KSW: Radomski walczył ze złamaną ręką!

WP.PL | dodane 2011-01-30 (11:07) 3 lata 7 miesięcy 19 dni 16 godzin i 38 minut temu | 10 opinii

To się nazywa hart ducha. Robert Radomski podczas gali KSW Extra 2 - President Cup pokonał po dogrywce Wandersona Silvę. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie walczył ze złamaną ręką.

Ćwierćfinał turnieju w kategorii do 77 kg był niezwykle emocjonujący. Po dwóch wyrównanych rundach sędziowie zarządzili dogrywkę.

W decydującym starciu Radomski założył Brazylijczykowi dwie techniki kończące - gilotynę i duszenie określane mianem anakondy.

Sędziowie przyznali zwycięstwo Polakowi. W półfinale Radomski jednak nie wystąpił. Okazało się, że walczył z Silvą... ze złamaną ręką.

Kułak
A dzięki komu Radomski zawalczył w dogrywce? Dzięki Krzysztofowi Kułakowi! W narożniku Roberta trener pokazał że Radomski rezygnuje z dogrywki, a Kułak wbiegł i powiedział "Robert masz walczyć"! I wygrał! Chwała mu za to!;D

odpowiedz

0
0
~Jerzyk 2011-01-30 (15:56) 3 lata 7 miesięcy 19 dni 11 godzin i 49 minut temu

Dlaczego głupota jest nazywana bohaterstwem???

odpowiedz

0
0
~lojezu 2011-01-30 (13:55) 3 lata 7 miesięcy 19 dni 13 godzin i 50 minut temu

ojezu
czlowieku, to przece tych Silw'ow jak mrowkow. I tak znajdzie sie azjata ktory wszystkich wczesniej czy pozniej rozlozy

odpowiedz

0
0
~Mistrzu 2011-01-30 (13:28) 3 lata 7 miesięcy 19 dni 14 godzin i 17 minut temu

Czytac dokładnie artykuły
Ludzie czytajcie dokładnie... Vanderson!!! a nie Vanderlei... przeciez nie dali by Radomskiego do walki z Vanderleiem :) bez przesady :) zresztą co on by robił na gali KSW hehe

odpowiedz

0
0
~Znawca_mma 2011-01-30 (12:38) 3 lata 7 miesięcy 19 dni 15 godzin i 7 minut temu

PRZECIEZ WANDERLEI WALCZY W UFC !!!
Przeciez Wanderlei silva walczy w ufc i ostatnia jego walka to byla z irlandczykiem Michael Bisping i zasady ufc mouwiom ze nie moze wallczyc w innych galach. pieknie ciekawe ile ufc dalo dana white pieniedzy zeby silva walczycl na ksw

0
sprawiedliwy7 2011-01-30 (12:30) 3 lata 7 miesięcy 19 dni 15 godzin i 15 minut temu