Lampard nie zagra z Polską?

WP.PL | dodane 2012-10-07 (10:34) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 6 godzin i 12 minut temu | 30 opinii

W sobotnim spotkaniu Premier League między Chelsea i Norwich City Frank Lampard doznał kontuzji. Występ piłkarza w meczach z San Marino i Polską stanął pod dużym znakiem zapytania.

Chelsea wygrała sobotni mecz 4:1. Lampard zdobył jedną z bramek, ale z powodu urazu kolana musiał opuścić boisko w 67. minucie.

- Na razie nie wiemy, jak wygląda sytuacja - powiedział menedżer "The Blues" Roberto Di Matteo. - Zostanie przebadany przez nasz sztab medyczny i wtedy będziemy wiedzieli więcej. Myślę, że jego występ na Wembley jest wątpliwy.

Anglicy na Wembley zagrają w piątek, gdy podejmą San Marino. We wtorek, 16 października, podopieczni Roya Hodgsona zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie z Polską.

Jak piszą brytyjskie media, selekcjoner "Trzech Lwów" ma spory ból głowy przed najbliższymi meczami eliminacji mistrzostw świata. Oprócz Lamparda urazu doznał również Kieran Gibbs i jego występ w najbliższych dwóch spotkaniach także stoi pod znakiem zapytania.

W pierwszych dwóch meczach El. MŚ 2014 Anglicy pokonali na wyjeździe Mołdawię 5:0 i zremisowali na Wembley z Ukrainą 1:1. Biało-czerwoni po remisie z Czarnogórą 2:2 pokonali Mołdawię 2:0.

~tońcio 2012-10-07 (14:24) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 2 godziny i 22 minuty temu

a u nas wzmocnienie nie zagra niejaki Wojtuś zobaczcie ile Arsenal traci teraz bramek jak nie ma gwiazdorka.

~kuba 2012-10-07 (13:54) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 2 godziny i 52 minuty temu

oslabienie to by bylo jagby nie bylo:harta,rooneya,lamparda,wellbacka.

odpowiedz

0
0
~obserwer. 2012-10-07 (13:53) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 2 godziny i 53 minuty temu

~IVAN 2012-10-07 (10:48) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 5 godzin i 58 minut temu

JJJEEEEE LAMPARD NIE ZAGRA Z POLSKĄ. Ciesze siębo jade na ten mecz i chcę obejrzeć zwycięstwo Polaków!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Wandzik 2012-10-07 (13:27) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 3 godziny i 19 minut temu

Ależ osłabienie! To jest szansa!!! Ha ha ha ha!!!

odpowiedz

0
0
ZLOTOUSTY1 2012-10-07 (13:22) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 3 godziny i 24 minuty temu

NA POLSKE TO WYSTARCZY GDYBY GRALI KIEROWCY WYLADOWUJACY AUTA Z RO-RO W BRISTOLU. OBSERWOWALEM ICH GRAJACYCH PRZEZ GODZINE W OCZEKIWANIU NA ZACUMOWANIE STRATKU.

~kolo 2012-10-07 (12:44) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 4 godziny i 2 minuty temu

to nie ma większego znaczenia, obawiam się, że Polska drużyna przegra nawet z trzecim składem Anglii

2
~pawełek007 2012-10-07 (12:30) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 4 godziny i 16 minut temu

A u nas Murawski nie zagra i co mamy zrobić ? :(

odpowiedz

3
3
Generau 2012-10-07 (12:23) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 4 godziny i 23 minuty temu

Przestałem już oglądać mecze piłki nożnej. Kiedyś to by mnie traktorem nie odciągnęli. Po mistrzostwach Europy mi się całkiem odmieniło , nie oglądam i przyznam się że powoli przestaje mnie to w ogóle interesować. Przestaje mi też tego brakować , tak jak dawniej.

odpowiedz

4
1
~rf3 2012-10-07 (12:18) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 4 godziny i 28 minut temu

No tak, bez niego to przegrają z Polska ze 4:0....

odpowiedz

8
1
~xero 2012-10-07 (12:08) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 4 godziny i 38 minut temu

Polska pokona Anglię w meczu oldbojów na orliku z okazji 100 lecia triumfu z 1974 roku. Ale wiekszość z nas już tego nie dożyje. Powinniśmy wreszcie urealnić dziennikarzy że Anglia nie może się osłabić w meczu z Polską bo każdy ich zawodnik jest lepszy o kilka klas od naszego i nie przypadkowo są faworytem meczu tylko że lepiej kłamać i zrzucać winę na trenera czy zawodników a porażka w tym meczu nie będzie niespodzianką inny wynik tak. Jesteśmy słabsi gramy jednym napastnikiem który dostojnie spaceruje po boisku i ma problemy z przyjeciem i podaniem do kolegi piłki celnie o strzeleniu bramki nawet nie chcę wspominać bo to będzie cud skoro owy zawodnik postanowił nie biegać na meczach reprezentacji w tym roku. Jak więc mamy strzelić gola tym Anglikom tylko karny lub samobój ratuje i daje szanse na dobry wynik ale cała drużyna musi powalczyć a Lewandowski odblokować się zagrać jak w meczach Dortmundu może go wtedy Anglik sfauluje i będzie karny.

odpowiedz

7
0
~adam 2012-10-07 (12:02) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 4 godziny i 44 minuty temu

Żeby Polska wygrała to w drużynie synów Albionu musieli by zagrać old boye.

~ble ble 2012-10-07 (11:55) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 4 godziny i 51 minut temu

Z ta pozal sie boze ich gra to se moga pograc o z moldawia np. Ciekawe czy anglicy beda goscinni i zlekcewaza mecz to moze nie bedzie wstydu bo jak podejda powaznie to bedzie z 5-0 w naszej stolicyy na NARO DOWYM