1-18 z 18 materiałów

akrobatyka

23.06.2014 OOM: Akrobatyka sportowa wyniki

OOM: Akrobatyka sportowa wyniki 1 opinia

Akrobaci z 15 klubów zjawili się w Jaworze by rywalizować w skokach na trampolinie.czytaj

19.04.2012 MŚ w akrobatyce: czwarte miejsce trójki kobiet

MŚ w akrobatyce: czwarte miejsce trójki kobiet 0 opinii

Kinga Beker, Kinga Grześków i Kamila Kowalska (ZKS Akrobata Zielona Góra) zajęły w amerykańskim Orlando czwarte miejsce w rywalizacji trójek mistrzostw świata w akrobatyce sportowej. Triumfowały Rosjanki przed Belgijkami i Białorusinkami.czytaj

11.03.2012 MP w akrobatyce: Kondraszuk obroniła tytuł

MP w akrobatyce: Kondraszuk obroniła tytuł 0 opinii

Izabela Kondraszuk (UKS SP 220 Warszawa) obroniła w stolicy tytuł mistrzyni Polski w skokach akrobatycznych. W hali OSiR we Włochach startowało 187 zawoddniczek i zawodnikow z 27 klubów.czytaj

13.11.2010 MŚ w akrobatyce: trzecie złoto dla Chin

MŚ w akrobatyce: trzecie złoto dla Chin 0 opinii

Reprezentanci Chin wygrali rywalizację drużynową w skokach synchronicznych na trampolinie podczas mistrzostw świata w akrobatyce we francuskim Metz. To był ich trzeci złoty medal.czytaj

23.10.2010 DME: brązowy medal polskich juniorów

DME: brązowy medal polskich juniorów 0 opinii

Reprezentacja Polski wywalczyła brązowy medal w zakończonych w sobotę w Rzeszowie Drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorów w Akrobatyce Sportowej. Złoto dla Białorusi, a srebro dla Rosji. Wśród seniorów triumfowali Rosjanie, a Polacy zajęli czwarte miejsce.czytaj

17.07.2010 MŚ w akrobatyce: szóste miejsce Polek

MŚ w akrobatyce: szóste miejsce Polek 0 opinii

Polskie akrobatki Kinga Beker, Kinga Grześków i Kamila Kowalska zajęły szóste miejsce w konkurencji trójek kobiet w trwających we Wrocławiu 22. mistrzostwach świata w akrobatyce sportowej. Zwyciężyły Rosjanki, przed Brytyjkami i Ukrainkami.czytaj

07.03.2010 MP: DKS Targówek pierwszy w klasyfikacji

MP: DKS Targówek pierwszy w klasyfikacji 0 opinii

DKS Targówek Warszawa zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej zakończonych w Zielonej Górze mistrzostw Polski w akrobatyce sportowej, wyprzedzając AZS UR SAS Rzeszów i ZTA Aurum Złotoryja.czytaj

14.11.2009 MŚ w akrobatyce: Polacy na ósmym miejscu

MŚ w akrobatyce: Polacy na ósmym miejscu 0 opinii

Łukasz Tomaszewski i Tomasz Adamczyk (AZS AWF Wrocław) zajęli ósme miejsce w mistrzostwach świata w akrobatyce sportowej w konkurencji skoków synchronicznych na trampolinie. Złoty medal zdobyli Japończycy Tetsuya Sotomura i Yasuhiro Ueyama.czytaj

04.10.2009 ME: brązowy medal seniorskiej czwórki

ME: brązowy medal seniorskiej czwórki 1 opinia

Tomasz Antonowicz, Michał Jarczak, Szymon Rudyk i Maciej Piasecki z klubu ZTA Aurum Złotoryja zdobyli w niedzielę w portugalskim mieście Vila do Conde brązowy medal mistrzostw Europy seniorów w akrobatyce sportowej w konkurencji czwórek. Mistrzami Europy zostali Białorusini, srebrny medal…czytaj

