dziś:
Premier League
  • godz.
  • 13:45
  • West Ham
  • Man City
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Dortmund
  • Hannover
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Sunderland
  • Arsenal
Primera Division
  • godz.
  • 18:00
  • Real Madryt
  • Barcelona
Premier League
  • godz.
  • 18:30
  • Swansea
  • Leicester
1. Liga
  • godz.
  • 14:00
  • Bytovia
  • Legnica
Serie A
  • godz.
  • 15:00
  • Empoli
  • Cagliari
1. Liga
  • godz.
  • 15:00
  • O. Grudziądz
  • Sandecja
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 17:00
  • Resovia
  • AZS Olsztyn
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Eintracht
  • Stuttgart
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 15:00
  • PGE Skra
  • Politechnika
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Hertha
  • HSV
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 19:00
  • Lotos Trefl
  • MKS Będzin
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Hoffenheim
  • Paderborn
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 18:00
  • Cuprum Lubin
  • Czarni Radom
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Augsburg
  • Freiburg
Primera Division
  • godz.
  • 16:00
  • Almeria
  • Athletic
1. Liga
  • godz.
  • 16:00
  • Wigry
  • Bruk-Bet
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Liverpool
  • Hull City
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • WBA
  • Palace
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Southampton
  • Stoke
1. Liga
  • godz.
  • 17:00
  • GKS Katowice
  • Dolcan
Ligue 1
  • godz.
  • 17:00
  • PSG
  • Bordeaux
1. Liga
  • godz.
  • 17:45
  • Zagłębie
  • Arka Gdynia
1. Liga
  • godz.
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • Flota
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 18:00
  • JSW
  • ZAKSA
Serie A
  • godz.
  • 18:00
  • Parma
  • Sassuolo
Bundesliga
  • godz.
  • 18:30
  • Bayer
  • Schalke
Primera Division
  • godz.
  • 20:00
  • Valencia
  • Elche
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Evian
  • Nantes
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Reims
  • Montpellier
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Bastia
  • Monaco
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Caen
  • Lorient
Serie A
  • godz.
  • 20:45
  • Sampdoria
  • Roma
Ekstraklasa
  • godz.
  • 15:30
  • Lechia
  • Śląsk
Primera Division
  • godz.
  • 22:00
  • Cordoba
  • Sociedad
Ekstraklasa
  • godz.
  • 15:30
  • Piast
  • Jagiellonia
Primera Division
  • godz.
  • 22:00
  • Eibar
  • Granada
Ekstraklasa
  • godz.
  • 18:00
  • Pogoń
  • Cracovia
poprzednia następna

IO: skoczkowie narciarscy z osiemnastu państw

PAP | dodane 2010-02-09 (21:50) 4 lata 8 miesięcy 15 dni 9 godzin i 42 minuty temu | 7 opinii
 
W igrzyskach olimpijskich w Vancouver wystąpią skoczkowie narciarscy reprezentujący osiemnaście państw. W polskiej ekipie znaleźli się: Adam Małysz Stefan Hula, Krzysztof Miętus, Łukasz Rutkowski i Kamil Stoch.

Kwalifikacje do sobotniego konkursu indywidualnego odbędą się na skoczni K-95 w Whistler już 12 lutego, w dniu uroczystości otwarcia.

W kończącym rywalizację skoczków konkursie drużynowym na obiekcie K-120 w poniedziałek 22 lutego wystartuje 12 zespołów składających się z czterech zawodników. Nie wystąpi m.in. ekipa Szwajcarii, która ma w Kanadzie tylko dwóch skoczków: lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Simona Ammanna i Andreasa Kuettela.

Skład reprezentacji narodowych skoczków na Vancouver:

Austria: Gregor Schlierenzauer, Martin Koch, Andreas Kofler, Wolfgang Loitzl, Thomas Morgenstern
Czechy: Jakub Janda, Martin Cikl, Antonin Hajek, Lukas Hlava, Roman Koudelka
Finlandia: Janne Ahonen, Janne Happonen, Matti Hautamaeki, Kalle Keituri, Harri Olli
Francja: Emmanuel Chedal, Vincent Descombes Sevoie, David Lazzaroni, Alexandre Mabboux
Japonia: Daiki Ito, Noriaki Kasai, Takanobu Okabe, Taku Takeuchi, Shohei Tochimoto
Kanada: Stefan Read, Mackenzie Boyd-Clowes, Eric Mitchell, Trevor Morrice
Kazachstan: Nikołaj Karpienko, Aleksiej Korolew
Korea Płd: Heung-Chul Choi, Yong-Jik Choi, Hyun-Ki Kim
Niemcy: Martin Schmitt, Pascal Bodmer, Michael Neumayer, Michael Uhrmann, Andreas Wank
Norwegia: Anders Bardal, Johan Remen Evensen, Tom Hilde, Anders Jacobsen, Bjoern Einar Romoeren
Polska: Adam Małysz, Stefan Hula, Krzysztof Miętus, Łukasz Rutkowski, Kamil Stoch
Rosja: Dmitrij Ipatow, Paweł Karelin, Denis Korniłow, Ilia Rosliakow
Słowacja: Tomas Zmoray
Słowenia: Jernej Damjan, Robert Kranjec, Mitja Meznar, Primoż Pikl, Peter Prevc
Szwajcaria: Simon Amman, Andreas Kuettel
Ukraina: Wołodymyr Boszczuk, Oleksandr Lazarowicz, Witalij Szumbarets
USA: Nicholas Alexander, Peter Frenette, Anders Johnson
Włochy: Sebastian Colloredo, Roberto Dellasega, Andrea Morassi

Polub sport.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 4 66.67%
nie 2 33.33%

Opinie (7)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~doktor sssssss 2011-02-05 (11:21) 3 lata 8 miesięcy 19 dni 20 godzin i 11 minut temu

Słowacja: Tylko Zmoray
U nas Małysz I stoch nikogo więcej

odpowiedz

0
0
~Znawca 2010-02-10 (12:44) 4 lata 8 miesięcy 14 dni 18 godzin i 48 minut temu

Stawiam na trójkę :
Złoto - Adam Małysz, srebro -Martin Schmitt, brąz - Janne Ahonen (ewentualnie Simon Amman). Młodzież ma jeszcze czas.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~ziela 2010-02-10 (18:13) 4 lata 8 miesięcy 14 dni 13 godzin i 19 minut temu

Słowacja: Tomas Zmoray
jak to jeden skoczek w reprezentacji - to niech u nas skacze tylko Malysz

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
Moonlight_002 2010-02-10 (19:56) 4 lata 8 miesięcy 14 dni 11 godzin i 36 minut temu

edzio
Na jakim ty świecie zyjesz??? Schmitt??!!Ahonen??;))

odpowiedz

0
0
~John Lenin 2010-02-10 (13:54) 4 lata 8 miesięcy 14 dni 17 godzin i 38 minut temu

A gdzie Ringo ?
Pytam gdzie Ringo ? ;)

odpowiedz