Reprezentacja mężczyzn Piłka ręczna

Szmal dla TVP: medal smakuje wyjątkowo

21:30 Szmal dla TVP: medal smakuje wyjątkowo

Szmal dla TVP: medal smakuje wyjątkowo 2 opinie

– Ogromne emocje i mały niesmak po półfinale – tak mistrzostwo w Katarze ocenił kapitan reprezentacji Polski.czytaj

Lijewski dla WP: mieliśmy więcej jaj!

21:13 Lijewski dla WP: mieliśmy więcej jaj!

Lijewski dla WP: mieliśmy więcej jaj! 4 opinie

- Mieliśmy więcej jaj - powiedział Wirtualnej Polsce uradowany były reprezentant Polski Marcin Lijewski po tym, gdy Polska pokonała w niedzielę Hiszpanię 29:28 i zdobyła brązowy medal mistrzostw świata. "Lijek" nie ukrywa, że łzy popłynęły mu policzkach i prosi, aby ten…czytaj

Wenta: myślałem, że mam już to za sobą...

20:49 Wenta: myślałem, że mam już to za sobą...

Wenta: myślałem, że mam już to za sobą... 0 opinii

Były selekcjoner reprezentacji Polski o emocjach jakie towarzyszyły mu przy okazji meczu o brązowy medal MŚ.czytaj

Jurasik dla WP: z tej drużyny jeszcze da się coś "wycisnąć"

20:00 Jurasik dla WP: z tej drużyny jeszcze da się coś "wycisnąć"

Jurasik dla WP: z tej drużyny jeszcze da się coś "wycisnąć" 49 opinii

Zwycięstwem zakończyła udział w mistrzostwach świata nasza drużyna narodowa. Po dogrywce pokonaliśmy Hiszpanię 29:28 i sięgnęliśmy po brązowe medale. Nasi zawodnicy niesamowicie cieszyli się po ostatnim gwizdku.czytaj

Wasiak: w dogrywce Polacy czuli się pewniej

19:30 Wasiak: w dogrywce Polacy czuli się pewniej

Wasiak: w dogrywce Polacy czuli się pewniej 0 opinii

Dogrywkę fizycznie i psychicznie lepiej wytrzymali Polacy, naszych rywali przybił gol w ostatniej sekundzie regulaminowego czasu gry - ocenił były reprezentant Polski, obecnie dyrektor sportowy Vive Tauronu Kielce Radosław Wasiak.czytaj

Dujszebajew: wolałbym, żeby to był finał

19:10 Dujszebajew: wolałbym, żeby to był finał

Dujszebajew: wolałbym, żeby to był finał 9 opinii

To nie był łatwy mecz dla trenera piłkarzy ręcznych Vive Tauronu Kielce Tałanta Dujszebajewa. W reprezentacji Polski gra bowiem sześciu jego podopiecznych, zaś w Hiszpanii - jeden zawodnik z Vive i syn Alex. Wolałbym, żebyśmy spotkali się w finale - powiedział.czytaj

Syprzak radzi młodym. "Pij mleko, będziesz wielki"

18:57 Syprzak radzi młodym. "Pij mleko, będziesz wielki"

Syprzak radzi młodym. "Pij mleko, będziesz wielki" 2 opinie

Rozmowa Macieja Iwańskiego z Kamilem Syprzakiem (6 bramek) po wygranym przez Polaków meczu z Hiszpanią (29:28) o brązowy medal MŚ.czytaj

Katar 2015: Francja mistrzem świata!

18:56 Katar 2015: Francja mistrzem świata!

Katar 2015: Francja mistrzem świata! 346 opinii

Olbrzymich emocji dostarczyło finałowe spotkanie MŚ piłkarzy ręcznych rozgrywanych w Katarze. Złoto zdobyła reprezentacja Francji, która pokonała gospodarzy turnieju 25:22 (14:11).czytaj

Bielecki: jest super

18:53 Bielecki: jest super

Bielecki: jest super 1 opinia

Polscy piłkarze ręczni brązowymi medalistami mistrzostw świata. - Nie szło nam w ataku, ale udało się wygrać z Hiszpanią. Jest super. Cieszę się równie mocno jak po awansie do półfinału, ale tym razem w środku - powiedział na gorąco Karol Bielecki.czytaj

Wiceprezydent IHF: pracę sędziów oceniam dobrze

18:37 Wiceprezydent IHF: pracę sędziów oceniam dobrze

Wiceprezydent IHF: pracę sędziów oceniam dobrze 8 opinii

- Pracę sędziów na mistrzostwach świata oceniam dobrze - powiedział prezydent IHF. Zdaniem Miguela Roca Masa zdarzały się mecze, gdzie poziom sędziowania odbiegał od standardów, ale do Kataru przylecieli najlepsi sędziowie. - Kiedy przychodzi czas na mecze w rundzie play-off, gdy któryś…czytaj

Euforia na Woronicza. Wenta ogląda na stojąco!