04.10.2009 MEJ: brązowy medal polskiej czwórki

MEJ: brązowy medal polskiej czwórki 1 opinia

Mateusz Świecik, Marcin Słupecki, Marcel Ruczkowski i Marcin Rudziak z ZTA Aurum Złotoryja zdobyli w portugalskim mieście Vila do Conde brązowy medal mistrzostw Europy juniorów w akrobatyce sportowej w konkurencji czwórek. Mistrzami Europy zostali młodzi akrobaci z Wielkiej Brytanii, a…czytaj

19.06.2006 MŚ w akrobatyce sportowej: brązowy medal Polaków

MŚ w akrobatyce sportowej: brązowy medal Polaków 0 opinii

Adrian Czyż i Paweł Walczewski (DKS Targówek Warszawa), podopieczni trenera Dariusza Obrębskiego, zdobyli w portugalskiej miejscowości Coimbra brązowy medal mistrzostw świata w akrobatyce sportowej w konkurencji dwójek. Złoty wywalczyli Ukraińcy, a srebrny Rosjanie.czytaj

29.05.2006 Srebrny medal polskich akrobatów sportowych w ME w Metzu

Srebrny medal polskich akrobatów sportowych w ME w Metzu 0 opinii

Z jednym srebrnym medalem zdobytym w rywalizacji drużynowej seniorów w skokach na ścieżce akrobatycznej powrócili reprezentanci Polski z zakończonych we francuskim Metzu mistrzostw Europy.czytaj

11.12.2004 PZPN "baluje” w Sheratonie

PZPN "baluje” w Sheratonie 0 opinii

Polski Związek Piłki Nożnej nie bez kozery uważany jest za najbogatszy w kraju. Zapaśnicy wybrali sobie na miejsce zjazdu Instytut Biocybernetyki, akrobatyka debatuje w sali wykładowej AWF, a piłkarscy działacze "balują" w Sheratonie – pisze Super Express. czytaj

01.06.2004 Reprezentacja na ME w skokach na ścieżce i trampolinie

Reprezentacja na ME w skokach na ścieżce i trampolinie 0 opinii

15 osób liczy ekipa na zbliżające się mistrzostwa Europy w akrobatyce sportowej w konkurencji skoków na ścieżce akrobatycznej i trampolinie w Sofii. Juniorzy walczyć będą o medale w dniach 7-9, a seniorzy 10-12 czerwca.czytaj

25.04.2004 Mistrzostwa Polski w akrobatyce

Mistrzostwa Polski w akrobatyce 0 opinii

Zawodniczki i zawodnicy z 20 klubów uczestniczą w odbywających się w Świdnicy, jubileuszowych 50. mistrzostwach Polski w akrobatyce sportowej. Do równolegle przeprowadzonych Międzynarodowych Mistrzostw Polski w wieloboju zgłosiło się pięć ekip zagranicznych.czytaj

03.11.2000 Wlezień i Piechota w finale ME w akrobatyce

Wlezień i Piechota w finale ME w akrobatyce 2 opinie

Tomasz Wlezień i Andrzej Piechota w dwójkach w układzie statycznym zakwalifikowali się do piątkowego finału mistrzostw świata w akrobatyce sportowej, które odbywają się we Wrocławiu.czytaj

02.11.2000 Niepowodzenia Polaków w MŚ

Niepowodzenia Polaków w MŚ 0 opinii

We Wrocławiu trwają mistrzostwa świata w akrobatyce sportowejczytaj

16.10.2000 Puchar Polski w akrobatyce sportowej

Puchar Polski w akrobatyce sportowej 0 opinii

Pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej zawodów w akrobatyce sportowej o Puchar Polski zajął Targówek Warszawa. W imprezie, która odbyła się w Rzeszowie, rywalizowało ponad 60 zawodników i zawodniczek z 10 klubów. czytaj