KSW 23: Chalidow i Materla poznali rywali

WP | dodane 2012-12-26 (10:04) 2 lata 8 miesięcy 4 dni 18 godzin i 27 minut temu | 250 opinii

Czerwcowa gala KSW 23 zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Michał Materla i Mamed Chalidow zmierzą się z bardzo wymagającymi rywalami. Zapowiadają się hitowe pojedynki.

Współwłaściciel federacji KSW Martin Lewandowski na Twitterze potwierdził, że rywalem Chalidowa ma być Melvin Manhoef. Obaj zawodnicy mieli walczyć na grudniowej gali, tyle że rywal Mameda doznał kontuzji i odwołał swój udział.

Ostatecznie przeciwnikiem Chalidowa był Kendall Grove. Amerykanin był wymagającym przeciwnikiem, przegrał z reprezentantem Polski w drugiej rundzie. Grove ma być jednym z bohaterów gali KSW 23, zmierzy się bowiem z Michałem Materlą.

Gala zapowiada się bardzo ciekawie, pojedynki Chalidowa z Manhoefem i Materli z Grove'em powinny rozgrzać publiczność. Do tego zobaczymy również Mariusza Pudzianowskiego, na razie nie poznaliśmy nazwiska jego przeciwnika.

Gala KSW 23 ma być transmitowana w systemie pay-per-view.

4
~OLAF WOJAK 2012-12-26 (14:14) 2 lata 8 miesięcy 4 dni 14 godzin i 17 minut temu

NIGDY NIE ZAPLACE ZA PPV !!!!!! ZADEN Z MOICH ZNAJOMYCH ROWNIEZ, JAK OSTATNIO KTORYS COS O TYM PRZEBAKIWAL TO MALO MU LISCIA NIE WYPLACILEM, ALE JUZ NA SZCZESCIE WYPROWADZILEM GO Z BLEDU, PO DRUGIE BEZ SENSU ZE TEN KENDAL MA BYC PRZECIWNIKIEM MATERLI

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

8
0
~ListonoszPL 2012-12-27 (07:23) 2 lata 8 miesięcy 3 dni 21 godzin i 8 minut temu

Po co oni sie spinaja wszystko za free bedzie w internecie wiec niech mnie cmokna w pompke i adios :) mam za free i nie musze wyzuicac 30 zl a te ich z=jebane ppv ;) pozdrwiam listonosz PL

odpowiedz

27
20
~sobiś 2012-12-26 (10:45) 2 lata 8 miesięcy 4 dni 17 godzin i 46 minut temu

to zajebista gala będzie ;) ale czy jest jakiś wymagający przeciwnik dla Mameda -.-

~pyta 2012-12-26 (22:08) 2 lata 8 miesięcy 4 dni 6 godzin i 23 minuty temu

Znowu materla dostaje zawodnika po mamedzie.

odpowiedz

5
4
~3men 2012-12-26 (12:49) 2 lata 8 miesięcy 4 dni 15 godzin i 42 minuty temu

w jakim mieście odbędzie się 23 gala KSW?

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

3
18
~prawdziwy wojownik 2012-12-26 (21:22) 2 lata 8 miesięcy 4 dni 7 godzin i 9 minut temu

80 w bicu, 137 klata, 90 kg masy mięśniowej 7 lat siedzę w mma 16 nieoficjalnych pojedynków 14 wygranych jakieś pytania ? Kłade Mameda w ringu w 45 sekund i obijam jak chcę.

odpowiedz

42
14
~STRONGMEN 2012-12-26 (16:26) 2 lata 8 miesięcy 4 dni 12 godzin i 5 minut temu

mam 202 cm wzrostu lapy po 70 w obwodzie 20 lat zadym na meczaCH I DYSKOTEKACH MOJ BILANS 150 WALK 149 K0 BO JEDEN MI UCIEKL ....JAKIES PYTANIA???