Tak obóz "Pudziana" skomentował triumf Burneiki

WP.PL | dodane 2012-04-28 (11:01) 2 lata 6 miesięcy 26 dni 22 godziny i 52 minuty temu
 
Robert Burneika na gali MMA Attack 2 w Katowicach pokonał przez poddanie w drugiej rundzie Marcina Najmana. W swoim debiucie w sportach walki popularny "Hardkorowy Koksu" wypadł bardzo dobrze. Wygraną sprawił radość m.in. Mariuszowi Pudzianowskiemu.

Stosunki pomiędzy Burneiką a Pudzianowskim są co najmniej poprawne. Obaj lubią się i szanują, swego czasu wystąpili razem w programie "Szymon Majewski Show" i zachowywali się wobec siebie przyjaźnie.

Obaj mają też wspólnego oponenta. To trener Mirosław Okniński, który przygotowywał do walki z "Koksem" Najmana. Wcześniej Okniński trenował Pudzianowskiego, ale rozstał się z nim w niemiłych okolicznościach. Od tego czasu pozostaje skonfliktowany z "Dominatorem".

Burneika nie darzy sympatią prekursora MMA w Polsce ze względu na sporą liczbę nieprzychylnych komentarzy na swój temat, jakie przed walką na gali MMA Attack! 2 wyszły od Oknińskiego.

Zwycięstwo "Hardkorowego Koksu" nad "El Testosteronem" było zarazem porażką trenera Oknińskiego - przygotowywany przez niego zawodnik przegrał z rywalem, który ze sportami walki miał wcześniej do czynienia głównie na dyskotekach, a na dodatek otwarcie przyznawał, że specjalnie się do tego pojedynku nie przygotowywał.

Taki obrót spraw ucieszył obóz Mariusza Pudzianowskiego. Na Facebooku jego oficjalnej strony internetowej Pudzian.pl zamieszczono wideo z walki wraz z krótkim komentarzem: "Tak trzymać Robert!!!Dobrze trener go przygotował:))))".


Wywiady po gali MMA Attack 2: Burneika | Najman | Grabowski | Sobotta | Cholewa

Polub sport.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 415 96.06%
nie 17 3.94%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!