dziś:
1. Liga
  • godz.
  • 13:00
  • GKS Tychy
  • Wigry
Premier League
  • godz.
  • 13:45
  • Southampton
  • Tottenham
1. Liga
  • godz.
  • 14:00
  • Widzew
  • Chojniczanka
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 14:45
  • JSW
  • PGE Skra
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • HSV
  • Augsburg
Ekstraklasa
  • godz.
  • 15:30
  • Pogoń
  • Zabrze
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Koeln
  • Bayer
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Stuttgart
  • Freiburg
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Hannover
  • Hoffenheim
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Dortmund
  • Eintracht
Primera Division
  • godz.
  • 16:00
  • Espanyol
  • Barcelona
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • WBA
  • Liverpool
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Burnley
  • Leicester
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Stoke
  • Sunderland
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Newcastle
  • Swansea
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • QPR
  • West Ham
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Palace
  • Hull City
Ligue 1
  • godz.
  • 17:00
  • PSG
  • Lille
1. Liga
  • godz.
  • 17:00
  • O. Grudziądz
  • Chrobry
1. Liga
  • godz.
  • 17:00
  • Legnica
  • Flota
1. Liga
  • godz.
  • 17:00
  • Dolcan
  • Pogoń
1. Liga
  • godz.
  • 17:00
  • Sandecja
  • Bytovia
1. Liga
  • godz.
  • 17:45
  • GKS Katowice
  • Zagłębie
Serie A
  • godz.
  • 18:00
  • Udinese
  • Milan
Primera Division
  • godz.
  • 18:00
  • Atletico
  • Elche
Ekstraklasa
  • godz.
  • 18:00
  • Bełchatów
  • Jagiellonia
Bundesliga
  • godz.
  • 18:30
  • Bayern
  • Hertha
Premier League
  • godz.
  • 18:30
  • Man City
  • Aston Villa
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Bordeaux
  • Metz
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Evian
  • Bastia
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Caen
  • Guingamp
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Toulouse
  • Nantes
Primera Division
  • godz.
  • 20:00
  • Getafe
  • Levante
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Rennes
  • Nice
Ekstraklasa
  • godz.
  • 20:30
  • Lech
  • Śląsk
Serie A
  • godz.
  • 20:45
  • Inter
  • Roma
NBA
  • godz.
  • 21:00
  • Nets
  • Hawks
Primera Division
  • godz.
  • 22:00
  • Sociedad
  • Villarreal
NBA
  • godz.
  • 23:30
  • Bucks
  • Bulls
NBA
  • godz.
  • 02:00
  • Pelicans
  • Warriors
NBA
  • godz.
  • 04:30
  • Blazers
  • Grizzlies
poprzednia następna

wydarzenia:

Logo dostawcy Euroliga koszykarek: wyniki i tabele

PAP | dodane 2013-11-06 (23:05) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 9 godzin i 26 minut temu
 
Mistrz kraju CCC Polkowice i wicemistrz Wisła Can-Pack Kraków od porażek na własnych parkietach rozpoczęły udział w Eurolidze koszykarek. Zespół CCC przegrał z Kibirkstis Wilno 66:68 (grupa C), a drużyna Wisły uległa Rivas Ecopolis Vaciamadrid 60:62 (grupa B).

O zwycięstwie zespołu z Hiszpanii prowadzonego przez byłego szkoleniowca Wisły Jose Ignacio Hernandeza przesądził rzut szwedzkiej rozgrywającej Fridy Eldebrink, która trafiła równo z końcową syreną.

Sensacyjne zwycięstwo odniósł francuski klub z Montpellier, który w Orenburgu pokonał faworyta Nadieżdę 59:57. W czwartek obrońca tytułu z Eweliną Kobryn w składzie UMMC Jekaterynburg zmierzy się na wyjeździe z węgierskim UNI Gyor (grupa A).

Wicemistrz Euroligi Fenerbahce Stambuł z Agnieszką Bibrzycką w pierwszej kolejce pauzował.
Wyniki meczów 1. kolejki Euroligi:


grupa A Kayseri Kaski Spor - Good Angels Koszyce 69:77 Tango Bourges - Famila Beretta Schio 55:61

czwartek UNI Gyor - UMMC Jekaterynburg (godz. 18.00)

Tabela (mecze, zwycięstwa, porażki, kosze, punkty)

1. Good Angel Koszyce 1 1 0 77:69 2 2. Famila Beretta Schio 1 1 0 61:55 2 3. Tango Bourges 1 0 1 55:61 1 4. Kayseri Kaski Spor 1 0 1 69:77 1 5. UMMC Jekaterynburg - - - - - 6. UNI Gyor - - - - -

grupa B Euroleasing Sopron - BK Imos Brno 73:67 Wisła Can-Pack Kraków - Rivas Ecopolis Vaciamadrid 60:62 Nadieżda Orenburg - Lattes Montpellier 57:59

pauzował Fenerbahce Stambuł

Tabela

1. Euroleasing Sopron 1 1 0 73:67 2 2. Rivas Ecopolis Vaciamadrid 1 1 0 62:60 2 3. Lattes Montpellier 1 1 0 59:57 2 4. Nadieżda Orenburg 1 0 1 57:59 1 5. CCC Polkowice 1 0 1 60:62 1 6. BK Imos Brno 1 0 1 67:73 1 7. Fenerbahce Stambuł - - - - -

grupa C ZVVZ USK Praga - WBC Novi Zagrzeb 57:52 CCC Polkowice - Kibirkstis VICI Wilno 66:68 Galatasaray Stambuł - Perfumeria Avenida Salamanka 81:56

pauzował Spartak Moskwa Region

Tabela

1. Galatasaray Stambuł 1 1 0 81:56 2 2. ZVVZ USK Praga 1 1 0 57:52 2 3. Kibirkstis VICI Wilno 1 1 0 68:66 2 4. CCC Polkowice 1 0 1 66:68 1 5. WBC Novi Zagrzeb 1 0 1 52:57 1 6. Perfumeria Salamanka 1 0 1 56:81 1 7. Spartak Moskwa Region - - - - - (PAP)


Polub WP Sport na Facebooku

oceń
tak 1 100%
nie 0 0%


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!