18:27 Euforia na Woronicza. Wenta ogląda na stojąco!

Euforia na Woronicza. Wenta ogląda na stojąco! 163 opinie

Dariusz Szpakowski gościł wyjątkowych gości przy okazji meczu o brązowy medal. Byłego selekcjonera Bogdana Wentę i reprezentantkę Polski Monikę Stachowską.czytaj

Bartosz Jurecki: były straszne nerwy

18:12 Bartosz Jurecki: były straszne nerwy

Bartosz Jurecki: były straszne nerwy 0 opinii

10 minut przed końcem meczu z Hiszpanią Polacy przegrywali 18:22 i niewiele wskazywało, że mogą jeszcze odrobić straty. Na szczęście nasi szczypiorniści - a zwłaszcza Michał Szyba - pokazali niezłomny charakter. Biało-Czerwoni doprowadzili do remisu, a w dogrywce rzucili o jedną…czytaj

Chrapkowski: chcieliśmy tego zwycięstwa bardziej niż Hiszpanie

18:04 Chrapkowski: chcieliśmy tego zwycięstwa bardziej niż Hiszpanie

Chrapkowski: chcieliśmy tego zwycięstwa bardziej niż Hiszpanie 0 opinii

Rozgrywający reprezentacji Polski zwycięstwo w meczu o 3. miejsce MŚ zadedykował swojej żonie i nienarodzonej jeszcze córce.czytaj

Michael Biegler: Popełniłem błąd nie dając szansy Szybie

17:58 Michael Biegler: Popełniłem błąd nie dając szansy Szybie

Michael Biegler: Popełniłem błąd nie dając szansy Szybie 139 opinii

Polscy szczypiorniści po kolejnym fenomenalnym spotkaniu pokonali Hiszpanów i zdobyli brązowy medal Mistrzostw Świata 2015. Na pomeczowej konferencji Michael Biegler przyznał się do... błędu.czytaj

Wiśniewski: jestem tak zmęczony, że nie mam siły mówić

17:42 Wiśniewski: jestem tak zmęczony, że nie mam siły mówić

Wiśniewski: jestem tak zmęczony, że nie mam siły mówić 0 opinii

- Spełniły się moje marzenia - powiedział skrzydłowy reprezentacji Polski Adam Wiśniewski, dla którego brązowy medal wywalczony w Katarze jest pierwszym w karierze medalem mistrzostw świata.czytaj

Polska - Hiszpania: fantastyczna pogoń Biało-Czerwonych

17:29 Polska - Hiszpania: fantastyczna pogoń Biało-Czerwonych

Polska - Hiszpania: fantastyczna pogoń Biało-Czerwonych 1 opinia

Polska - Hiszpania: niesamowite emocje w końcówce!

17:19 Polska - Hiszpania: niesamowite emocje w końcówce!

Polska - Hiszpania: niesamowite emocje w końcówce! 1 opinia

Ostatnie chwile drugiej połowy dogrywki meczu Polska - Hiszpania dostarczyły ogromnych emocji. Dwie sekundy przed końcem meczu Hiszpanie mieli jeszcze szanse na zdobycie bramki, jednak Biało-Czerwoni nie pozwolili im na skuteczny rzut i mogli cieszyć się z brązowych medali.czytaj

Twitter o meczu Polska - Hiszpania

17:02 Twitter o meczu Polska - Hiszpania

Twitter o meczu Polska - Hiszpania 50 opinii

Reprezentacja Polski po niesamowitym thrillerze pokonała Hiszpanię i sięgnęła po brązowy medal mistrzostw świata piłkarzy ręcznych. Oto, jak wielki mecz Biało-Czerwonych skomentowano na Twitterze. czytaj

Szyba: najpiękniejszy dzień mojego życia!

16:58 Szyba: najpiękniejszy dzień mojego życia!

Szyba: najpiękniejszy dzień mojego życia! 0 opinii

Michał Szyba został wybrany MVP ostatniego meczu Polaków na mistrzostwach świata w Katarze.czytaj

Euforia Szmala. "Mamy medal, mamy medal!"

16:51 Euforia Szmala. "Mamy medal, mamy medal!"