środków.czytaj

15.11.2014 Wyniki 9. kolejki ligi piłkarzy ręcznych

Wyniki 9. kolejki ligi piłkarzy ręcznych 0 opinii

Wynik meczu 9. kolejki i tabela ekstraklasy piłkarzy ręcznych:czytaj

Vive Kielce demolują Wisłę Płock

09.11.2014 Vive Kielce demolują Wisłę Płock

Vive Kielce demolują Wisłę Płock 4 opinie

Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock ulegli Vive Turon Kielce 22:35 w ósmej kolejce PGNiG Superligi. Podopieczni Talanta Dujszebajewa już w pierwszej połowie spotkania wywalczyli sporą przewagę; do szatni schodzili prowadząc 8 bramkami.czytaj

09.11.2014 Wyniki 8. kolejki ligi piłkarzy ręcznych

Wyniki 8. kolejki ligi piłkarzy ręcznych 0 opinii

Wyniki meczów 8. kolejki i tabela ekstraklasy piłkarzy ręcznych:czytaj

09.11.2014 Memoriał Jacka Zglinickiego: sukces młodych piłkarzy ręcznych z Płocka

Memoriał Jacka Zglinickiego: sukces młodych piłkarzy ręcznych z Płocka 0 opinii

Młodzi piłkarze ręczni Wisły Płock pokonali w Warszawie zespół WKS Śląsk SMS Junior Wrocław 26:17 (11:8) w finałowym meczu X Memoriału Jacka Zglinickiego - selekcjonera drużyny narodowej, który zmarł w listopadzie 2004 roku.czytaj

06.11.2014 Vive: teraz myślimy tylko o Płocku

Vive: teraz myślimy tylko o Płocku 0 opinii

Pierwszy mecz ligowy po przerwie reprezentacyjnej szczypiorniści Vive Tauronu Kielce rozegrają z najsilniejszym rywalem Orlenem Wisłą Płock. Zawodnicy podkreślają, że teraz koncentrują się wyłącznie na niedzielnym, wyjazdowym spotkaniu.czytaj

Jurkiewicz: decyzja w ostatniej chwili

06.11.2014 Jurkiewicz: decyzja w ostatniej chwili

Jurkiewicz: decyzja w ostatniej chwili 0 opinii

- Pół na pół - tak szanse swojego występu w hicie ekstraklasy piłkarzy ręcznych z Vive Tauron Kielce ocenia rozgrywający Orlen Wisły Mariusz Jurkiewicz. Decyzja zapadnie w ostatniej chwili. Dwie najlepsze polskie drużyny zmierzą się w niedzielę w Płocku.czytaj

Ekstraklasa piłkarzy ręcznych: wygrana Orlen Wisły Płock 0 opinii

Górnik Zabrze przegrał we własnej hali z Orlenem Wisłą Płock 30:34 (16:16) w zaległym meczu 6. kolejki ekstraklasy piłkarzy ręcznych.czytaj

04.11.2014 Liljestrand: zagrać na maksimum

Liljestrand: zagrać na maksimum 0 opinii

Piłkarze ręczni Górnika Zabrze podejmą w środę Orlen Wisłę Płock w zaległym meczu ekstraklasy. - Jeżeli zagramy na maksimum swoich możliwości, możemy utrzeć nosa wicemistrzowi - uważa trener zabrzan Patrik Liljestrand.czytaj

Ekstraklasa piłkarzy ręcznych: Hiszpanie sędziami szlagieru

03.11.2014 Ekstraklasa piłkarzy ręcznych: Hiszpanie sędziami szlagieru

Ekstraklasa piłkarzy ręcznych: Hiszpanie sędziami szlagieru 3 opinie

Hiszpańscy sędziowie poprowadzą hit w ekstraklasie piłkarzy ręcznych pomiędzy Orlenem Wisłą Płock i broniącym tytułu Vive Tauronem Kielce. Mecz odbędzie się w niedzielę 9 listopada w Płocku.czytaj

29.10.2014 Ryszard Skutnik trenerem Azotów Puławy

Ryszard Skutnik trenerem Azotów Puławy 0 opinii

Ryszard Skutnik został trenerem piłkarzy ręcznych Azotów Puławy. Zastąpi Dragana Markovica, z którym rozwiązano umowę. Nowy szkoleniowiec zajęcia poprowadzi od 3 listopada.czytaj

Marković zwolniony z Azotów

20.10.2014 Marković zwolniony z Azotów

Marković zwolniony z Azotów 0 opinii

Dragan Marković przestanie być trenerem puławskich Azotów - zadecydował w poniedziałek zarząd klubu, po analizie wyników sportowych zespołu piłkarzy ręcznych. Trener reprezentacji Bośni i Hercegowiny pracę w Puławach rozpoczął przed obecną edycją rozgrywek.czytaj

PGNiG Superliga: Wybrzeże chce powtórki meczu z Pogonią 4 opinie

Wybrzeże Gdańsk złożyło protest i domaga się powtórzenia meczu z Gaz-System Pogonią. W sobotnim spotkaniu ekstraklasy piłkarzy ręcznych przegrało u siebie 24:32, ale szczecinianom zapisano w pierwszej połowie bramkę, która nie została zdobyta.czytaj