dziś:
Formuła 1
  • godz.
  • 11:00
  • GP Abu Zabi
  • trening 3
1. Liga
  • godz.
  • 12:00
  • Flota
  • Zagłębie
1. Liga
  • godz.
  • 13:00
  • GKS Tychy
  • Sandecja
1. Liga
  • godz.
  • 13:00
  • Stomil
  • Wigry
Formuła 1
  • godz.
  • 14:00
  • GP Abu Zabi
  • kwalifikacje
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 14:45
  • Effector
  • ZAKSA
test
Skoki
  • godz.
  • 14:45
  • Klingenthal
  • Trening k125
1. Liga
  • godz.
  • 14:45
  • Widzew
  • GKS Katowice
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Bayern
  • Hoffenheim
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Paderborn
  • Dortmund
Ekstraklasa
  • godz.
  • 15:30
  • Wisła Kraków
  • Łęczna
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Hannover
  • Bayer
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Schalke
  • Wolfsburg
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • M'gladbach
  • Eintracht
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Mainz
  • Freiburg
Ekstraklasa
  • godz.
  • 15:30
  • Pogoń
  • Podbeskidzie
test
Skoki
  • godz.
  • 16:00
  • Klingenthal
  • 1 Seria k125
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Newcastle
  • QPR
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Stoke
  • Burnley
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Man City
  • Swansea
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Everton
  • West Ham
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Chelsea
  • WBA
Primera Division
  • godz.
  • 16:00
  • Atletico
  • Malaga
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Leicester
  • Sunderland
Ligue 1
  • godz.
  • 17:00
  • Bastia
  • Ol. Lyon
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 17:00
  • Politechnika
  • MKS Będzin
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 17:00
  • Częstochowa
  • PGE Skra
test
Skoki
  • godz.
  • 17:15
  • Klingenthal
  • 2 Seria k125
1. Liga
  • godz.
  • 17:30
  • Arka Gdynia
  • Dolcan
Primera Division
  • godz.
  • 18:00
  • Barcelona
  • Sevilla
Serie A
  • godz.
  • 18:00
  • Atalanta
  • Roma
1. Liga
  • godz.
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • Bytovia
Ekstraklasa
  • godz.
  • 18:00
  • Korona
  • Zawisza
Premier League
  • godz.
  • 18:30
  • Arsenal
  • Man Utd
Bundesliga
  • godz.
  • 18:30
  • Koeln
  • Hertha
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Monaco
  • Caen
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Nice
  • Reims
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Lorient
  • Lens
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Guingamp
  • Rennes
Primera Division
  • godz.
  • 20:00
  • Eibar
  • Real Madryt
Serie A
  • godz.
  • 20:45
  • Lazio
  • Juventus
Primera Division
  • godz.
  • 22:00
  • Deportivo
  • Sociedad
NBA
  • godz.
  • 01:00
  • Magic
  • Heat
NBA
  • godz.
  • 01:00
  • Pacers
  • Suns
NBA
  • godz.
  • 01:30
  • Knicks
  • 76ers
NBA
  • godz.
  • 01:30
  • Cavaliers
  • Raptors
NBA
  • godz.
  • 02:00
  • Rockets
  • Mavericks
NBA
  • godz.
  • 02:00
  • Timberwolves
  • Kings
NBA
  • godz.
  • 02:30
  • Bucks
  • Wizards
NBA
  • godz.
  • 02:30
  • Spurs
  • Nets
NBA
  • godz.
  • 03:00
  • Jazz
  • Pelicans
poprzednia następna

IO: skoczkowie narciarscy z osiemnastu państw

PAP | dodane 2010-02-09 (21:50) 4 lata 9 miesięcy 12 dni 7 godzin i 52 minuty temu | 7 opinii
 
W igrzyskach olimpijskich w Vancouver wystąpią skoczkowie narciarscy reprezentujący osiemnaście państw. W polskiej ekipie znaleźli się: Adam Małysz Stefan Hula, Krzysztof Miętus, Łukasz Rutkowski i Kamil Stoch.

