Fischer: Pudzianowski będzie walczył w USA

WP | dodane 2010-09-21 (12:10) 7 lat 27 dni 1 godzinę i 1 minutę temu | 138 opinii
 
Mariusz Pudzianowski będzie walczył na najbliższej gali federacji Moosin - powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską promotor tej organizacji Corey Fisher. - Mariusz i jego obóz ostatnim razem dali nam słowo, że pojawią się na naszej następnej gali - zdradza Fisher.

O obecności "Pudziana" na następnej imprezie organizowanej przez Moosin mówił po walce z Polakiem jego ostatni przeciwnik Eric Esch. "Butterbean" powiedział, że "Dominator" oczywiście pojawi się na kolejnej gali.

Fischer potwierdził te informacje. - Mariusz i jego obóz niczego jeszcze nie podpisali, ale dali nam słowo - powiedział amerykański promotor. - Wkrótce podpiszemy zapewne kontrakt i "Pudzian" pojawi się w Stanach Zjednoczonych.

Nie wiemy jeszcze, kiedy odbędzie się następna gala organizacji, dla której "Pudzian" walczył już w maju tego roku. W Worcester pod Bostonem przegrał z byłym mistrzem UFC Timem Sylvią.

- Aktualnie pracujemy nad kontraktem na dużą imprezę w Chicago, którą telewizje będą transmitowały w systemie pay-per-view. Pierwotnie gala Moosin była zaplanowana na 9 października - to właśnie na nią pan Pudzianowski miał przyjechać, ale wiemy już, że nie odbędzie się w tym terminie - opowiada Wirtualnej Polsce Fisher.

- Wkrótce wybieram się do Chin i Korei na rozmowy z jedną z koreańskich telewizji. Mam nadzieję, że do tego dojdzie też umowa z telewizją z USA na sprzedaż gali w pay-per-view. Kiedy zakończymy rozmowy na temat umów z telewizjami, wyznaczymy datę gali w Chicago. Chcę doprowadzić do tego, by impreza odbyła się jeszcze w tym roku - zdradza promotor Moosin.

Eric Esch po walce z Pudzianowskim mówił, że przeciwnikiem pięciokrotnego mistrza świata siłaczy może być Anglik James Thompson. Ten doświadczony wojownik ma na koncie 29 walk w formule MMA. Wygrał 15 z nich, 13 przegrał a w jednej nie wydano werdyktu. 31-letni Thompson bił się m.in. z Erikiem Eschem oraz z takimi sławami jak Alistair Overeem i Aleksander Jemielianienko. Wszystkie te pojedynki przegrał.

- To może być dobry przeciwnik dla Pudziana. James to ceniony europejski zawodnik, dobrze walczący w stójce. Kontrakt na tą walkę nie jest jeszcze podpisany, ale jest szansa, że ona się odbędzie - mówi Wirtualnej Polsce Fisher.

- Naszym głównym celem było doprowadzenie do pojedynku Pudzianowskiego z Kevinem "Kimbo Slicem" Fergusonem, ale on podpisał kontrakt na cztery walki bokserskie i przez najbliższe 18 miesięcy do jego pojedynku z Pudzianowskim nie dojdzie - dodaje Amerykanin.

- Jest też możliwość, by "Dominator" walczył z Bobem Sappem - ujawnia Fischer. Ta walka "Pudziana" byłaby prawdziwym hitem. Sapp jest doskonale znaną postacią w świecie MMA, byłym futbolistą, 150-kilogramową górą mięśni. W MMA stoczył 17 walk, z których wygrał 10. Jest traktowany jako "ciekawostka przyrodnicza", ale jego walki budzą spore zainteresowanie.

Obóz Mariusza Pudzianowskiego częściowo potwierdza słowa Coreya Fischera. - Można powiedzieć, że złożyliśmy pewne ustne deklaracje. Jeśli oferta Moosin będzie nas satysfakcjonowała, to Mariusz będzie walczył. Na razie trudno cokolwiek powiedzieć, czekamy na informacje od organizatorów gali, na wiadomość o tym, kiedy się ona odbędzie, tak aby Mariusz mógł wiedzieć, kiedy rozpocząć cykl treningowy. Pod koniec miesiąca sprawy powinny zacząć się wyjaśniać - mówi menadżerka "Pudziana" Barbara Demczuk.

- Oczywiście najlepiej byłoby, by gala odbyła się w Chicago. To duże skupisko Polaków, których Mariusz zapewne ściągnąłby na trybuny - dodaje Demczuk.