Kwalifikacje do sobotniego konkursu indywidualnego odbędą się na skoczni K-95 w Whistler już 12 lutego, w dniu uroczystości otwarcia.

W kończącym rywalizację skoczków konkursie drużynowym na obiekcie K-120 w poniedziałek 22 lutego wystartuje 12 zespołów składających się z czterech zawodników. Nie wystąpi m.in. ekipa Szwajcarii, która ma w Kanadzie tylko dwóch skoczków: lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Simona Ammanna i Andreasa Kuettela.

Skład reprezentacji narodowych skoczków na Vancouver:

Austria: Gregor Schlierenzauer, Martin Koch, Andreas Kofler, Wolfgang Loitzl, Thomas Morgenstern
Czechy: Jakub Janda, Martin Cikl, Antonin Hajek, Lukas Hlava, Roman Koudelka
Finlandia: Janne Ahonen, Janne Happonen, Matti Hautamaeki, Kalle Keituri, Harri Olli
Francja: Emmanuel Chedal, Vincent Descombes Sevoie, David Lazzaroni, Alexandre Mabboux
Japonia: Daiki Ito, Noriaki Kasai, Takanobu Okabe, Taku Takeuchi, Shohei Tochimoto
Kanada: Stefan Read, Mackenzie Boyd-Clowes, Eric Mitchell, Trevor Morrice
Kazachstan: Nikołaj Karpienko, Aleksiej Korolew
Korea Płd: Heung-Chul Choi, Yong-Jik Choi, Hyun-Ki Kim
Niemcy: Martin Schmitt, Pascal Bodmer, Michael Neumayer, Michael Uhrmann, Andreas Wank
Norwegia: Anders Bardal, Johan Remen Evensen, Tom Hilde, Anders Jacobsen, Bjoern Einar Romoeren
Polska: Adam Małysz, Stefan Hula, Krzysztof Miętus, Łukasz Rutkowski, Kamil Stoch
Rosja: Dmitrij Ipatow, Paweł Karelin, Denis Korniłow, Ilia Rosliakow
Słowacja: Tomas Zmoray
Słowenia: Jernej Damjan, Robert Kranjec, Mitja Meznar, Primoż Pikl, Peter Prevc
Szwajcaria: Simon Amman, Andreas Kuettel
Ukraina: Wołodymyr Boszczuk, Oleksandr Lazarowicz, Witalij Szumbarets
USA: Nicholas Alexander, Peter Frenette, Anders Johnson
Włochy: Sebastian Colloredo, Roberto Dellasega, Andrea Morassi

Polub sport.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 4 66.67%
nie 2 33.33%

Opinie (7)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~doktor sssssss 2011-02-05 (11:21) 3 lata 9 miesięcy 16 dni 18 godzin i 21 minut temu

Słowacja: Tylko Zmoray
U nas Małysz I stoch nikogo więcej

odpowiedz

0
0
~Znawca 2010-02-10 (12:44) 4 lata 9 miesięcy 11 dni 16 godzin i 58 minut temu

Stawiam na trójkę :
Złoto - Adam Małysz, srebro -Martin Schmitt, brąz - Janne Ahonen (ewentualnie Simon Amman). Młodzież ma jeszcze czas.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~ziela 2010-02-10 (18:13) 4 lata 9 miesięcy 11 dni 11 godzin i 29 minut temu

Słowacja: Tomas Zmoray
jak to jeden skoczek w reprezentacji - to niech u nas skacze tylko Malysz

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
Moonlight_002 2010-02-10 (19:56) 4 lata 9 miesięcy 11 dni 9 godzin i 46 minut temu

edzio
Na jakim ty świecie zyjesz??? Schmitt??!!Ahonen??;))

odpowiedz

0
0
~John Lenin 2010-02-10 (13:54) 4 lata 9 miesięcy 11 dni 15 godzin i 48 minut temu

A gdzie Ringo ?
Pytam gdzie Ringo ? ;)

odpowiedz