Grzegorz Wojnarowski, Wirtualna Polska

Polub Sportowybar na Facebooku

oceń
tak 14 87.5%
nie 2 12.5%

Opinie (138)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Junior 2010-09-23 (00:06) 7 lat 25 dni 13 godzin i 5 minut temu

Nie dla psa kiełbasa :)
Mariusz najchetniej chciał by być najlepszy we wszystkim dajcie mu od razu fedora przetrwa może 10 sekund niech zajmie się swoim podnoszeniem worków z paszą i machaniem widłami w tym był dobry teraz to dno pierwszy raz od 4 walk potrafił zejść do parteru i to dlatego że esch jest ograniczony fizycznie przez swoją masę i nie ma tej szybkości. Jakoś z silvią nie potrafił tego zrobić tzn. zrobił ze zmęczenia upadł na matę sam siebie sprowadził do parteru. Mariusz Pudzianowski "zawodnik MMA" hehe

odpowiedz

0
0
~bary 2010-09-21 (21:37) 7 lat 26 dni 15 godzin i 34 minuty temu

jedż mariuszu do usa
Amerykanie to mieszanka? a Pudzian jest najlepszy

odpowiedz

0
0
~bary 2010-09-21 (21:27) 7 lat 26 dni 15 godzin i 44 minuty temu

pudzian w usa
mariusz jest najlepszy Pudzian jest the best

odpowiedz

0
0
~obserwator 2010-09-21 (21:21) 7 lat 26 dni 15 godzin i 50 minut temu

ale forma! OLIMPIJSKA...!
CO OSIAGNIE PUDZIAN? NIESTETY NIC!!! CALKOWITY BRAK TECHNIKI MMA, ZEROWA TECHNIKA BOKSERSKA I ZAPASNICZA itd! TO CZEGO MOZNA SIE DOCZEKAC ZE STRONY PUDZIANA PO TAKIM CZASIE UCZESTNICTWA W MMA? NIECH PRZEWRACA LEPIEJ TE OPONY I TRAKTOERY, BO JAKO FIZYK, TO JEST DOBRY, TO NIECH TAM SIE SPRAWDZA!!!

odpowiedz

0
0
ASTRO-LAB.COM 2010-09-21 (13:58) 7 lat 26 dni 23 godziny i 13 minut temu

Mariusz z czym do ludzi...jeszcze nie pora...
Powalcz jeszcze z 5-8walk z jakimis cieniasami...nabierz wprawy i dopiero sie porywaj do "ekstraligi"

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~obserwator 2010-09-21 (21:17) 7 lat 26 dni 15 godzin i 54 minuty temu

ale forma! OLIMPIJSKA...!
CO OSIAGNIE PUDZIAN? NIESTETY NIC!!! CALKOWITY BRAK TECHNIKI MMA, ZEROWA TECHNIKA BOKSERSKA I ZAPASNICZA itd! TO CZEGO MOZNA SIE DOCZEKAC ZE STRONY PUDZIANA PO TAKIM CZASIE UCZESTNICTWA W MMA? NIECH PRZEWRACA LEPIEJ TE OPONY I TRAKTOERY, BO JAKO FIZYK, TO JEST DOBRY, TO NIECH TAM SIE SPRAWDZA!!!

odpowiedz

0
0
~różowy 2010-09-21 (21:07) 7 lat 26 dni 16 godzin i 4 minuty temu

mma
Ja nie oglądam. Ważna informacja: noszę stringi i chodzę na solarium i ubieram się na różowo

odpowiedz

0
0
~Klemens 2010-09-21 (12:53) 7 lat 27 dni i 18 minut temu

Ten niby "sport" dla przygłupów, pijących tanie piwo z Biedronki i
oglądających chamską bijatykę na telewizorach kupionych w kredycie na 60 rat, za rentę jedynej zarabiającej w rodzinie, czyli babci, to powinni puszczać o 4 rano na jakimś zakodowanym kanale. Przecież to uciecha dla prymitywów z brzuchami do ziemi, myjących się raz w miesiącu, i posiadających 2 sztuki slipek - jedne na lato, drugie na zimę.

odpowiedz

pokaż 22 ukryte odpowiedzi

0
0
~Gość 2010-09-21 (20:49) 7 lat 26 dni 16 godzin i 22 minuty temu

Ciekawe jaki byłby wynik walki Pudziana z Nastulą albo z Tomkiem Drwalem
Chyba każdy wie:))...i właśnie dlatego KSW nigdy nie zorganizuje takiej walki.

odpowiedz

0
0
~obserwator 2010-09-21 (20:49) 7 lat 26 dni 16 godzin i 22 minuty temu

a może do Kabaretu...?
do kabaretu ich tam dac! albo do tadeusza drozdy, bo on taki program prowadzil: SMIECHU WARTE!!!

odpowiedz